PDA

View Full Version : Haydi hilesiz oyna....

enesao
27.Mart.2006, 21:06
haydi hilesiz oyna kampanyama sizde katılınnn....

Nedvedmania
27.Mart.2006, 21:08
anaa ciddi ciddi açılmış bu konu :D:D:D: ehıeuheuheueh

ewet hileye hayırrrrrrrr!!! oynuyacaksan hilesiz oyna :)

Zizou
27.Mart.2006, 21:11
hayıırrrrr. hileli oynayın:D :D :D şaka şaka hilesiz oynayın. bende varım:D

vita es morte
27.Mart.2006, 21:12
bnde varım ztn başlık fikri bnden çıktı..vazgeçtim hileden mileden

enesao
27.Mart.2006, 21:13
bnde varım ztn başlık fikri bnden çıktı..vazgeçtim hileden mileden
başlık fikri senden çıkmadı ben yazdım oraya sende başlık açsana dedin bende zaten açmayı düşünüyodum ve açtımm

vita es morte
27.Mart.2006, 21:15
başlık fikri senden çıkmadı ben yazdım oraya sende başlık açsana dedin bende zaten açmayı düşünüyodum ve açtımmtamam kızma..(/u) :o

LaKe
27.Mart.2006, 21:22
BEN VARIMMMMMMMMMMM. Hileyeeeeeeee hayırrrrrrr. :D :D

CeM_85
27.Mart.2006, 21:30
hilesiz oyun oynayalım arkadaşlar ancak böyle zevk alırız oyundan

deli_kadir
27.Mart.2006, 21:34
bend evarım sızınleyım

lazyboy7
27.Mart.2006, 21:51
hile mi??
o da ne demek?? :D:D

Cancanokan
27.Mart.2006, 22:02
Bu konuyu okumadan önce hileye=evet
Ama simdi hayır Hileye hayır!!!!!

marakesh
27.Mart.2006, 23:16
hilesiz fm oynanmasını istiyoruz!!!!!!!!!!

emirduman
28.Mart.2006, 00:09
Hileye ben de hayır diyorum...

nart_susruko
28.Mart.2006, 00:14
susma sustukça sıra sana gelecek
...hileye hayır...

NiC 3 9
28.Mart.2006, 00:49
ben cm 3 de sırf hile ile oynuyodum.çok zevkli oluyodu bütün kupalar geliyodu.cm1-2 de biraz hile yapıyodum oyuncu satıyodum falan.fm2005-2006 dan beri hiç hile yapmıyom ve hilesiz oynamanın zevki bi başkaymış.insan bütün heyecanı ile maç oynuyo o zman yenilme korkusu yaşıyor.

--------HİLEYE HAYIR!!!--HİLEYE HAYIR!!!--HİLEYE HAYIR!!!--HİLEYE HAYIR!!!---------

cseemboo
28.Mart.2006, 04:57
Hile yapan var mı ki :p

eser_3131
28.Mart.2006, 10:30
FM Oynamayı Bilmeyen Hile Yapar.Hile Yaptıktan Sonra Oyunun Ne Tadı Çıkacakki.Gerçek Futbolda Hilemi Var.

RAMBO
28.Mart.2006, 12:07
hile ile zaten oyundan nasıl zevk alıyorlar ki ?

eser_3131
28.Mart.2006, 12:14
Doğru Dostum.Oyunu Gerçek Gibi Oynamalılar.Bu Yüzden HİLEYE HAYIR

flake
28.Mart.2006, 12:31
Bu konuyu okumadan önce hileye=evet
Ama simdi hayır Hileye hayır!!!!!
ii ya bi seyler basariyoz bi seyler

zargı
28.Mart.2006, 14:48
hileye hayır.Hilesiz her zaman daha ii

enesao
28.Mart.2006, 16:13
FM Oynamayı Bilmeyen Hile Yapar.Hile Yaptıktan Sonra Oyunun Ne Tadı Çıkacakki.Gerçek Futbolda Hilemi Var.
malasef gerçek fotbolda da var hilee... mesela aziz yıldırım gibi
bu sene fenerbahce kaç tane elle gol attı .

eser_3131
28.Mart.2006, 16:46
Arkadaşım O Hakemlerin ŞERE****LİĞİ Serdar Tatlı Mesela Fenerin Her Maçında Fenerin Yanında.İşin İçinde Para Olunca Herkez Elle Gol Atar.Fener Futbol Değil Zoruna Gelince Kumar Oynuyor.

ozziee
28.Mart.2006, 18:29
No Cheat No Cheat No Cheat No Cheat No Cheat No Cheat No Cheat No Cheat No Cheat No Cheat No Cheat No Cheat No Cheat No Cheat

buzisima
28.Mart.2006, 18:30
hileye hayıııııııııııırrrrrrrrrr!!!!!!!!!!!!

Eray Dengiz
28.Mart.2006, 18:31
Gerçek hayatı boşverin arkadaşlar.. Burası FM alemi. Hileye sonuna kadar hayır. Save yapıp maçlara başlayanlara hayır! Editöre hayır! Herşeye hayır! (FM hariç :D)

hezzo
28.Mart.2006, 18:32
sporda şiddete hayır!!!!!!!!hileyede hayıııııııııııııııır!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!: )

Cartalete
28.Mart.2006, 18:39
Valla bu oyunu hile ile oynayana sen FM oynuyorsun demem.. CM ve artık FM bir simulasyondur..
Oyunda yaptığım hile diyebileceğim tek şey, saveleyip yönetimden bir istekte bulunup red edilirsem ultimatom koyup, kovulursam tekrar load yapmamdır o kadar

EreN
28.Mart.2006, 18:58
zaten hile kullanmıyorum :)
Hileye hayır

LaKe
28.Mart.2006, 20:07
KARŞI TAKımı alıpta para kazanmaya hayırrrrrrrr :D karşı takımı alıp oyuncu almaya hayırrrrr :D editörden güç artırmaya hayırrrrr :D sonracımaaaa editörden stad yaptırmaya hayırrrrrrrr :D editörden SUGAR DADDY seçeneğini aktif hale getirmeye hayırrrrrrr... editörden takımı üst lige çıkarmaya hayırrrrrrr... editördennn personel almaya hayırrrrrrrrr

KISACA HİLEYE hayır :D :D :D :D

BekirCevik
28.Mart.2006, 20:28

Galataa hiçç hakemlerlee kazanmadii hiçbir sezonnn hiççbiirrr maçtaaa..
sirf kamuoyu fenerin karşisindaa atip tutuyorr diyee sirf taraftarisinizzz diyee sirff bu yazarlar bu kamuoyu biz büyük takim taraftarlari oldugumuz için hepp gerçekleri biz biliyoruz diyee düşünmeyee hayirrr!!!Ön yargıyaa hayirrr..

cureshot
28.Mart.2006, 21:35

gerçek futbolda varsa bile ki var olduğuna can-ı gönülden maalesef inanıyorum bizim sağduyulu sporseverler (!) olarak en azından oyunda bunu engellememiz gerektiğine inanıyorum. alın teri ve emek sonucu kazanılan başarı kadar güzel bir şey var mı?

CeM_85
29.Mart.2006, 02:33
Galataa hiçç hakemlerlee kazanmadii hiçbir sezonnn hiççbiirrr maçtaaa..
sirf kamuoyu fenerin karşisindaa atip tutuyorr diyee sirf taraftarisinizzz diyee sirff bu yazarlar bu kamuoyu biz büyük takim taraftarlari oldugumuz için hepp gerçekleri biz biliyoruz diyee düşünmeyee hayirrr!!!Ön yargıyaa hayirrr..

arkadaşım sen kendi takımına göre konuşuyosun ama aynı şeyleri galatasaray yapsaydı sence kıyamet kopmaz mıydı?

nart_susruko
29.Mart.2006, 03:36
...oyundaki hileden bahsederken konu nerelere gelmiş...
...valla helal olsun...

__Trex__
29.Mart.2006, 03:39
...oyundaki hileden bahsederken konu nerelere gelmiş...
...valla helal olsun...

harbiden ha ne olcak böle yaw:confused:

BekirCevik
29.Mart.2006, 10:32
arkadaşım sen kendi takımına göre konuşuyosun ama aynı şeyleri galatasaray yapsaydı sence kıyamet kopmaz mıydı?

ben gaziantepliyim kendi takimimda gaziantep. 4 büyük hangi takim olursa olsun aynii..hangisi şampiyonluga giderse gitsinn hep o takim hakemlerle kazaniyorr trabzon hep gönüllerin şampiyonu oluyor kim şampiyonsa o hakemlerle şampiyon..bizim ligimizde alın teri ile şampiyon olan bir takim yokmu..alin teri ile küme düşen yokmu..yok maalesef şikenin alasida var gökdeniz bile şike yapiyorsa ne diyebilirsin bu lige..iyi de kardeşim sanki bunu sadece bir takim yapiyor hepsinin parmagi varr özellikle 4 büyüklerin.hiç hoşlaşmiyorum açıkçasi fener şunu yapti gs 4 yıl şampiyon olurken gs bunu yapti fener feryatt figandi nee farki var dostumm.bu ayri tartişma konusu olur meşgul etmeyelim zaten kapatalım bence uzar gider ama tartişmak istersen msn den uzun uzun tartişiriz kardeş.

RoCCo_42
29.Mart.2006, 10:37
Kardeşlerim ya allah askına FM ile REEL futbolun ne alakası war yapmayın gözünü seveyim.

Bu arada konu ile alakalı konusayım ben HİLE ile FM oynayan adamlara cok gıcık oluyorum kardesim hileyle oynıyacagına al BARÇA'yı CHELSEA'yi hile yapmana gerek kalmaz.Hileyle oynayan FM'ci degildir kardes FM'i bilmiyordur.

HİLE Oynayanların her zaman karsısındayım.

kaiserkaan
29.Mart.2006, 10:58
rocco ya katılıyorum ..hileyle oynıyacaksan hiç oynama git sims falan oyna..önemli olan basarıyı hileyle yakalamak deil alınteriyle becerinle yakalamak..

eser_3131
29.Mart.2006, 11:55
Dostum Sims le Ne ilgisi var Anlayamadım.Sims Oyunu Benim Nefret Ettiğim ve Bence Ufak Kopillerin Oynadığı Bir Oyundur.Burada Bu Oyunu Oynuyun Varsa Bu Sözleri Kişisel Olarak Üstüne Almasın Lütfen

BeyazTurk
29.Mart.2006, 17:15
bendende hileye hayır kazanmanın tadı kaybetmeyi öğrenmeden çıkmaz...

barman
29.Mart.2006, 22:15
rocco ya katılıyorum ..hileyle oynıyacaksan hiç oynama git sims falan oyna..önemli olan basarıyı hileyle yakalamak deil alınteriyle becerinle yakalamak..
yaf senin bildiğinde bizim bilmediğimiz fm ile sims arasındaki büyük fark ne acaba açıklarmısın.(p)

enesao
29.Mart.2006, 22:40
yaf senin bildiğinde bizim bilmediğimiz fm ile sims arasındaki büyük fark ne acaba açıklarmısın.(p)

arkadaşlar lütfen konuyu dağıtmayalımm...

__Trex__
29.Mart.2006, 22:43
konu nerelere gelmiş yaww

eran
29.Mart.2006, 22:50
Hileyle oynayan adama ben fm oynuyor demem.Yaptığı sadce ego tatmindir...

TüMeR_yAğıZ
29.Mart.2006, 22:59
hileye hayırrr

lazyboy7
29.Mart.2006, 23:33
.hileyle oynıyacaksan hiç oynama git sims falan oyna.
:D :D
daha ıyı oyun tavsıye edılemez dı :D

kaiserkaan
30.Mart.2006, 02:19

kardes sence buyuk bi fark oldugunu ima ederek ve bu farkı belirtmek içinmi yazmısım ne dersin?
şindi bundan kıllanan ve niyese cokcada ciddiye alan arkadas için acıklayayım bari sims oyunu BENCE ugras falan gerektirmeyen sıkıcı kastırıcı bosuna insanı ekrana kitleyerek göz yoran ve hatda aynı eser kardesimizin dediği gibi bir oyun yine BENCE fm yi hileyle oynamak fm yi sims gibi ugras gerektirmeyen sıkıcı bos yere göz yoran bir oyun haline getirio aradaki benzerlik bu olsa gerek yok bis sims örnegini begenmedik itirazımız var canımız ciğerimiz o diyorsanız örneği hügo falan yapıyım yok onada itirazımız var baalantı kuramıyoruz bu olayıda pek bi ciddiye aldık hayat meselesidir bizim için acıklıga kavusmalı diosanız kendinise göre bi örnek koyun işte..

nart_susruko
30.Mart.2006, 03:21
abi bu konu buralara kadar nasıl geldi Allah aşkına!!!

eser_3131
30.Mart.2006, 09:43
Yaw İyisimi Daha Fazla Mesaj Yazmayalım.Hileye Hayır.Umarız Herkes Anlamıştır

neophyte
30.Mart.2006, 17:05
Efemm dinimizcede hile yapmak kötü bişey :D dolayısıyla oluyor ki ;

HİLE'YE HAYIR !!!

Ha bide bunu ben söylemiyorum Zekeriya hoca söylüyo :44: :mrgreen:

LaKe
30.Mart.2006, 19:48
KARŞI TAKımı alıpta para kazanmaya hayırrrrrrrr :D karşı takımı alıp oyuncu almaya hayırrrrr :D editörden güç artırmaya hayırrrrr :D sonracımaaaa editörden stad yaptırmaya hayırrrrrrrr :D editörden SUGAR DADDY seçeneğini aktif hale getirmeye hayırrrrrrr... editörden takımı üst lige çıkarmaya hayırrrrrrr... editördennn personel almaya hayırrrrrrrrr :D :D

kısaca hileye hayır!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

vita es morte
30.Mart.2006, 19:51
sen bunu daa öncede yazmıştın sanki

Burak Duran
30.Mart.2006, 19:51
hileli oynayan valla yazmıyım hileli oynayanın allah tepesinden baksın :D

LaKe
30.Mart.2006, 20:25
aa doğru ya :D yazmıştım.. olsun :D dahada pekişsin :D :D :D

nekop
30.Mart.2006, 22:26
Kahrolsun hileler basarıda dürüstlük:D:D:D

TüMeR_yAğıZ
30.Mart.2006, 22:56
yani bilmiyorum hile yapıp oyundan nasıl zevk alınır?bu oyun tamamen gerçeklik üzerine kurulmuş bir oyun hile editör nasıl zevk verebiliyor arkadaşlara hala anlayamadım,anlamam da zor zaten :D
temiz toplum temiz fm :D hileye hayır...(biraz reklam kokuyor :D )

Maymuncuk
30.Mart.2006, 23:15
Hilesiz Fm daha da zevk verir ;)

francesco10
31.Mart.2006, 02:26
sanal ortamda tam anlamıyla emek hırsızlığıdır, hile :)

zeffix
31.Mart.2006, 22:10
hile ye bende karsıyım!!!!
bide bunu yapıpta burda gelip sergilemeseler ne güzel olacak ama..

LaKe
31.Mart.2006, 22:15
yani bilmiyorum hile yapıp oyundan nasıl zevk alınır?bu oyun tamamen gerçeklik üzerine kurulmuş bir oyun hile editör nasıl zevk verebiliyor arkadaşlara hala anlayamadım,anlamam da zor zaten :D
temiz toplum temiz fm :D hileye hayır...(biraz reklam kokuyor :D )

evet bunlar biraz reklam kokan hareketler :D :D :D :D

vita es morte
31.Mart.2006, 22:18
gerenk yok bnlara :D :D :D :D