PDA

View Full Version : Sizce antramanların özellik arttırmaktan başka nasıl etkileri vardır?

_MoRpHeUs_
05.Nisan.2006, 15:42
Bu konuyu açtım çünkü bazen düşünüyorum ve karar vermekte güçlük çekiyorum nedeni de bazen menajer seçeneklerine giriyorum ve oyunları maçtan sonra dinlendir ya da maç günü çalıştır gibi seçenekler geliyor.Bazen haberlere baktığımda da oyuncunuz yoruldu ve dinlenmesi gerekiyor gibi şeyler yazıyo ama benim de çok önemli bi maçım oluyo ve eğer ki yıldız oyuncuysa ondan bişeyler umut ediyom ve oyuncuyu oynatıyom ancak oyuncu kondisyonu düşük olduğundan genellikle bekleneni veremiyo.Ben de daha iyi oynasın diye dinlendiriyom ama bir de bakıyom ki bizim oyuncunun özellikleri azalmış.O yüzden bunu da yapmak istemiyom ve yedek oyuncu da haliyle onun yerini tutamadığından kararsız kalıyom.Pekii ya arkadaşlar sizin bu konudaki görüşleriniz ya da önerileriniz nelerdir?Ya da varsa antremanlarla ilgili ilginç olaylarınızı anlatır mısınız?:rolleyes: :confused: ;;) ;) :D

FmMomo
05.Nisan.2006, 16:25
bence antemanlari biraz hafiflet belki adamlara cok yaptiriyorsun. Ha illa cok yapsinlar doysan bence o zaman 1-2 gün arayla yaptir antemanlari.