PDA

View Full Version : Rus oyuncular hükmediyor

manyakmorinyo
03.Şubat.2008, 06:54
Gerçekte de olduğu gibi bu oyunda da transfer sezonunda çok konuşulanlar rus oyuncular oluyor. Ama geçen seneki oyunda bir çoğu başarılı olamamşıtı. Ben sizin 2009daki rus oyuncular hakkındaki görüşlerinizi merak ediyorum

Mesela ben geldiim takıma(man city) arshavin i kattım ve çok iyi oyuncu.
Ama zhirkov, akinfeev, anyukov, bistrov ve dierleri ne kadar iyi???

Alicanfmfan
03.Şubat.2008, 06:57
Akinfeev gerçekten iyi bir kaleci , Zhirkov da kanat oyuncusunda olması geren özeliklerin hepsi üst düzey , birde Pogrebnyak denedim çok gol atıyor ama skor senin aleyhineyken akıl almaz goller kaçırabiliyor , composure'den kaynaklanıyor

King_91
03.Şubat.2008, 07:01
Akinfeev'i her oyunumda mümkün olduğu sürece alırım . Oyunda da gerçekte de cidden çok iyi bir kaleci .

manyakmorinyo
03.Şubat.2008, 07:02
Dünya kupasında zhirkov'u sol bek olarak izlemiştim ama galiba burda defans özelliği çok iyi değil

mertayasava
03.Şubat.2008, 07:31
Anyukov'u denemenizi tavsiye ederim.Tamamen gerçekçi yansıtılmış.Sağ çizgiden topla çıkışları,bindirmeleri gerçektekiyle birebir aynı.

Cengo
03.Şubat.2008, 09:47
Zhirkov normalde sol açık ama kupada bek oynamıştı, çok da iyi oynamıştı.

cess41
03.Şubat.2008, 16:36
Atak bek kullanıyorsunuz Zhirkov iyi.Arshavindende memnun kaldım ben.Akinfeev oyunun en iyi kalecilerinden biri.İleride Rusyadan iyi regenlerde çıkıyor.Pobreynyak bende hiç oturmadı kadroya çok gol kaçırıyor.Ayrıca Ukraynadan da iyi topçular çıkıyor oyunda.

King_Theoden
03.Şubat.2008, 16:46
Ankarasporda Anton Kozlov'u denemiştim. Uyum sorunu yaşamadı ve mükemmel bir sol kanat oyuncusuydu, WBL ve ML adına her türlü donanım mevcut kendisinde.

gamyuncuk
06.Şubat.2008, 00:45
bende arshavini aldım ama hic verim alamadım hemde her mevkii de denedim amrc fc ama tık yok bende sattım tottenhama

oci91
21.Ağustos.2009, 20:18
merabalar bende bursasporda stavpets ve nikolay adını unuttum yazınca çıkıyo zaten bu iki arkadaşı almıştım gerçekten bursasporu uçurdu ikisi denemenizi öneririm

yunusgs
22.Ağustos.2009, 01:17
Rusya Milli Takımını alarak bu oyuncuların tamamını denedim.
Akınfeev gününde olduğu zaman kesinlikle geçit vermiyor.Çoğu zamanda gününde oluyor.
Zhirkov mükemmel bir sol açık.Özellikle asistleriyle coşuyor.
Pogrebnyak Alican'ın da dediği gibi tek başına takımı sırtlayabiliyor harika bir forvet.
Bystrov hızıyla harika bir sağ açık.

Universal
22.Ağustos.2009, 01:23
Rusya Milli Takımını alarak bu oyuncuların tamamını denedim.
Akınfeev gününde olduğu zaman kesinlikle geçit vermiyor.Çoğu zamanda gününde oluyor.
Zhirkov mükemmel bir sol açık.Özellikle asistleriyle coşuyor.
Pogrebnyak Alican'ın da dediği gibi tek başına takımı sırtlayabiliyor harika bir forvet.
Bystrov hızıyla harika bir sağ açık.

Zhirkov'un potansiyeli zaten ortada, oyunda ki her kulüpte oynayabilecek bir yapıya sahip.

GeorgeWeah
02.Eylül.2009, 06:49
Zaten sayılı oyuncuları var kaliteli olarak. Akinfeev,Arshavin,Zhirkov ve Pogrebnyak bunu gercekte gösterdikleri performansla hak ediyorlar..