PDA

View Full Version : Yang FM09 İlk antrenman programı

tuco.7
05.Şubat.2008, 05:59
Yang FM09 İlk antrenman programı ..

Bu klasorde Defans - Atak - Kaleci ve orta sahalar için cok güzel 4 antrenman programı var.. Gk leri kaleci , Dc-Dr-Dl-Wbr-Wbl leri Defans - Dm - Mc- Ml -Mr leri orta saha ve Am - Sc - Fc leri Atak antrenmanına koyun biraz ağır ve sakatlanma konusunda zorlanablrsiniz belki ama müthiş bir program kesinlikle takımınızın performansı artacak tamamen kendi yapımımdır..

İşte link
http://www.turksportal.net/dosya/fm/28997/bilgi/

Şuraya atın
Belgelerim\Sports Interactive\Football Manager 2009\schedules

barahir
06.Şubat.2008, 03:19
Antreman Programı için teşekkür ederiz.. Denemek yararlı olabilir..

BiLGeN90
06.Şubat.2008, 04:17
gk - dc - fb- wb- wg- dmc- mc- amc- fs - ts olarak antreman programı hazırlamanız herkes için daha hayırlı olur : )

tuco.7
06.Şubat.2008, 05:11
Zaten yeni çıkarttıklarımı Bek,Defansif O.,Ofansif O.,Forvet, Kanat,Kaleci olarak hazırladım oda kabul edilince sitede eklenir :)

Ceyh10
06.Şubat.2008, 21:38
kardeş sen eminmisin oraya atılacağını senin dediğini yaptım Belgelerim\Sports Interactive\Football Manager 2009\schedules attım ama oynda gözükmüyo

tuco.7
06.Şubat.2008, 23:33
Oyunda gözükmesi için antrenman yerine gelin oradan program düzenleye tıklayın acılan yerden yükleyi seçin ve programı secip oyuna ekleyin :)

sentugo
07.Şubat.2008, 03:55
ya baba eminim iyidir de acaba gelişen oyuncularıda gösterebilirsen daha iyi olur hani şimdi riske atılmak da istemez bu işler :D

Ya da bir kaç tane bölgenin antrenman özelliklerini ekleyebilirsen..