PDA

View Full Version : Herşey Yalan Işte Gerçek! G.saray'ın Yeni Teknik Direktörünü Ilk Kez Yine Turkspor

el.nino
27.Mayıs.2009, 02:54
Bugün ciddi sayılabilecek bir çok gazete ve internet sitesi ÖZEL HABER.. SON DAKİKA.. şeklinde GALATASARAY'ın KESİN ANLAŞMAYA vardığı yeni sezondaki TEKNİK DİREKTÖRÜ nü açıklamışlardı(!) evet.. ne Laurent Robert Blanc, ne Paul Le Guen, ne Fatih Terim, ne de Co Adriaanse.. TURKSPOR.NET KALECİ LEO FRANCO'DAN SONRA YİNE G.SARAY'IN BÜYÜK ÖLÇÜDE ANLAŞTIĞI TEKNİK DİREKTÖRÜ DE AÇIKLIYOR.. işte G.SARAY'IN YENİ TEKNİK DİREKTÖRÜ..

Dün Fransa'nın başkenti Paris'e giden önce Alain Perrin ile görüşen G.Saray yönetiminin bu görüşmesini vermiş, ancak detaylar konusunda bilgi sahibi olmadığımızı daha sonra bilgi alacağımızı belirtmiştik..
Nitekim bugün turkspor.net istihbarat ekibi Perrin'in yüksek bir fiyat istediği, Başkan Polat'ın bu Fransız hocanın istediği rakam karşısında görüşmeyi anında sonlandırdığını bildirdi..

Bu görüşmenin hemen ardından bugün Galatasaray yine önceden öngörüşmeleri yapılan ikinci alternatif Fransız bir teknik adam ile görüşme masasına oturdu..

GALATASARAY'IN YENİ TEKNİK DİREKTÖRÜ GERARD HOULLİER...

Evet.. Galatasaray Perrin'in yüksek fiyat çekmesinden sonra GERARD HOULLİER ile masaya oturdu ve her iki taraf büyük ölçüde anlaştı..

ARADA YİNE BİRKAÇ YÜZ BİNLİK FARK VAR..
Turkspor.net istihbarat kaynakları görüşmenin bir saat kadar önce bittiğini büyük ölçüde anlaşma sağlandığı haberini verdiler.. Arada sadece bir kaç yüz birlik fark kaldığını ancak bunun da önemli olmadığını belirttiler..

HOULLİER KENDİNE GÜVENİYOR.. ANLAŞMA BİR SENELİK..
Fransız Teknik Adamın anlaşmanın bir yıllık olmasını istedigi ve başkan Polat'a "Ben kendime güveniyorum. Eğer başarısız olursam önünüzü açmış olurum.. G.Saray'ı istediğiniz hedeflere taşıyacağıma inanıyorum. Sonra tekrar masaya otururuz" teklifinde bulununca, tek yıllık ücret ekonomik sıkıntı içindeki Galatasaray içinde son derece avantaj sağlıyordu..
Bir senelik anlaşma üzerine yapılan görüşmeler sonunda arada sadece bir kaç yüz binlik fark kaldığı ancak bunun önemli olmadığı gelen bilgiler arasında..

HOULLİER VE PLATİNİ BİRLİKTE İTALYA'YA MANCHESTER UNİTED - BARCELONA ŞAMPİYONLAR LİGİ FİNALİNİ İZLEYECEKLER..
Fransa Milli Takımında çok önemli görevler yapan ve halen Platini'nin danışmanı durumunda olan Houllier ile Avrupa futbolunun patronu Platini birlikte İtalya'ya gittiler.. İkili Roma'da yarın yapılacak Şampiyonlar finalini izleyecekler..

G.SARAY'IN HOULLİER'İ SİVASSPOR MAÇINDAN HEMEN SONRA AÇIKLAMASI BEKLENİYOR...

nerazzuri
27.Mayıs.2009, 02:56
İyice saçmalamaya başladılar. Bir gün içinde 5 teknik adam. Tabiri caizse ''azmaya'' başladı medyamız.

el.nino
27.Mayıs.2009, 02:57
yalan değil gerçek

Alicanfmfan
27.Mayıs.2009, 02:57
Resmi siteden acıklanmadıgı sürece hiçbirşeye inanmıyorum ben.

Bordo61Mavi
27.Mayıs.2009, 03:00
su siteler bi bize getiremedi teknik direktor:D

el.nino
bende inanmıyorum resmi siteden açıklanmadıkça.ama göreceğiz ne kadar doğru ne kadar yanlış

goosfraba
http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?p=1449446#post1449446