PDA

View Full Version : [TKL] Turksportal Kariyer Ligleri | Duyurular

DisCo
08.Şubat.2008, 01:34
Turksportal Kariyer Ligi başladıktan sonra çeşitli kural değişiklikleri vs. gibi durumların belirtilmesi için yöneticilerin üyeleri bilgilendireceği duyuru alanı.

DisCo
08.Şubat.2008, 02:00
Öncelikle kurallarımızı okuyalım!

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=72680

DisCo
09.Şubat.2008, 02:06
Merhaba Arkadaşlar,

Menajerlik yeteneklerinizin sınandığı bu organizasyonda hepinize başarılar diliyorum.

Daha önce bildiğiniz gibi kullanıcıları liglere ayırıp o şekilde Kariyer Ligini başlatmıştık. Şimdi ise tüm kullanıcılar birbiriyle yarışacak ve elde ettiklere dereceye göre bulunacakları ligi belirleyeceklerdir.

Kariyer Ligi Nedir?

Tüm kullanıcılar yönetimin belirlediği bir takımı yönetir ve kariyerlerini paylaşırlar. Buradaki amaç yönetimin verdiği süre çerçevesinde kariyerleri tamamlamak ve en başarılı olabilmektir.

Kariyerlerin bitimiyle beraber tüm kullanıcılar sezonun özetini kariyer sonuna eklerler.

Örnek;

http://forum.turksportal.net/vb/showpost.php?p=1157140&postcount=72

Yönetimin belirlediği puan sistemine göre sezon boyunca elde edilen başarılar puanlandırılır ve Kariyer ligi sıralaması oluşturulur.

Kariyer liginde diğer önemli bir nokta ise hiledir. Hile yapıp yapmamak sizlerin vicdanına kalmıştır. Ancak bilinmesi gereken bir yer var ki hile yaparak bizleri değil sadece kendinizi kandırmış olacaksınız.

Şimdi heyecan başlasın. Kayıt dosyasını indirmek için;

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=72712

The.Crow
11.Şubat.2008, 06:20
Arkadaşlar biliyorsunuz kariyer ligimiz Rusya liginde oynanmaktadır. Ligimiz 15.03.2008 tarihinde başlıyor ve 23.11.2008 de bitiyor. Ancak Avrupa kupası maçları 2008 yılının Eylül ayında başlıyor. Lig bittiğinde eğer Avrupadan elenmesdiyseniz maçlarınız devam edecek. Kariyerinizin bitişi lig bittikten sonra eğer Avrupa maçlarınız devam ediyorsa Avrupa maçlarının bitmesi ile sonlanır.

Lig bittikten sonra UEFA maçlarınız devam ediyorsa transfer vs. serbesttir. Eğer 2.sezona kadar UEFA maçlarınız ( kazanırsanız süper kupa gibi. ) devam ederse 2.sezon lig ve yerel kupa maçları oynananacak kariyeriniz normal şekilde devam edecek ancak konunuzda ss leri yayınlanmayacak ve puan hesaplarına katılmayacaktır. Sadece UEFA maçlarının ss leri konunuza bırakılacaktır. UEFA bitince ( kazanırsanız Süper Kupa ) kariyeriniz bitmiş olacaktır.

Kariyeriniz bitene kadar her türlü transfer yine serbest olacak normal şekilde kariyeriniz ilerleyecek ancak 2.sezon lig ve yerel kupa maçları puanınızı etkilemeyecek.

Bilginize..

DisCo
19.Şubat.2008, 02:29
Arkadaşlar bildiğiniz gibi kariyerlerinizi tamamlamanız için son gün.

Bu gece saat 00:00'da konular kapatılacaktır. Bu vakite kadar kariyerlerinizi oynayıp ss'lerle, başarı tablosunu eklemiş olmanız gerekmektedir.

Bilginize...

DisCo
20.Şubat.2008, 00:44
Organizasyona iştirak eden ve zamanında kariyerlerini tamamlayan arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.

Sonuçlar en kısa sürede açıklanacaktır.

DisCo
21.Şubat.2008, 03:21
Merhaba Arkadaşlar,

Sonuçları açıkladık ve sonuçlar doğrultusunda kullanıcıları liglere ayırdık. Bundan sonraki süreçte kariyer ligimiz kesintisiz olarak devam edecektir. Talep olduğu takdirde mevcut lig sayısınıda artıracağımızı belirtiyorum.

Yeni kayıt dosyaları sizlere kısa sürede duyurulacaktır. Bilginize...

Kolay gelsin diyorum.

DisCo
24.Şubat.2008, 06:54
Kariyer Ligi Heyecanı Devam Ediyor.

Hünerlerinizi gösterme zamanı...

Herkes bulunduğu lig için belirtilen kayıt dosyasını indirip belirtilen aralıkta kariyerini tamamlamalıdır.

Herkese başarılar diliyorum.

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=72712

DisCo
24.Şubat.2008, 07:03
Bildiğiniz gibi kariyerler tamamlandıktan sonra kariyerimizin özeti anlamına gelen bir tablo hazırlıyorduk. Yerel kupada başarı kısmını yazarken kupayı kaldırmışsak Şampiyon yazıyorduk.

Kupayı kaldıramayan arkadaşlarımız başarı kısmına kaçıncı turda elendiklerini değil kaç tur geçtiklerini yazmalıdırlar.

DisCo
25.Şubat.2008, 07:07
Yine çok sorulan bir konuya açıklık getirmek istiyorum.

Şayet elemeli turlarda berabere kalındıktan sonra penaltılarla tur geçiliyorsa;

bu karşılaşma beraberlik olarak tabloya yansıtılacaktır.

DisCo
27.Şubat.2008, 07:27
9.3.0 yaması çıkmış bulunuyor.

İsteyen arkadaşlarımız 9.2.0 yaması ile devam edebilirler, isteyen arkadaşlarımızda 9.3.0 yamasını yükleyip oynayabilirler.

DisCo
04.Mart.2008, 07:18
Arkadaşlar bildiğiniz gibi kariyerlerinizi tamamlamanız için son gün.

Bu gece saat 00:00'da konular kapatılacaktır. Bu vakite kadar kariyerlerinizi oynayıp ss'lerle, başarı tablosunu eklemiş olmanız gerekmektedir.

Bilginize...

Sekopej
05.Mart.2008, 01:09
Tüm arkadaşlar kariyerlerine başlamış ama henüz tamamlanmayanlar var. Biliyorsunuz tamamlamayanlara uygulanan cezamız çok ağır. Bu sezonluk yaşanan bazı sıkıntılardan dolayı da süreyi uzatma kararı aldık. Cumartesi saat 14.00'a kadar kariyerlerinizi tamamlamanız gerekmektedir.

Bu uzatma 1 defalık yapılacaktır ve diğer sezonlarda kesinlikle uygulanmayacaktır bilginize.

DisCo
08.Mart.2008, 08:51
İlk sezonumuzu tamamlamış bulunuyoruz. Kariyerlerini tamamlayan tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum.

Kariyerlerini tamamlamayan arkadaşlarımız için ise gerekli işlemler uygulanacaktır.

Yeni sezonla ilgili bilgilendirmeler zamanı geldiğinde yapılacaktır. Çeşitli sebeblerle ligden çekilecek olan arkadaşlarımız var ise bize bunu bildirmelidirler.