PDA

View Full Version : XML parsing error

hartge_06
11.Nisan.2008, 23:18
arklar tm2009 cıktıgından berı kullanmaktayım yalnız 2 gundur oyuna gırerken bole bır hata alıyorum xml parsing error dıe hatta sole solıyım (not well-format (invalid token)at line 1 of last_saved_game.xml) bana bu konuda yardımcı olursanız cok sewınırım sımdıden tskler....

BeeTLeJuiCe
11.Nisan.2008, 23:22
http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=72991

XML parsing hatası yüzünden oyunu oynayamıyorum

Oyunun masaüstü kısayol simgesine;
• Sağa tıklayın
• Özllikler menüsünü açın
• “Hedef” alanına bir boşluk bırakarak --reset_preferences ekleyin. Örneğin;
"C:\Program Files\Sports Interactive\Football Manager 2009\fm.exe" --reset_preferences
• OK basın ve normal olarak oyunu kısayoldan çalıştırın.

Eğer masaüstünde oyunun kısayolu yoksa kendiniz oluşturarak yazılanları uygulayabilirsiniz.

• Eğer oyunu Steam üzerinden aldıysanız ve yüklediyseniz fm.exe’yi bulacağınız dizin;
C:/Program Files/Steam/SteamApps/Common/Football Manager 2009/
• Eğer oyunu DVD olarak aldıysanız ve yüklediyseniz fm.exe’yi bulacağınız dizin;
C:/Program Files/Sports Interactive/Football Manager 2009/

Sorununuzu çözdükten sonra --reset_preferences'ı geri silmeyi unutmayın.

hartge_06
11.Nisan.2008, 23:33
oncelıkle yardımın ıcın cok tsk ederım ama solemek ıstedgm bı kac sey var 1,uzun zmndır oynuyordum ve hıc bır skıntım yoktu neden bole bı hata verdı 2,kayıtlı oyunum sılınmıs:( en bastan mı baslamam gerekıyor?

BeeTLeJuiCe
11.Nisan.2008, 23:37
FM'ye eklediğin herhangi bi eklenti(Skin, forma, logo, oyuncu resmi) nedeniyle olmuş olabilir. Belki başka birşeyde neden olmuş olabilir. Yani daha sonradan ortaya cıkması normal. Oyunun silindiysede yeniden başlamaktan başka çare yok.

hartge_06
11.Nisan.2008, 23:40
cok tsk ederım verdıgın bılgıler ıcın..

BeeTLeJuiCe
11.Nisan.2008, 23:41
Rica ederim.

Sorun çözüme kavuştuğuna göre ve çözümün sabit başlıklarda da olması sebebiyle konuya kilit vurabiliriz...