PDA

View Full Version : 6.02 yardım

deli_kadir
28.Mart.2006, 00:30
bu yamayı yuklemeden once 6.03 u yuklemıstım sevmedım sonrada 6.02 yukleyım dedım ama olmadı sonra oyunu her dosyasına kalana kadar sıldım sonra yenıden denedım ama yıne olmadı bı el atrsanız (pp) (//w) (//ö) (vv)

deli_kadir
28.Mart.2006, 01:06
unable to update football manager 2006 installed version ıs newer than thıs update(#3). YAZIYO BISEY ANLAMADIM YARDIM LUTFEN

zargı
28.Mart.2006, 14:43
aynı sorunu bende yasıyorum bilen varsa yardım etsin yaa

deli_kadir
28.Mart.2006, 19:56
valla kardes format attım hallettım olayı

kaiserkaan
29.Mart.2006, 10:32
kardesler calıstıra regedit yazın aratın ordan halledebilirsiniz formata gerek yok yani :)

zargı
29.Mart.2006, 14:25
kardesler calıstıra regedit yazın aratın ordan halledebilirsiniz formata gerek yok yani :)

nası yapıcaz tam bi acıklayabilirmisin

kaiserkaan
29.Mart.2006, 16:28
arkadasım şimdi calıstıra regedit yazıp arat bi sürü dosya cıkıcak..burda fm yide görüceksin zaten tıkladıgında alt dosyalarında yuklediklerini görüceksin silmek istediğinin üzerine gelip sag tık yap sil de ve sil...Hepsi bu..

Larsson_14
29.Mart.2006, 17:24
Ya 2.Ligden bir takım aldım sonra onu sampiyon yaptım ama lig atlayamadım fikstür falan gelmedi öyle ilerleyip duruyor.

BİLEN VARSA YARDIM ETSİN...........

zargı
29.Mart.2006, 17:43
arkadasım şimdi calıstıra regedit yazıp arat bi sürü dosya cıkıcak..burda fm yide görüceksin zaten tıkladıgında alt dosyalarında yuklediklerini görüceksin silmek istediğinin üzerine gelip sag tık yap sil de ve sil...Hepsi bu..

sagol birader

barman
29.Mart.2006, 22:42
neden 6.0.3ü bıraktınki şuanki tüm programlara uyumlu ve birçok hata giderilmiş bence hatta ettin vazgeçmekle

aliufuk
31.Mart.2006, 09:24
slm kardeşler ben oyunu orjinal aldım register kayıt ta yaptırdım seri numaram onaylandı kaydım kabul edildi teşekkür ettiler neyse oyunu kurdum sorunsuz kuruldu yalnız pachler sorunsuz yüklendi fakat oyunu açamıyorum corect cd room aplication gibi bir ifade çıktı yani türkcesi dogru cd yi tak diyor dogru cd 3 cd degilmi bu pachleri kurduktan sonra niye oyun bu hatayı veriyor eger oyun kopya olsa zaten pach kuramam müsade etmez yazık bu oyuna 75ytl verdim oynuyamıyorum yalnız yalın hali ile pach siz oyun açılıyor bir yardım ederseniz sevinirim lütfen özellikle site adminlerine sesleniyorum şimdiden teşekkür ederim

kaiserkaan
31.Mart.2006, 21:18
arkadasım 3 cd diosun o aldıgın oyunun football manager olduguna eminmisin? fm tek cd çünkü..