PDA

View Full Version : 3GT Süper Lig Formaları VERSİON 2

Selman Ozturk
02.Nisan.2006, 02:40
http://img239.imageshack.us/img239/961/3gtv2wallp12an.jpg (http://imageshack.us)

Önsöz:
Kısa bir zaman önce hayata geçirdiğimiz ve Fm severlere sunduğumuz 3GT Versiyon Türkiye Süper Lig Formaları paketinin yoğun ilgi görmesinden sonra şimdi de 3GT Versiyon Türkiye Süper Lig Formalarının 2. Versiyonunu siz FMseverlere sunuyoruz. Bu versiyonla birlikte ilk versiyondaki tüm fırça hataları,tasarım hataları giderildi ve tüm eksikler tamamlandı.Böylece Süper Lig'deki 18 takımın formalarına en kusursuz ve piyasadaki en mükemmel haliyle sahip olacaksınız.
Keyifle kullanmanız dileğiyle...

Kurulum:
İndirdiğiniz bu paket içerisinden çıkan "tur" adlı klasörü FM 2006 oyununuzun kurulu olduğu dizindeki "data/graphics/pictures/kits/clubs" içine atıyoruz...

Lisans:
Her hakkı Selman D. Öztürk(demirhan1984),Tarık Özkan (Jesus Fb) ve turksportal.net'e aittir...Yapımcı kişi ve kişilerin izni alınmaksızın herhangi bir sitede veya yayın organında yayınlanması kesinlikle yasaktır...Aksi bir durum söz konusu olduğunda kanuni müdahaleler yapılacaktır...Template için teşekkürler...

Keyifli oyunlar ve bol Fm'li günler dileriz...

Selman D. Öztürk(demirhan1984)
Tarık Özkan(jesus fb)
www.turksportal.net (http://www.turksportal.net)

NOT:Yamanın herhangi izinsiz kişilerce yayınlandığını görürseniz lütfen [email protected] ([email protected]) adresine mail atınız...

DOWNLOAD İÇİN TIKLAYIN (http://www.turksportal.net/tsi/v2/cm/dosyalar/?tsi=indir&id=28371)

__Trex__
02.Nisan.2006, 02:48
allah razı olsunn süper çalışma

gorkemyilmazkarasu
02.Nisan.2006, 02:50
hayırlı olsun elinize sağlık güzel bişewye benziyor hemen indiriyorum

NightGear
02.Nisan.2006, 02:51
Süper Çalışma Abi ;) Elinize Sağlık..

Jesus_FB
02.Nisan.2006, 02:52
Arkadaşlar ilk çalışmamızda da olduğu gibi hatalar elbette vardır biz bunları en az'a indirdik eksik veya gördüğünüz bir hata oluraa lütfen bildiriniz :D

fatihbaz
02.Nisan.2006, 02:55
bi bakalım dostum,görürsek bildiririz :) ;)

Maymuncuk
02.Nisan.2006, 10:22
Hemen söliyim Selman abi sana hiç yakıştıramadım niye Fenerbahçe'nin forması en tepede :p

Galatasaray'ın kırmızı forması yok mu??

Lucas Neill
02.Nisan.2006, 14:43
çok güzel olmuş teşekkürler

Jesus_FB
02.Nisan.2006, 15:05
Hemen söliyim Selman abi sana hiç yakıştıramadım niye Fenerbahçe'nin forması en tepede :p

Galatasaray'ın kırmızı forması yok mu??

e son şampiyon fener olduğu için öyle oldu :D:D
İstediğin kırmızı gs formasıda hazır buyur keremcim;;)
http://img88.imageshack.us/img88/8043/cimbom49ig.png (http://imageshack.us)

kavara
02.Nisan.2006, 15:26
tebrik ederim güzeL bi calısma, yayında ve yapımda emegi gecen herkese tşkkr:D

Maymuncuk
02.Nisan.2006, 15:36
abi en son yaptğın Galatasaray formasında şortuda Forma gibi renkleri aynı yapabilirmisin rica etsem :)

Abi formalar çok güzel ama arkaplandaki siyah renk kanımca olmamış oyunda da mı arkada siyah renk ..Beşiktaş'ın siyah forması falan gözükmüyor çünkü ..

nekop
02.Nisan.2006, 16:27
ilkide güzeldi ama 2.si daha güzele benziyor tesekkürler

Selman Ozturk
02.Nisan.2006, 18:04
ilkide güzeldi ama 2.si daha güzele benziyor tesekkürler

Serhat yukarıda da bahsettiğim gibi bu versiyonda tüm hataları düzelttik.Elsikler vardı ilk versiyonda onları tamamladık ve sizlere şu ana kadar yapılmış en mükemmel forma paketi olan bu paketi sunduk.:) :cool:

Jesus_FB
03.Nisan.2006, 00:09
:confused:
abi en son yaptğın Galatasaray formasında şortuda Forma gibi renkleri aynı yapabilirmisin rica etsem :)

Abi formalar çok güzel ama arkaplandaki siyah renk kanımca olmamış oyunda da mı arkada siyah renk ..Beşiktaş'ın siyah forması falan gözükmüyor çünkü ..

Keremcim ben anlayamadım tam olarak ne demek istediğini nerde arkaplan var?:confused:
birde formanın rengi şortla aynı renk değilmi zaten:confused:

Maymuncuk
03.Nisan.2006, 00:12
Ya en son yaptığın kırmızı formayı oyuna aktardım bozuk gözüktü..Sanırım arkaplanla alakası var çünkü oyunda değilken resimlere baktığımızda formaların bulunduğu küçük kutucuk siyah bu da mavi olunca oyunda kötü çıktı(yamuk ve bazı yerleri silik..

Aynı renk tam değil şort daha koyu :)

Selman Ozturk
03.Nisan.2006, 00:15
Ya en son yaptığın kırmızı formayı oyuna aktardım bozuk gözüktü..Sanırım arkaplanla alakası var çünkü oyunda değilken resimlere baktığımızda formaların bulunduğu küçük kutucuk siyah bu da mavi olunca oyunda kötü çıktı(yamuk ve bazı yerleri silik..
Kerem o formada bi problem yok birdaha dene istersen :) Şorttaki koyuluk ise koyu çizgilerin renginde...Normalde de öyle zaten..Tarık doğru yapmış.

Jesus_FB
03.Nisan.2006, 00:28
http://img140.imageshack.us/img140/3267/cimbom45mb.png (http://imageshack.us)
keremcim formaya baktımda normal çalışıyor şortun reniginin koyu görünmesinin sebebi de şortdaki gölgelerdir ama ben senin için açık renginide yaptım ;;)

Maymuncuk
03.Nisan.2006, 00:32
Eyvallah Tarık abi uğraşmışsın ben orjinalinin öyle olduğunun farkında değilim...

Bendeki hatayı Selman Abi'ye gönderdim bakalım nerede hata yapmışım :)

ozzy
03.Nisan.2006, 21:14
ellerinize sağlık beyler harika çalışma

m_o_11
05.Nisan.2006, 12:41
yine güzel bi calısma tekrar ellerinize saglık...

Universal
15.Nisan.2006, 16:57
tebrikler başarılarınızın devamını dilerim

slayer34
17.Nisan.2006, 21:24
ya arkadaslar emegınıze saglık cok ıyı bır paylasımda
ben bu paketı yukledım bı turlu formalar cıkmıyo?
butun skınler var nerdeyse
hıcbırınde cıkmadı
yuklemeyıde dogru yaptım
sebebı nedır acaba?

Selman Ozturk
17.Nisan.2006, 21:39
ya arkadaslar emegınıze saglık cok ıyı bır paylasımda
ben bu paketı yukledım bı turlu formalar cıkmıyo?
butun skınler var nerdeyse
hıcbırınde cıkmadı
yuklemeyıde dogru yaptım
sebebı nedır acaba?
"data/cache/english" içindeki tüm dosyaları sil...Daha sonra "belgelerim/sports interactive/football manager 2006/cache/english" içindeki dosyaları da sil...Sonra oyunu aç...Prefences(ayarlar)'den "Use Skin Cache" özelliğini kapat...Daha sonra skinini değiştir...Sonra tekrar eski skinine dönebilirsin...Sorunun böylece çözülür...

nebil
17.Nisan.2006, 21:43
demirhan abi ve jesus fb abi ellerinize sağlık
bide bunların templeri warsa buraya koyarmısın
denemek istiyorumda

slayer34
19.Nisan.2006, 06:56
"data/cache/english" içindeki tüm dosyaları sil...Daha sonra "belgelerim/sports interactive/football manager 2006/cache/english" içindeki dosyaları da sil...Sonra oyunu aç...Prefences(ayarlar)'den "Use Skin Cache" özelliğini kapat...Daha sonra skinini değiştir...Sonra tekrar eski skinine dönebilirsin...Sorunun böylece çözülür...
dostum yardımın ıcın cok tesekkurler...

head_hunter
19.Nisan.2006, 23:22
ellerinize sağlık

love_sonna_gota
24.Nisan.2006, 22:25
Süper çalışma teşekkürler

By_aBuNis
25.Nisan.2006, 12:19
Tarık abı ( adaş ) :D teşekkürler çok güsel hazırlamışsın eline sağlım :) devamınn dileğiyle

wellcita
02.Mayıs.2006, 19:55
arkadaşlar ben bundan önceki versiyonu yüklemiştim oyunda formalar bi görünüyo bi görünmüyodu mesela maça başlarken formalar gözüküyo maçtan görüntü geliyo gidiyo formalar gözükmüyo biri gözüküyo biri gözükmüyo bu neden oluyodur sizce yeni versiyonla düzelirmi

Selman Ozturk
02.Mayıs.2006, 20:55
arkadaşlar ben bundan önceki versiyonu yüklemiştim oyunda formalar bi görünüyo bi görünmüyodu mesela maça başlarken formalar gözüküyo maçtan görüntü geliyo gidiyo formalar gözükmüyo biri gözüküyo biri gözükmüyo bu neden oluyodur sizce yeni versiyonla düzelirmi

Bunun nedeni versiyon veya formalar değil. Tek nedeni var o da cache. Onun da çözüm yolu şöyle:

aberkay37
14.Mayıs.2006, 13:56
benim bir sorunum var bütün formalar var gözüküyor ama Galatasaray ın 3. forması gözükmüyor olmasına rağmen 2 forması görünüyor

tombul taho
14.Mayıs.2006, 14:05
çünkü galatasaray 2 formayla gözükmekte... editörden bunu düzeltebilirsin ama kayıtlı oyunlarında gözükmez. o yüzden yeni oyun açman lazım!

FuLL_MaNiAc
14.Mayıs.2006, 19:34
ya ArkadaŞlar Ben KurduĞum Yamalari Nasil Kaldirabilrim Ya Oyun Hata Verİp Duruo

aberkay37
26.Mayıs.2006, 20:45
çünkü galatasaray 2 formayla gözükmekte... editörden bunu düzeltebilirsin ama kayıtlı oyunlarında gözükmez. o yüzden yeni oyun açman lazım!
1 forma içijn kayıtlı oyunumdan vazgeçer miyim:)

mushmula
03.Haziran.2006, 23:16
arkadaşlar bişi soraım! ben şuan da FB ile oynuyorum ama bnm takım hiç 3. formayı kullanmıyor neden???

Takım bilgilerinde 3 formada görünüyo ama 3. formayı hiç kullanmıyolar???

paceywitter
04.Haziran.2006, 12:06
takım renkleri ile alaklı bir durum bu bende de ilk başta böyleydi daha sonra jesus_FB ve demirhan1984'ün yaptıkları transfer güncellemelerini çektim v2 olanı sonra düzeldi nasıl düzeldi ama bende bilmiyorum :D

marcos_assuncao
06.Haziran.2006, 20:32
eywallah dayı sagolun

orkunuzuner
06.Temmuz.2006, 22:19
süüperrrrr olmuş sağol

ZiD4n3
13.Temmuz.2006, 17:46
kardeş bi türlü olmuyo bende formalar gözükmüyo dediğin yere attım bi yardım edersen sevinirim
oyun FM 2006(belki karıştırdım)
lütfen yardımmm

yuzbasi1905
14.Temmuz.2006, 23:10
arkadaşlar gsnin 3. forması nasıl oyuna aktarılacak

kardeş bi türlü olmuyo bende formalar gözükmüyo dediğin yere attım bi yardım edersen sevinirim
oyun FM 2006(belki karıştırdım)
lütfen yardımmm
yoooooooooook zid4n3 kardeş karışmamış budur bu

BaD BoY
14.Temmuz.2006, 23:37
mükemmel olmus arkadaslar elinize saglık

cronaldo
17.Temmuz.2006, 14:56
elleriniz dert görmesin abi :D

dj_pele
18.Temmuz.2006, 15:45
saolasın...

istanbul1453
21.Temmuz.2006, 13:18
Harika çalışmalarınızdan yine biri hll olsun güzel olmuş elinize sağlık....

Selman Ozturk
21.Temmuz.2006, 16:53
Güzel görüşleriniz için teşekkürler arkadaşlar...

kanarya9292
01.Ağustos.2006, 20:07
bilader bu oyun nasıl oynanıyo demirhan

barahir
01.Ağustos.2006, 20:10
abi baya güldüm yaw:D:D:D:D Süpersin walla:D:D

da merak ettim sen fm mi nasıl oynanır demek istedin yoksa formaları mı nasıl atcaz demek istedin

Selman Ozturk
01.Ağustos.2006, 21:47

Sen önce adam gibi soru sormayı öğren aslanım!!! Bir de soru soracağın zaman mesajını yazdığın konuya dikkat et!

texass
09.Eylül.2006, 22:17
size bir soru videodaki gibi herseyi eksiksiz harfiyen yaptım ama baktım formalar yok sadece formalarda diil logo olsun face olsun ne yaptımsa cıkmadı acaba baska ayarlar falan mı var veya benim ayarlar mı bozuk bilmiyorum yardım pls...

bolubeyii
27.Eylül.2006, 18:01
Nefis bi çalışma yine harikalar yaratmışsınız.çok saolun...