PDA

View Full Version : Oyun Statüsü

fortsecue
31.Mart.2008, 02:15
Oyun Statüsünü tıkladığımda bomboş bir ekran çıkıyor karşıma. Yani backgrounds resmi oluyor sadece. Oyun başlarda böyle değildi. Şimdi böyle. Anlayamadım :icon_sad: Yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar. Şimdiden teşekkürler

El Barto
31.Mart.2008, 02:16
Oyuna Türkçe yama eklediniz mi?

tombul taho
31.Mart.2008, 02:31
Oyun Statüsünü tıkladığımda bomboş bir ekran çıkıyor karşıma. Yani backgrounds resmi oluyor sadece. Oyun başlarda böyle değildi. Şimdi böyle. Anlayamadım :icon_sad: Yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar. Şimdiden teşekkürler

yeni bir tema indirip onu mu kullanıyorsun?

eğer yeni tema indirip kurduysan temadaki XML dosyalarından da kaynaklanıyor olabilir.

fortsecue
31.Mart.2008, 02:36
Oyuna Türkçe yama eklediniz mi?

Evet. Yanlış hatırlamıyorsam yamayı indirdikten sonra böyle oldu.

yeni bir tema indirip onu mu kullanıyorsun?

eğer yeni tema indirip kurduysan temadaki XML dosyalarından da kaynaklanıyor olabilir.

Yok daha önce de aynı temayı kullanıyordum

El Barto
31.Mart.2008, 02:41
Yama ile alakalı bir durum. Herhangi bir şekilde yardım edebilmemiz söz konusu değil maalesef. Muhtemelen yamayı yüklerken bazı dosyalar eksik kaldı.

tombul taho
31.Mart.2008, 02:42
Yama ile alakalı bir durum. Herhangi bir şekilde yardım edebilmemiz söz konusu değil maalesef. Muhtemelen yamayı yüklerken bazı dosyalar eksik kaldı.

yamayı tekrar yüklesin o zaman Emre? olmuyor mu öyle?

eğer öyle olmazsa oyunu silip baştan kuracak çünkü.

El Barto
31.Mart.2008, 02:47
Yamanın içeriği ile alakalı bir durum Çağrı bende deneme fırsatı buldum yamayı. Dosyalar yanlış yüklenmiyor, sorunsuz yüklendiğinde yama eksik yüklenmiş oluyor.

Yamayı edindiğiniz arkadaşlardan yardım almanız daha sağlıklı olacaktır.

fortsecue
31.Mart.2008, 02:53
Peki öyle yapayım. Yardımlarınız için çok teşekkürler :)