PDA

View Full Version : Turksportal ve Level İşbirliği

Vieri
17.Mart.2008, 01:19
http://www.turksportal.net/tsi/v2/image/haber/level_site.jpg

Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL, Football Manager Türkiye'nin bir numaralı sitesi, Türkiye Ligleri araştırmasını yürüten ekibe ev sahipliği yapan ve Türkçeleştirme çalışmalarını yürüten Turksportal'ın basın sponsoru oldu.

LEVEL, oyun tutkunları tarafından takip edilen Türkiye'nin bir numaralı oyun dergisiyken LEVEL ONLINE'da oyun dünyası hakkında en son haberler, incelemeler, makaleler, dosya konuları ve daha birçok içerik yer alıyor.
Football Manager dünyasındaki gelişmeler ve oyunlarınıza renk katabilecek çalışmalar bundan böyle Turksportal'ın basın sponsoru LEVEL sayesinde tüm oyun severlere duyurulacak.
Bu işbirliği sayesinde Football Manager'in daha fazla kitlelere duyurulmasına imkan tanıyan LEVEL'e teşekkürlerimizi sunarız.

bySilver
17.Mart.2008, 01:24
Çok güzel bir haber bu hayırlı olsun

sekilaso
17.Mart.2008, 01:31
Hayırlı olsun (:

maNga 33
17.Mart.2008, 01:32
hayırlı olsun :)

DisCo
17.Mart.2008, 01:43
Hayırlı olsun.

BeaT
17.Mart.2008, 01:46
Güzel bir anlaşma Turksportala katkısı olacağından eminim hayırlı olsun.

RaSenGan
17.Mart.2008, 01:58
Hayırlı olsun.

mustafa35
17.Mart.2008, 02:08
Hayırlı olsun.

Suicider
17.Mart.2008, 02:08
Hayırlı olsun güzel oldu bu :)

KaPaLı
17.Mart.2008, 02:10
Her ay dergi alma konusunda kararsızlığım dahada artacak anlaşılan. Level'de artık seçeneklerm arasında.

Nedvedmania
17.Mart.2008, 02:46
10 yıl önce felan Level alıyorduk sanırım(başka bir dergide olabilir hatırlamıyorum :) ) Şimdi gene alabilirim. Nisandamı başlıyor bu proje ?

Aydin
17.Mart.2008, 02:48
Bu sadece gerçekleştirilen projelerden biri. Daha açıklamadığımız birkaç şey var. Ama onları da açıklamak olmaz. Zamanı gelince artık.

Ziya38
17.Mart.2008, 02:57
Hayırlı ugurlu olsun

Raten
17.Mart.2008, 03:13
Hayırlı olsun güzel oldu bu

Nocna Mora
17.Mart.2008, 03:21
Hayırlı olsun

The.Crow
17.Mart.2008, 03:26
İlk Pc mi aldığımda Level okuyordum :) Hayırlı uğurlu olsun . Kesin olarak sitenin önünü daha da açabilecek bir anlaşma olmuş. Çok iyi seçim LEVEL.

HooijDonk07
17.Mart.2008, 03:38
Çok güzel bir çalışma olmuş Bütün TurksportaL aiLesine ve Fm severlere hayırlı olsun

Alicanfmfan
17.Mart.2008, 03:39
Hayırlı olsun.

OMANA
17.Mart.2008, 03:46
Bu sadece gerçekleştirilen projelerden biri. Daha açıklamadığımız birkaç şey var. Ama onları da açıklamak olmaz. Zamanı gelince artık.

aslında aydın hep içimden geçiyor mesela turksportal spor gazetelerinde yer edinebilrmi veya oyun dünyasıyla ilgili olarak televizyonda yer bulabilirmi sitemiz diye bu haber geldi...

bu arada yeni projelerle bizi meraklandırdın şimdi..umarım zamanı çabuk gelirde yeni projelerde duyarız

Sekopej
17.Mart.2008, 03:54
Turksportal artık markalaşıyor, hizmetler akla gelmeyecek şekilde devam ediyor. Teşekkürler, hem bu projeleri gerçekleştirenlere hem de bize destek olan üyelerimize.

deniz.91
17.Mart.2008, 03:56
Hayırlı olsun iyi bir haber

Aydin
17.Mart.2008, 04:05
aslında aydın hep içimden geçiyor mesela turksportal spor gazetelerinde yer edinebilrmi veya oyun dünyasıyla ilgili olarak televizyonda yer bulabilirmi sitemiz diye bu haber geldi...

bu arada yeni projelerle bizi meraklandırdın şimdi..umarım zamanı çabuk gelirde yeni projelerde duyarız

Zaten daha önce Lig tv'ye çıkmıştık. Mustafa abi gitmişti 1 saatlik bir programa katılmıştı.

Şimdi projeler tam gerçekleşmeden burdan konuşmak afaki olacağı için susuyorum.

KaPaLı
17.Mart.2008, 04:13
Ligtv'ye çıktığı programın görüntüleri varmı ?

Aydin
17.Mart.2008, 04:38
Bir ara sitede vardı. Silindi mi bilmiyorum. Mustafa abi daha iyi bilir.

El Barto
17.Mart.2008, 04:38
http://www.turksportal.net/fmhaber/9611/turksportal-lig-tvde.htm

Birkaç kare var görüntü olarak değil ama :)

Hayırlı olsun hepimiz için.

eXcitinG
17.Mart.2008, 05:24
TSİ bir markadır. MarkaLar iLe takıLır.

EreN
17.Mart.2008, 05:30
TSİ bir markadır. MarkaLar iLe takıLır.

:0: süper söz olmuş abi.

Forza oyungezer dermişim bende:p

Turksportal büyüdükçe büyüyor:) Maşallah diyelim.

Nedvedmania
17.Mart.2008, 06:00
Önceki aylarda Galatasaray Dergisindede Yer almıştı sitemiz :)

poggerpohl
17.Mart.2008, 06:14
Hayırlı olsun... :)

Sitemizin büyümesinin devamını diliyorum... :)

scar face
17.Mart.2008, 06:17
TSI büyüdükce büyüyor:)
Daha nice basarılara...

goosfraba
17.Mart.2008, 16:54
Hayirli ugurlu olsun. Cok sevindirici bir haber.

BeeTLeJuiCe
17.Mart.2008, 19:09
Başbakan Mustafa :D
Bakalım daha ne gibi, yenilikler, süprizler, böyle anlaşmlar olacak. :)

southmaster07
19.Mart.2008, 03:14
Level gibi sağlam bir dergiden destek almak büyük bir başarı. Tebrik ederim tüm yöneticileri ve sitede katkısı bulunanları.

Hayırlı Uğurlu olsun.

Deniz
19.Mart.2008, 04:07
Hayırlı olsun.

resssam14
19.Mart.2008, 17:18
Hayırlı Uğurlu Olsun.

GeNç KaRTaL
19.Mart.2008, 18:02
Hayırlı olsun.Bu anlaşmanın mutlaka bize katkıları olacaktır.Tabii Level'ede..Gittikçe marka değerimiz artıyor.Daha güzel gelişmelerin olması dileğiyle..

MaliKaya
20.Mart.2008, 00:35
Tebrikler, hayirli ugurlu olsun.

WhiskeyInTheJar
20.Mart.2008, 08:56
Merhaba arkadaşlar,

Türkiye'de böylesine güzel ve kaliteli bir sitenin bulunması büyük şans herkes için. Sitenin kalitesi ve zenginliği kullanıcılara da yansımış; çok güzel bir topluluk yaratmışsınız burada. Ben de fırsat buldukça mutlaka uğruyorum Turksportal'a.

LEVEL Dergisi ve LEVEL Online olarak Turksportal'a destek vermekten mutluluk duyuyoruz. Bu güzel bir başlangıç oldu hepimiz için. Açılımları da oldukça fazla; buna eminim. Biz de verdiğimiz desteği zaman içinde arttırmak niyetindeyiz. Sitenin tanıtımı, tanıtımınız için elimizden geleni yapıyoruz şu an.

Siz de LEVEL Dergisi ve LEVEL Online ile ilgili görüşlerinizi bizle paylaşın lütfen. Turksportal ile yapabileceklerimiz konusunda da yeni fikirlere açığız.

Tekrar hayırlı olsun.

Kendinize iyi bakın,
Fırat Akyıldız
LEVEL
Yayın Yönetmeni

Intel GameX
Proje Sorumlusu

www.level.com.tr (http://www.level.com.tr)

Nocna Mora
20.Mart.2008, 19:25
nerede tanıtıyorsunuz sitede ben göremedim :)

Nedvedmania
20.Mart.2008, 20:52
Merhaba arkadaşlar,

Türkiye'de böylesine güzel ve kaliteli bir sitenin bulunması büyük şans herkes için. Sitenin kalitesi ve zenginliği kullanıcılara da yansımış; çok güzel bir topluluk yaratmışsınız burada. Ben de fırsat buldukça mutlaka uğruyorum Turksportal'a.

LEVEL Dergisi ve LEVEL Online olarak Turksportal'a destek vermekten mutluluk duyuyoruz. Bu güzel bir başlangıç oldu hepimiz için. Açılımları da oldukça fazla; buna eminim. Biz de verdiğimiz desteği zaman içinde arttırmak niyetindeyiz. Sitenin tanıtımı, tanıtımınız için elimizden geleni yapıyoruz şu an.

Siz de LEVEL Dergisi ve LEVEL Online ile ilgili görüşlerinizi bizle paylaşın lütfen. Turksportal ile yapabileceklerimiz konusunda da yeni fikirlere açığız.

Tekrar hayırlı olsun.

Kendinize iyi bakın,
Fırat Akyıldız
LEVEL
Yayın Yönetmeni

Intel GameX
Proje Sorumlusu

www.level.com.tr (http://www.level.com.tr)

Böyle güçlü birleşmeler oldukça Sizi ve bizi kimse tutamaz :)

Kolay gelsin.

WhiskeyInTheJar
20.Mart.2008, 21:16
nerede tanıtıyorsunuz sitede ben göremedim :)

Şu anda sitenin en altında sabit olarak duruyor.

Öncesinde ise sitenin üstündeki lokomotif bölümde uzun süre yer verdik.

Şu anda ise,

http://www.level.com.tr/index.php?start=11

adresi altında hayatını sürdürüyor haber. : )

Ama dediğim gibi bunlar başlangıç sadece; Turksportal'ın yöneticileriyle bağlantılarımız ve planlarımız var. Zamanı gelince sizle paylaşacaklardır mutlaka.

Bizden de Şefik ilgilenecek Turksportal'la; ben özel olarak girip bir "Merhaba" demek istedim size.

Hayırlı olsun tekrar,
Fırat Akyıldız

Aydin
20.Mart.2008, 21:20
Türkiye'de oyun dergisi denildiği zaman akla ilk gelen isimle ortak projelere girmek gurur verici. Hayırlı olsun hepimiz için.

Gangstaa
20.Mart.2008, 21:40
Hepimize hayırlı olsun.TSİ dahada gelişecek büyüyecek.Kıskananlar çatlasın :)