PDA

View Full Version : Karşıyaka ile nereye kadar

turknemesis
28.Mart.2006, 23:41
Arkadaşlar klub geldigimde berbattı super lige cıktım ilk sezon ama gelin görünki
ilk 4 mactan sonra dökülmeye başladım neden böyle oldu cok mantıksız 4 macın 3 ünü kazanayım 1 beraberligim olsun sonra ki iki macı fark yiyierek bitireyim hele fener macını hiç sölemiyim dicem ama 4-0

Eray Dengiz
28.Mart.2006, 23:56
Muhtemelen havaya girmişlerdir. İlk haftalardan dolayı. Biraz oyuncularına karşı soğuk ol (maç aralarında konuşmalarınla). Bunun yanında Fenerbahçeye 4-0 yenilgi olabilir sonuçta karşında Fenerbahçe var. Ama pes etme derim. Sonuçta iyi bir başlangıç yapmışsın bunun sonunda mutlu olabilirsin ;)

nekop
29.Mart.2006, 00:15
gidebildigin yere kadar gittt...bende giresunsporla süper lige cıktıgımda aynı sorunu yasamıstım ama daha sonra takım kendini toparladı

hezzo
29.Mart.2006, 00:44
cok dogal olan bi seydir sen sabırlı olmalısın sadece kadroda oyna biraz duzelirler bi form dusuklugu olabilir. karsıyaka ile sonuna kadar diyim:)

NiC 3 9
29.Mart.2006, 01:02
sen devam et.sonunda düzelir takım!!!

__Trex__
29.Mart.2006, 01:06
işin çok zor

the_greywolf
29.Mart.2006, 01:10
sonuna kadar devam et iş zor olanı başarmakta ilk sene lig de tutarsan dikkatli bir transfer politikası izle yaşlı ve ligde ortalara oynayabilecek bir kadroyu çok ucuza oluşturabilirsin...

şu anki sorununu da arkadaşın dediği gibi kadroyla oynayarak ve antreman programlarını değiştirerek çözebilirsin

kolay gelsin......

turknemesis
30.Mart.2006, 20:28
arkadaşlar herşeyim tamam bakıyorum işte ya düzelir işallah şu an da ilk 4 e oynuyorum 3. ile aramda 3 puan var

LaKe
30.Mart.2006, 20:54
düzelir.genelde 2.lig b den gelenler(süper lige) hep dökülüyor. sen ligde kalmaya bak. 2.sezonunda anında toparlarsın

nekop
30.Mart.2006, 22:24
arkadaşlar herşeyim tamam bakıyorum işte ya düzelir işallah şu an da ilk 4 e oynuyorum 3. ile aramda 3 puan var
iyi iyi toparlamıssın takımı belki sezon sonu avrupaya gidersin

TüMeR_yAğıZ
30.Mart.2006, 23:02
sağlam takım kurman önemli.ben maraşı almıştım b kategorisinde düşmemeye oynadım ilk yıl kümede kaldım.sonra şampiyon olup önce a kategorisine sonra süper lige çıktım,şu anda ilk senem ama ilk yarı sonunda 5.sıradayım.gençleri toplamıştım dört yıldır oyuncularım beraber oynuyorlar yanlarına tabi birazda takviye yaptım süper lig adamlarından.mümkün olduğunca aynı kadroyu ilk onbir tut.

turknemesis
31.Mart.2006, 19:55
Alakası yok bak Antrenmanı ayarladım keyfime bakıom bence scoutları mümkün oldukca tek çeşit ayarlamak lazım mesela les brileyi savunmaya yüönlendirdim

TüMeR_yAğıZ
31.Mart.2006, 19:58
Alakası yok bak Antrenmanı ayarladım keyfime bakıom bence scoutları mümkün oldukca tek çeşit ayarlamak lazım mesela les brileyi savunmaya yüönlendirdim
alakası yok dediğin içinmi iki maç fark yiyorum,fenerden fark yiyorum diyorsun? :) ben dediklerimi yapıyorum ve fark yediğim falan yok çok şükür :) ne demek istediğini anlasam beni :D

turknemesis
03.Nisan.2006, 20:03
ARkadaşlar oyunda cok sacma bir olay oldu 6 milyon dolara del hornoyu aldım gelicek işallah bakın nasıl oldu ben işte del horno yu alıcam gibi acıkalamalar yapıodum chelseada hayal diyodu sonra teklif yaptım 6 milyon dolar kabul etti adam 6 milyon dolar istedi yıllık bende 2.5 milyon dolar verdim kabul etti şimdi işin kötü yanı ben karsıyakayım yıllık 2.5 milyon dolar kacıcak gibi + saten kasamda 8 milyon dolarım var

SezaiAbi
03.Nisan.2006, 21:01
del horno yerine daha ii bi sol bek alabilirdin ama tabi büyük maç tecrübesiyle %70 takımı toparlar

turknemesis
04.Nisan.2006, 01:11
bilmiyorumda her mac sov yapıo adam 2 macımı da o kurtardı şimdilik tabi

Destan_Yazan
05.Nisan.2006, 21:33
Del Horno Karşıyaka'da ..Amma olurdu ha..

MuS_T
07.Nisan.2006, 00:24
arkadaşlar bende karşıyakayla oynadım süper lige çıktığım ilk sezon ikinci oldum inanın hilesiz hatta size kendi kadromu yollayabilirim linki veriyorum http://img153.imageshack.us/img153/7350/kafkaf0vj.jpg şu anda bu kadro ile oynuyorum hem galatasarayı hem karşıyakayı yönetiyorum cimbomla şampion kafkafla 2. oluyorum ama bu sezon hedefim kafkafı şampion yapmak :D:D:D

kral_67
07.Nisan.2006, 16:37
bende zonguldaksporla oynuyorum ilk sezon b kategorisinde şampiyon olup a ya çıkdım a kategorisindede şuan iyiyim yani lige çıkarım ama finans çok kötü durumda yakında iflas bayrağını çekecez...