PDA

View Full Version : Selam

Deniz
22.Mayıs.2009, 16:49
Foruma ne amaçla kayıt yaptırdığımı bilmiyorum. Hergün insanları msnden, özel mesajla rahatsız ettim. Masaüstünü çekip yollarmısın, bilgisayarın ekranı kaç inç, mousepad kullanıyormusun gibi daha nice saçma sorularla insanların iflahını söktüm. Avatarlarını, imzalarını, msn iletilerini herşeylerini çaldım. Belkide olmayan kişiliğimi başkalarının tarzıyla kapatmaya çalıştım. Buda yetmedi.

Her gün ekibe girmek için yalvardım. Vazıfsız olmama rağmen, ekibe girmeyi %100 haketmeme rağmen alınmayınca küfüre başvurdum. Sonra binbir özür diledim. Bir anlık oldu diye günlerce yalvardım. Herkese bir şans veren Turksportal banada bir şans verdi. Hatta ekibe aldı. Ancak ben küfürlerime devam ettim. İnsanları rahatsız etmelerime devam ettim. Hesabımı başkalarıyla paylaştım. Doğal olarakta ekipten çıkarıldım.

Ee zora düşünce ne yaparım ben. :) Küfürlere devam ederim. Küfürlerimi sürdürüncede siteden atıldım.

Küfür atmıyorum ben. Benim ruhum küfür hatta ben küfürüm.

2 gün sonrada abi ben değildim, hesabıma giren arkadaşlar yapmıştı diye yalvarmaya gelirim. Aynı zamanda komikte biriyim.

Professeur
22.Mayıs.2009, 16:53
Delirmişsin sen. :D

KaPaLı
22.Mayıs.2009, 16:54
Şizofren hastası insanlarla uğraşmak zor tabi.

RaSenGan
22.Mayıs.2009, 16:55
Hey Allahım ne insanlar var.İyi misin Deniz ?

DisCo
22.Mayıs.2009, 17:05
Allah ıslah etsin.

Professeur
22.Mayıs.2009, 17:13
Mesajı iyi editlemişsin Burak abi. Bu çocuğun allah yardımcısı olsun..

sekilaso
22.Mayıs.2009, 17:40
Kişilik sorunları olan insanların internetten kendini kanıtlamaya calısması olagan birsey.. Allah yardımcın olsun

scar face
22.Mayıs.2009, 17:50
Bana da küfür etmeye kalkısmıstı fakat basına neler geleceğini hatırlayarak vazgeçmişti.Daha sonra yardımcı olmaya kalkıstım olmadı kendisi dengesiz bi kişilik.Henüz genc belki düzelir...

PesimiSTyLa
22.Mayıs.2009, 17:55
Şizofren oldugunu tahmin etmiştim, yanılmamışım.

I3esiktas
22.Mayıs.2009, 18:03
Geçicek Bunlar merak etme (::)

Kage
22.Mayıs.2009, 18:18
Deniz senle az çok samimiydik ki ilk başlarda sevmiştim ama gün gectikce saçma sapan egoların yüzünden soğumaya başlamıştım ki sen suçunu biliyorsun gelip saçma sapan sorular sorduk yinede cevap verdim kızmamaya calıştım neyse.

El Barto
22.Mayıs.2009, 19:59
Gereksiz bir konu olduğundan hakettiği yere doğru yolculuğa çıkmıştır.