PDA

View Full Version : Duman_Antreman_Paketi_230509

yorukefe
23.Mayıs.2009, 17:49
Merhaba arkadaslar, sizler icin epey bir zaman harciyarak Duman_Antreman_Paketini hazirladim. Iyi bir taktigin islevini kusursuz birsekilde gerceklestirebilmesi icin onu destekliyen iyi bir antreman programininda olmasi gerekli. Ben antremanda ne verirseniz mac esnasindada onu alirsiniz dusuncesini savunuyorum. Demek istedigim, mesela Nihat cok iyi penalti kullanan biri olsun, sayet ona hafta ici duran top vede sut calistirmasi yaptirmazsaniz mac esnasinda penaltiyi buyuk olasilikla kacirir diyenlerdenim.
Paket icerisinde mevkilere gore bir programdan ziyade oyunculara gore hazirlanmis bir program bulacaksiniz. Ustteki dusunceden yola cikacak olursak, digelim elinizdeki forvet Batuhan ama siz ona Nihat`in antreman programini uygulatiyorsunuz, mac esnasinda inanin bana elinden geldigince kivrak bir oyuncu olmaya calisacaktir, kendi ozellikleri ne olursa olsun. Elbette tam Nihat gibi davranmiycaktir ama elinden geleni yapicaktir buna emin olabilirsiniz. Diger mevkiler icinde ornekleri cogaltabiliriz.

Pakette kimlerin olguna kisaca bakalim isterseniz.

Kaleciler:

G.Buffon
I.Casillas

Defansta:

J.Zanetti
S.Ramos
A.Cole
G.Heinze
N.Vidic
R.Ferdinand
W.Samuel

Defans Onu Icin:

J.Mascherano
M.Essien

Ortasahanin Ortasi:

Xavi
A.Iniesta
S.Gerrard
F.Lampard
P.Scholes

Ortasahanin Kanatlari icin:

M.Camoranesi
R.Giggs

Ofansif Ortasahanin Ortasi icin:

F.Totti
Kaka

Ofansif Ortasahanin Kanatlari icin:

L.Messi
C.Ronaldo

Forvet Hattinda ise :

N.Kahveci
Z.Ibrahimovic
S.Eto`o
F.Torres
W.Rooney
Raul
D.Villa

Cok fazla zamanim olmadigi icin sadece programlari hazirliyabildim, antremanin is yuklerini test etme sansim olmadi. Sayet kullanmak isterseniz yapmaniz gereken cok zor degil, ornegin is yukunu arttirmak istiyorsaniz her is bolumu (atak,sut,defans vs vs ) ayni oranda arttirmaniz yeterli olucaktir.
Ben elimden geldigince hafif tuttum cunki herzaman iyi koclara sahip olamiyabiliriz.

Dosyaya buradan ulasabilirsiniz.

http://rapidshare.com/files/236278785/Duman_Antreman_Paketi_230509.tsh.html

Dosyayi tasimaniz gereken yerde

C:\Documents and Settings\efe\Belgelerim\Sports Interactive\Football Manager 2009\schedules

Sevgiler, saygilar...

Giza
11.Haziran.2009, 21:16
dosyayı yeniden yüklermisin hata veriyo

yorukefe
17.Haziran.2009, 07:45
http://rapidshare.com/files/245380750/Duman_Antreman_Paketi_230509.tsh.html

punks
14.Temmuz.2009, 05:32
Hocam link çalışmıyor. Düzeltirsen sevinirim.

Crazycat
15.Temmuz.2009, 05:30
Linkte bir problem yok sanırım da premium hesaptan upload yapması gerek ya da collector account alıp upload yapması gerek ya da ama en basiti başka bir siteye upload yapması.:)