PDA

View Full Version : Oyuncuların Özellikleri Düşüyor

aaabbbccc
08.Nisan.2006, 13:23
Vierinin ant.nını kullanıyorum
ama oyuncuların özellikleri düşüyor şuan sezon bitti
sezon ortasında iyiydi de şimdi sezon bitti oyuncularımın bütün özelliklerini düşüyo görmek beni sinir ediyo
ne yapmam gerek

Burak Duran
08.Nisan.2006, 13:24
sezon bitince özellikler düşer rahat ol sezon başlamadan tekrar yükselicek adamlar tatile çıkmıştır bu normal bırak onlarda dinlensin yahu

LaKe
08.Nisan.2006, 13:53
evet bende bu durumu sevmiyorum. sonradan yükseliyor ama öyle özellikleri düşmüş olarak görünce moralim bozuluyor :) Allah'tan bu ilk sezonum. dünya kupası olduğu için pek tatil fırsatları olmayacak oyuncuların

nekop
08.Nisan.2006, 14:17
herkesin basına gelen bi durum ama bende sevmiyorum cünkü oyuncu 30'unu gecmisse bi daha o kadar iyi özelliklere ulasamıyabiliyor

Hububat_Fiyatları
08.Nisan.2006, 14:18
abi bence hiç antrenmanı elleme oyunun kendi antrenmanı iyi

EreN
08.Nisan.2006, 14:20
Kafana göre bişeyler dene :)

zargı
08.Nisan.2006, 14:24
hiç bişe olmaz sezon acılınca kendilerine gelirler merak etme

emirduman
08.Nisan.2006, 17:56
İdmanlar başladığı gibi 2 haftaya eski hallerine dönmeye başlarlar merak etme..

enesao
08.Nisan.2006, 18:16
ya arkadaşlar benim ant. programında da oyuncuların özellikleri fırlıyor.. fakat fiziksel özellikleri düşüyor neden böle oluyor acaba???

aberkay37
08.Nisan.2006, 18:18
evet bende bu durumu sevmiyorum. sonradan yükseliyor ama öyle özellikleri düşmüş olarak görünce moralim bozuluyor :) Allah'tan bu ilk sezonum. dünya kupası olduğu için pek tatil fırsatları olmayacak oyuncuların
ama ben Galatasarla girdim Tükriye Dünya Kupası na katılamadı.
Türk oyuncular tatile diğerleri World Cup a gitti.:o

LaKe
08.Nisan.2006, 18:42
ama ben Galatasarla girdim Tükriye Dünya Kupası na katılamadı.
Türk oyuncular tatile diğerleri World Cup a gitti.:o

ben türkiyeninde t.direktörüyüm ve world cup a götürdüm, gerçi chelsea dayım ama türk oyuncularda gitti sonuçta :D

aaabbbccc
08.Nisan.2006, 18:50
abi bence hiç antrenmanı elleme oyunun kendi antrenmanı iyi
aslında en dogrusu hiç ellememek gibi
ben bide bu genc oyunculara( gs 20 yas altı) da vierinin programından uygulatmak zorunda kalıyorum sanki genclerin özellikler pek gelişmiyo gibi
hiç ellemesek mi aslında antremanı :confused:

Vieri
08.Nisan.2006, 19:05
ben programı yaptım ama bunu takım oyuncuların gelişimine göre üzerinde oynamanız lazım. Yani orada yer alan derecelere göre oyuncularınızı yerleştirip sürekli o programlarda tutursanız çok verimli gelişim beklememelisiniz. Antreman ve oyuncu geliştirmek zaman vermeniz gereken ve ilgilenmeniz gereken bir bölüm alandır. Eğer sizleri bunlarla ilgilenmek sıkıyorsa o zaman bırakın asistan menajerinize o ilgilensin.

mgungor
09.Nisan.2006, 00:33
başka antreman programlarıda deneyebilirsin aslında deneme-yanılma yoluyla yap.nasılsa tatidesin.bi de hazırlık maçları yap