PDA

View Full Version : Oyunu Orjİnal Mİ Yoksa TÜrkÇe Mİ Oynamak Zevklİ ??

el bandido
30.Mart.2006, 14:40
Dostlar sizce FM yi orjinal mi yosa Türkçe mi oynamaktan zevk alıyorsunuz?

BurakMania
30.Mart.2006, 15:05
Oyunu orjinal diliyle oynamak tabiki daha iyidir ama çok iyi bir ingilizce ister eger yoksa mecbur turkçe oynayacaksin

nart_susruko
30.Mart.2006, 16:12
güzel ve kaliteli olduktan sonra tabiiki Türkçe oynamak tercihimdir...

zargı
30.Mart.2006, 16:34
insanın kendi dili gibi varmı türkçe tabiii

FatalRhymeR_58
30.Mart.2006, 16:41
oyuna oyun demem oyun türkçe olmaınca

enesao
30.Mart.2006, 17:03
sports interactive resmi olarak türkçe çıkarana kadar bu yapılan türkçe yamalarıyla oynamak zorundayız (ingilizce bilenler hariç) çünkü oynadığımız türkçe yama oyundaki orjinal haberlerin çoğunu almıyor... (yanlış anlaşılmasın eleştiri yapmıyorum) oysa ki orjinal oyunda bir sürü birbirinden güzel ve ilginç haberler olaylar var...

neophyte
30.Mart.2006, 17:07
Biz neyiz TÜRK

Doğal olarak TÜRKÇE.... :cool: (ama oyunun zevkini yabancı dil ile alıyorum diyen varsa haşa..)

the_greywolf
30.Mart.2006, 18:30
8 senedir menejerlik oyunlarıyla ilgileniyorum türkçeye alışamıyorum neydi la bunun ingilizcesi falan oluyorum menüleri kullanamaz hale geliyorum bir de oyuncu özelliklerini karıştırıyorum tam karşılık olmuyor bazı kelimeler

sonuçta ben türkçe OYNAYAMIYORUM

yapılan türkçe çelışmalarını takdirle karşılıyorum ki yeniş başlayanlar türkçe alışsın
bu dilin de kıymetini bilmek lazım

flake
30.Mart.2006, 18:33
ingilizcemiz ii olmadigi icin kesinlike turkce oyun tabi

Freestyler_10ur
30.Mart.2006, 19:00
Fm 2005'in son version'u gibi bir Türkçe olursa oynamak çok zevkli olur

Eray Dengiz
30.Mart.2006, 19:03
Greywolf arkadaşımıza katılıyorum. Oyuna ingilizce olarak başladığımız için (Managerlik oyunlarına) Türkçeye bir türlü alışamıyorum. Aslında daha kolay ama işte alışmışım bir kere..

LaKe
30.Mart.2006, 19:33
ben aslında cm98-99 dan beri ingilizce oynarım. 2003-2004 de türkçe yükledim, sonra hep türkçe oynamaya başladım. :D

emirduman
30.Mart.2006, 19:52
Benim oyunu anlayacak kadar İngilizcem var, tabiki orjinal hali iyi oluyor...

Ama Turksportal'ın yaptığı çevirileri oynamaktan da keyif alıyorum baya....

Maymuncuk
30.Mart.2006, 23:17
Bende İngilizce'yi dersler veya kurstan değil Fm'den , Cm'den öğrendim bir nebze ;)

Ama Turksportal'ın çıkardığında da noktası virgülü bile doğru olduğu için o da zevkli,Ana dilimiz de oluyor ama orjinali bir başka tat veriyor ...

İngilizce diyorum ben ..

Selman Ozturk
31.Mart.2006, 00:13
Elbetteki Türkçe...Yıllardır CM-FM ile ilgileniyorum yabancı dilime de çok güveniyorum ama Türkçe oynamak ayrı bir keyiftir.Zaten çevrilmeyen yerleri de anladığım için sorun yok...Yani her halükârda oyunu ana dilimizle oynamak daha güzel.

__Trex__
31.Mart.2006, 00:17
tabi ki türkçe ingilizcemizi geliştirmek için oynamıyoruz ki bu oyunu

gunners
31.Mart.2006, 03:25
turkce ılk defa oynuyorum zevklı ama alısması zorr.. ee kolay degıl 9-10 senedır ıngılızce oynadım :)

hezzo
31.Mart.2006, 21:22
ben hep ingilizce oynuyorum hic turkce yuklemedim bile orjinal daha iyi ya ayrıca ingilizce biraz kelime de öğreniyoruz:)

nekop
31.Mart.2006, 22:21
Bende İngilizce'yi dersler veya kurstan değil Fm'den , Cm'den öğrendim bir nebze ;)
bende fmden ögrendim ingilizceyi yoksa okulda falan ne kadar anlatsalar anlamam

motaba
31.Mart.2006, 22:24
hazırlık okurken bu oyunu oynayan arkadaşlar farkedecekler ki bu oyun üzerinde ingilizceleri gelişlmiş.sadece bir sezon türkçe oynayın sonra ingilizce oynayın daha zevkli olacaktır.ama türkçe oynamanın da tadı başka bea...

drciwan
01.Nisan.2006, 18:34
8 senedir menejerlik oyunlarıyla ilgileniyorum türkçeye alışamıyorum neydi la bunun ingilizcesi falan oluyorum menüleri kullanamaz hale geliyorum bir de oyuncu özelliklerini karıştırıyorum tam karşılık olmuyor bazı kelimeler

sonuçta ben türkçe OYNAYAMIYORUM

yapılan türkçe çelışmalarını takdirle karşılıyorum ki yeniş başlayanlar türkçe alışsın
bu dilin de kıymetini bilmek lazım

aynen katılıyorum.