PDA

View Full Version : FM deki saçmaliklar ...

BurakMania
29.Mart.2006, 03:35
Arkadaslar ben napoli ile seri C den seri A ya ciktim dogal olarak seri A da ilk sezon defansif agirlikli bir taktikle oynadim tranferlerimide ona gore yaptim ama nedense yedigim her 3 golün 2 si kontra ataktan oluyor Buda beni çildirtiyor. Hatta az once milan karsisinda 80. dakikaya 2-1 önde girdim full defansif oynadigim bir macta 2 tane kontra ataktan gol yiyerek maci kaybettim

nart_susruko
29.Mart.2006, 03:39
neresi saçmalık ben pek anlayamadım da...

BurakMania
29.Mart.2006, 03:56
Arkadasim 4-2-3-1 yani 4 savunma 2 DMC 3 orta saha ve tek forvetle full defansiv oynayan bir takim nasil olurda her mac kontra ataktan en az 2 gol yer ?
ayni zamanda bayern munih neden altay la hazirlik maci yapsinki

nart_susruko
29.Mart.2006, 04:00
valla ben genelde TSL oynuyorum...hep büyük takımlar küçük Türk takımları ile hazırlık maçı yapıyor...
kontra atak diyorsun demekki defansın eksik yakalanıyor...atağa beraber çıkıyorlar ve defansında problem yaşıyorsun...kontra atak bu sonuçta 10 kişi defans ta yapsan...geride eksik veya etkisiz kalmandır...

BurakMania
29.Mart.2006, 04:10
Ben bu oyunu cm 01/02 den beri oynuyorum her yeni oyunda daha gercekci olmasini bekliyorum Ne bilim gercekte hiçbir dunya klasmanindaki bir takim TSl 2. veya 3. liginden bir takimla hazirlik maci yapmaz. chiellini mexes passanen cicinho defans dortlum war Cokta kotu olduklarini zannetmiyorum dmc lerimde lorik cana motta ya tamam kontra ataktan gol olur ama her mac mi olur

nart_susruko
29.Mart.2006, 04:15
hazırlık maçı konusunda haklısın ama bence taktiğinde bir yanlışlık olduğu görüşündeyim...

BurakMania
29.Mart.2006, 04:24
Ben genelde kendi taktiklerimle oynarim. Zaten bu taktigide daha önce roma da denedim basarili oldu Bilmem belkide sen haklisindir taktigi bi degistirim bakalim

shahinler
29.Mart.2006, 09:40
arkadaşlar 2001 yılında kocalispor arsenalle hazırlık maçı yapmıştı ve de 4-1 kazanmıştı.özel bir turnuvaydı hatta kupayı da almıştı. yani hazırlık maçlarıyla ilgili bir sorun yok heralde ama bazen abartıldığı doğru.

tolik_julik
29.Mart.2006, 09:46
Arkadaş sen defansif oynuyorsun ama Oyuncuların tek tek ayarlarını yaptınmı? Belki defans oyuncuların ileri çıkıyor, belkide ofsayt taktiği uyguluyorsundur.

selimovski
29.Mart.2006, 10:25
Arkadasim 4-2-3-1 yani 4 savunma 2 DMC 3 orta saha ve tek forvetle full defansiv oynayan bir takim nasil olurda her mac kontra ataktan en az 2 gol yer ?
ayni zamanda bayern munih neden altay la hazirlik maci yapsinki

hazırlık maçı saçma olabilir.Ama kontradan gol yemek takıma verdiğin komutlardandır saçmalık değil

kaiserkaan
29.Mart.2006, 10:48
selimovski ye katılıyorum sorun komutlarda buyuk ihtimal bende serie a da oynuyorum ama kontra golleri genelde ben atıyorum kontralardan az gol yiyorum ..

BekirCevik
29.Mart.2006, 13:01
bir konu daha açmak istemedim onun için yazayim bana saçma gelen birşeyi..milli hazirlik maçlarinda oyunculari kadrodan çekebiliyoruz.bunun türkiye liglerinde yaptirimi var bu oyuna yansitilmamış ama..oyuncuyu milli takim kadrosundan çektigim zaman oyuncularin bazilari milli takima göndermedigim için mutsuz oluyorlar ama birkaç maç oynayinca unutuyorlar..normalde bunun yaptirimi olmasi gerekmezmi ne bileyim oyuncunun bana sert tepkiler vermesi gibi fedarasyonun oyuncuya işte bilmem kaç maç oynamama cezasi vermesi gibi birşey..bu biraz saçma geldi bana

BurakMania
29.Mart.2006, 13:24
Alin size bir sacmalik daha o zaman , ispanya milli takimiyla dunya kupasina katildim benden kadro bildirmem istendi 1 gün once kadroda olan Xavi ile luis garcia kadroda yok boyle bir olayi baska yerdede okumusum gerci 2006 yi ilk oynadigim zamanlarda olmustu (6.0.0) yeni versiyonlarda duzelmistir umarim

BurakMania
29.Mart.2006, 13:29
Arkadaş sen defansif oynuyorsun ama Oyuncuların tek tek ayarlarını yaptınmı? Belki defans oyuncuların ileri çıkıyor, belkide ofsayt taktiği uyguluyorsundur.
arkadasim sende her mac kontra ataktan gol yesen cildirirsin sen ne diyorsun oynatmadigim adamlarin bile ayarlarini tek tek yaptim genel komutlar : ofsayt taktigi yok alan daraltma s1k s1k defans cizgisi derin s1k1 markaj var tek forvet oynuyorum target man var full defansif herneyse belkide sorun bende veya taktigimdedir

zargı
29.Mart.2006, 14:28
Ben bu oyunu cm 01/02 den beri oynuyorum her yeni oyunda daha gercekci olmasini bekliyorum Ne bilim gercekte hiçbir dunya klasmanindaki bir takim TSl 2. veya 3. liginden bir takimla hazirlik maci yapmaz. chiellini mexes passanen cicinho defans dortlum war Cokta kotu olduklarini zannetmiyorum dmc lerimde lorik cana motta ya tamam kontra ataktan gol olur ama her mac mi olur

defans oyuncularına bire bir talimat ver bence

the_greywolf
29.Mart.2006, 14:34
ÇOK RADİKAL OLACAK AMA DEFANSTAKİ OYUNCULARI VE DMC LERİ DEĞİŞTİR

oyuncuların yapılarında vardır belki, kadrodan ve sistemden bu nedenle verim alamıyor olabilirsin

defans ve dm lerim stamina strenght ine bi göz atıver 12den az olmasınlar bence

niye buyuk takımlar küçük takımlarla hazırlık maçı yapmasın ya bizim fener de gidip almanya yöresel lig den takımlarla maç yapıyordu (gerçi bjk ve gs de yapıyo bunu)

BurakMania
29.Mart.2006, 15:43
ÇOK RADİKAL OLACAK AMA DEFANSTAKİ OYUNCULARI VE DMC LERİ DEĞİŞTİR

oyuncuların yapılarında vardır belki, kadrodan ve sistemden bu nedenle verim alamıyor olabilirsin

defans ve dm lerim stamina strenght ine bi göz atıver 12den az olmasınlar bence

niye buyuk takımlar küçük takımlarla hazırlık maçı yapmasın ya bizim fener de gidip almanya yöresel lig den takımlarla maç yapıyordu (gerçi bjk ve gs de yapıyo bunu)

Sen fenerbahceyi buyuk takimdan mi sayiyorsun :) Saka bi yana bizim takimlar kamp yapiyor oralarda o yuzdn oynuyorlar altay kim bayern munih kim

Krugeros
25.Eylül.2006, 02:13
http://img131.imageshack.us/img131/9967/adszat5.th.png (http://img131.imageshack.us/my.php?image=adszat5.png)

bunun mevkisi ne dc mi dr mi dl mi

Krugeros
25.Eylül.2006, 02:14
http://img131.imageshack.us/img131/9967/adszat5.th.png (http://img131.imageshack.us/my.php?image=adszat5.png)

bunun mevkisi ne dc mi dr mi dl mi