PDA

View Full Version : Issız Adam Final Sahnesi

KaPaLı
06.Şubat.2008, 23:50
pqAWrfdjHI4

Filmi izleyenlerin en çok etkilendiği yer.. Gözyaşlarını tutmakta zorlandıkları bir sahne..

El Barto
06.Şubat.2008, 23:52
bunu syerettikten sonra filme gitmeyin zaten geri kalanında birşey yok :D

ShevAnil
06.Şubat.2008, 23:52
İsmail abi sorun bendemi ben buraya koyulan hiç bir youtube videosunu izliyemiyorum. :D

KaPaLı
06.Şubat.2008, 23:56
bunu syerettikten sonra filme gitmeyin zaten geri kalanında birşey yok :D

Emre Giriş - Gelişme - Sonuç bölmnden sonç burası :D daha neler var filmde (:

Deniz
06.Şubat.2008, 23:59
video açılmıyor iso abi neden acaba?

KaF KeF
07.Şubat.2008, 00:02
youtube kapalı olduğu içindir..

Deniz
07.Şubat.2008, 00:03
kapalı yahu nasıl izliyorsunuz?

Since-1907
07.Şubat.2008, 00:05
Youtube a giremeyen arkadaşlar profilden msn imi eklerse yardımcı olabilirim.

KaPaLı
07.Şubat.2008, 00:06
Deniz youtube girmek için birçok yol var. Bir ara msne gel ben yardımcı olurum sana.

Deniz
07.Şubat.2008, 00:07
tamam, buraya koyuyorsunda izleyemiyor millet koyma amacı ne? :)

Since-1907
07.Şubat.2008, 00:10
Herkes artık bi yöntem bulmuş youtube a girmek için en basiti Hosts dosyası isteyene atabilirim msn den :)

ShevAnil
07.Şubat.2008, 00:11
İzledim abi ama başını falan izlemediğim için hiç duygulanamadım :D

Addolorato
07.Şubat.2008, 08:24

Bu kadar kişi izliyorken sen izleyemiyorsan burda soruyu İsmail abi'ye değil kendine sor :u:

KaPaLı
07.Şubat.2008, 08:29

Bir daha koyarken senden izin alırım.

nerazzuri
07.Şubat.2008, 08:30
Filmin bir burası güzel gerisi fasa fiso. Tabi ilk bölümde Alper'in dıttırırırı :zuhaha güzeldi oralar. Ama ben genelde güldüm filme cidden baya baya güldüm :n:

KaPaLı
07.Şubat.2008, 08:48
Serkan zaten Adayla tanışma sahneleri falan acccayip komik :D ama annesi gittikten sonra Adaya ayrılalım demesi ve o sokaktaki konuşmadan snra zaten film kopuyo

KaPaLı
07.Temmuz.2009, 12:36
Filmi tekrar izledim tekrar aynı sahnede duygulandım. 4 yıllık ilişkimide aynı şekilde bitirince. İleride gördüğümde tekrardan böyle olacakmı bilmiyorum ama umarım olmaz.

.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Karda donmak üzeresin, Uyumak tatlı geliyo ama sen öldüğünün farkında değilsin. Off söze bak.

Melis Birkan fan gibi oldum hatunun bütün filmlerini izliyorum ya :D

El Barto
08.Temmuz.2009, 01:24
Bırakın bu ıssız adam ayaklarını İsot bey. :D

Yalan ya o kadar yıl sonra eski sevgilini gör falan filan. Görseb tanımaz bile. :D

bySilver
08.Temmuz.2009, 01:35
Yarası olan vaar :u:

KaPaLı
08.Temmuz.2009, 02:19
Bırakın bu ıssız adam ayaklarını İsot bey. :D

Yalan ya o kadar yıl sonra eski sevgilini gör falan filan. Görseb tanımaz bile. :D

Ahh ahh olmazmı Emre yaa :icon_eek: O kadar yılda geçse tanrım ben onu :0:

El Barto
08.Temmuz.2009, 02:21
Ne biliyim böyle eften püften birşey için neden ayrılınır, hadi ayrıldın o kadar sene neden unutamazsın, hadi unutamadın gidip başkasıyla nasıl evlenirsin... diye uzar gider. :D

Enterokinaz
08.Temmuz.2009, 02:22
şu filmi 2 defa izledim, ikisinde de kendime uzun süre gelemedim. film çok iyi olduğundan değil, hatırası olduğundan. şimdi görmek bile zor geliyor videolarını falan.

ben kaçıyorum bu konudan. :)

KaPaLı
08.Temmuz.2009, 02:28
Ne biliyim böyle eften püften birşey için neden ayrılınır, hadi ayrıldın o kadar sene neden unutamazsın, hadi unutamadın gidip başkasıyla nasıl evlenirsin... diye uzar gider. :D

Yaa öyle tabi orasıda var ama Emre bazıları unutulmuyo yaa :icon_confused:

El Barto
08.Temmuz.2009, 02:29
Ben bilmem abi unutulmayacak biri varsa zaten hayatımda yanımdadır. Olmayan zaten çoktan unutulmuştur. (::) Şekil bu...

Fietra 10
10.Temmuz.2009, 00:44
Ben bilmem abi unutulmayacak biri varsa zaten hayatımda yanımdadır. Olmayan zaten çoktan unutulmuştur. (::) Şekil bu...

Şekil güzel olmuşta abicim öyle olmuyor herkes için..:)

Arabesk dinlemem ama Güllü 'nün güzel bir sözü vardır ;

Unut demek çok kolay gelde bana sor birde
Sanki sevdan kanımla yazılmış yüreğimde.. :n:

Neyse fazla arabesk oldu :D

Acı çekenler video falan izlemek istemeyenler Hakan Yeşilyurt , Nurettin Rençber falan dinlesin..İyi geliyor en azından insan iyi geldiğini düşünüyor :)

Issız adamda ise şu yorumlara katılmamak mümkün değil ..

bkz. El Barto

''Ne biliyim böyle eften püften birşey için neden ayrılınır, hadi ayrıldın o kadar sene neden unutamazsın, hadi unutamadın gidip başkasıyla nasıl evlenirsin... diye uzar gider. ''