PDA

View Full Version : Milli Takım Antrenörü

tonifan30s
05.Nisan.2006, 13:33
Slm arkadaşlar ben nasıl milli takım antrenörü olabilirim bilen varmı???
cevaplarınızı bekliyorum

TaşkınMahmut
05.Nisan.2006, 13:34
kariyere baslarken other teamsi seç. Mesela Man Utd. Sonra üstünde englanad yazar englandı tıkla. Ardından sol alt tarafta control bilmem ne :D yazar tıkla takımı al .

Saygılar

Burak Duran
05.Nisan.2006, 14:17
o kadar uzatmana gerek yok kariyere başlarken national teams kısmı var ordan istediğine tıkla olsun

Universal
05.Nisan.2006, 14:56
o kadar uzatmana gerek yok kariyere başlarken national teams kısmı var ordan istediğine tıkla olsun
katılıyorum kariyerine iyi bir milli takımdan başlarsan daha iyi olur ve yardımcılarını da iyi şeçmen gerekir

Emir_Bjk
05.Nisan.2006, 19:00
katılıyorum kariyerine iyi bir milli takımdan başlarsan daha iyi olur ve yardımcılarını da iyi şeçmen gerekir
Ya milli takım seçincede çok ağır geçio zmn yani maçlar bzn aydan aya oynanıo fln sıkıcı gibi bilmiorm yinede ben cm serilerinde oldum hep ama fm de pek olmadım neyse ade bol fmli günner :)

LaKe
05.Nisan.2006, 19:05
hem kulüp hemde milli takımda yönetebilirsin. örneğin sen galatasaraysın. ispanya milli takımı boşta, gidip başvur. kabul edilirse hem kulüp hemde gs nin t.direkötürü olmuş olursun.

NiC 3 9
05.Nisan.2006, 20:10
ya kariyer yap milli takımın t.direktörünü kovulmasını bekle ve işe başvur.Yada milli takım ile yönetmeye başla oyunu açılırken

T_A_N_E_R
05.Nisan.2006, 20:20
ben mesela hem gs yi yonetiorum hemde turkiyeyi ama istifa ettim ikisi birden olmuo :)

LaKe
05.Nisan.2006, 20:34
bende hem chelsea hemde türkiye.

Universal
05.Nisan.2006, 23:10
Ya milli takım seçincede çok ağır geçio zmn yani maçlar bzn aydan aya oynanıo fln sıkıcı gibi bilmiorm yinede ben cm serilerinde oldum hep ama fm de pek olmadım neyse ade bol fmli günner :)

haklısın en iyisi her iksini yönetmek...

enesao
06.Nisan.2006, 14:42
Slm arkadaşlar ben nasıl milli takım antrenörü olabilirim bilen varmı???
cevaplarınızı bekliyorum
yaw bırak milli takımı ne yapcan... Fatih Terim yönetsin işte.. :D