PDA

View Full Version : Sizcee En Çok transfer Bütçesii Yaratan Takım Kim?

intermilan
04.Nisan.2006, 12:57
Şuana kadar Biçok takım yönettim İnter,Chelsea,Man Utd,Real Madrid,Bayern ama benceee en zengin takım açık arayla Chelsea..

Neden mii İkinci sezonumda Abramovich abimiz bana, takımın transfer bütceni sen kendin belirle dedi bende tuttum 200 Milion dolar yaptım hehe : p diğerlerindee buna rastlayamadım..EEE abramovich gibi bi adam her takıma şart :))

Sizcee En Çok transfer Bütçesii Yaratan Takım Kim? (d)

mertcan1304
04.Nisan.2006, 13:05
Abramovich manyak bi adam ya.sen ne kadar bütce istersen veriyor adam.

marakesh
04.Nisan.2006, 14:12
bencede chelsea.ama ben abromovichden nefret ediyorum.tabi mourinho dan da nefret ediyorum.o yuzden o kadar paralarına ragmen kontrol etmem chelseayi.SEMPRE BARÇA!!!!!

LaKe
04.Nisan.2006, 14:20
tabii ki chelsea. darphane gibi başkanları var :D

zargı
04.Nisan.2006, 15:50
chelsea yaa ne kadar istersen veriyo manyak başkanları

kaptanonder
04.Nisan.2006, 16:31
evet süper bir bütce veriyor ama 2 sezon basladiginda eski ayarlarına geri döndürüyor (s) :D

enesao
04.Nisan.2006, 16:41
walla bu abromovice rakip olacak birileri var aslında bunlar bizim Arabistanın petrol kralı olan prenslerii... fakat adamlarda futbol zevki yook ah bi olsaa ah bi içlerinden birisi alsa GS yi ne güzel olurdu bee... içlerinde bikaç tane var futbol tutkusu olan fakat onlarda paralarını ülkelerinden dışarıya çıkarma istemiyoolar ( yatırım demek istedim) anca tatil lerde har vurup harman savururlar..

gsliberkay
04.Nisan.2006, 19:01
arkadaşlar ben de chelsea dayım ama ilk sezon 90 million werdi ikinci sezonda yalnış hatırlamıyorsan 30 falan vermişti...ben bu adamdan nasi para isticem ya...

kaptanonder
04.Nisan.2006, 19:03
walla bu abromovice rakip olacak birileri var aslında bunlar bizim Arabistanın petrol kralı olan prenslerii... fakat adamlarda futbol zevki yook ah bi olsaa ah bi içlerinden birisi alsa GS yi ne güzel olurdu bee... içlerinde bikaç tane var futbol tutkusu olan fakat onlarda paralarını ülkelerinden dışarıya çıkarma istemiyoolar ( yatırım demek istedim) anca tatil lerde har vurup harman savururlar..

baska bisey yapmazlarki ne anlar futboldan

BurakMania
04.Nisan.2006, 19:11
john laporta barca baskani ben zlatan için E60 MN verdim o kadar da transfer butcem yok sadece geyigine baktim kac paraya geliyor diye sozlesmeye geldi yaptim 2 gün zonra zlatatan barca için imza atiyor dedi altindada barca baskani john laporta dunyaca taninmis bir yildizin klube kazandirilmasi için ek transfer butcesi yaratti demez mi hiç bir futbolcuya o kadar para vermem ama laporta amcam istemis bi kere gelmisken aldim zlatani :D

nekop
04.Nisan.2006, 20:45
bence chelsea ama ben chelsea ile oynamaktan nefret ediyorum hele o adramoviçin transfer işlerine karısmasına gıcık oluyorum bırak kardesim alınacak oyuncuyu ben alırım

Laz_Asker_61
04.Nisan.2006, 21:53
bu soru sorulmaz bile tabii ki de chelsea

NiC 3 9
04.Nisan.2006, 22:54
chelsea ve abramovic olduktan sora.......

Sekopej
04.Nisan.2006, 23:38
chelsea ile ben de oynadım ve cidden para çok ama bence villlerreal. 3 ayda bir başkan ek transfer bütcesi yaratıyodu. kulubun para durumu iyi değil ama başkan biyerlerden para buluyo anlamadım gerçekten. villarreal le oynayanların başına geldi mi yoksa benimki şans mıydı?

r_a_z_o_r
05.Nisan.2006, 13:16
chelsea'de sugar daddy modu açık.başka takımlarıda init.cfg dosyasından ekleyebilirsiniz.

TaşkınMahmut
05.Nisan.2006, 13:26
chelsea ile ben de oynadım ve cidden para çok ama bence villlerreal. 3 ayda bir başkan ek transfer bütcesi yaratıyodu. kulubun para durumu iyi değil ama başkan biyerlerden para buluyo anlamadım gerçekten. villarreal le oynayanların başına geldi mi yoksa benimki şans mıydı?

cm çıkana kadar bende fm2006 da villarealle oynuyordum. Hatta Fotospor gazetesindeki bölüme bile mail attım gazetede yayınlandı.

Afedersiniz ama başkanda bok gibi para var :D Ne kadar yıldız varsa geliyordu.