PDA

View Full Version : Football Manager 2010 Takımların Durumu

serdarkmare
15.Haziran.2009, 22:54
4 ay gibi bi süre var fm 2010 çıkmasına ama şimdiden endişelendiğim bi kaç takım var öncelikle real madrid zaten şuan yenilmesi zor bi takım birde yeni transferleri yapınca.

Ofans hattı c.ronaldo - kaka - robben - olursa david villa - sneijder - vander vaart felam bu takımı nasıl yencez :D

Bir diğer takımda Manchertes City 150 m bütçe açıklanmış sanıyorum :D

NirvanaFX
15.Haziran.2009, 22:57
Man.City olayı fm 2005 ve 2006 daki Chelsea'nin durumuna benziyor pek etkilemez bence.

matrockmamy
15.Haziran.2009, 23:04
man city bu sene de bütçesi fazla olmasına raümen oyunda pek parlak değiller. 4 büyük belli ing de. arsenali belki zorlayabilirler ama prestijleri düşük olduğundan o da zor.
asıl konu oyunda valencia kötüleşecek gibi. finansları pek iyi değil. villa gidecek.
madrid de gerçekten çok zor bir takım olacak :D bu kesin
manchester biraz zayıflayacak [ferdinandın yaşı ve ronaldo suzluk]
milan ın bütçesi yüksek olabilir. kaka nın yerini dolduramazlarsa oyunda yapacağımız ilk transfer silva olacak galiba
barcelona da madride en yakın kulüp olur.

3842
15.Haziran.2009, 23:59
Benim bildiğim kadarıyla zaten Real Madrid Hollandalıları satacak. Tabi bir de Real'in işine taktik yönünden bakınca Kaka kendi mevkiisinde oynayamayacak. Bu tür birçok oyuncu daha olacak zaten Real'de.

serdarkmare
16.Haziran.2009, 01:46
Barcelona nasıl oynayacak acaba rakip olarak reel oyun startejinin oyuna yansıtabilirlerse maçlar üst biter yine :D

BaFraLı
16.Haziran.2009, 01:52
Şöle bi durum var.Mesela eskiden Kimz gibi bi taktik vardı :D.Her takımı yiyor,parçalıyordu bu taktik :D.Yani ilk sezonlarda zorda olsa bu takımı devirmek,ileri sezonlarda biraz kolaylaşıyor,artı çok iyi taktiklerde çıkabiliyor.Böyle oluncada devirebiliyorsun yani Sinop'lu :D

serdarkmare
16.Haziran.2009, 02:38
Şöle bi durum var.Mesela eskiden Kimz gibi bi taktik vardı :D.Her takımı yiyor,parçalıyordu bu taktik :D.Yani ilk sezonlarda zorda olsa bu takımı devirmek,ileri sezonlarda biraz kolaylaşıyor,artı çok iyi taktiklerde çıkabiliyor.Böyle oluncada devirebiliyorsun yani Sinop'lu :D

Tmm o zaman fm 2010 da senin taktiğin kullancam bafralı :D

NirvanaFX
16.Haziran.2009, 03:40
FM'de devrilmiyecek takım yoktur.Fm 2006'da editörü kullnarak Galatasaray'ı CAsı +190 olan bir takıma çevirmiştim.Tabii PAlar 200 :D Herneyse hileli antrenmanda kullanıyorum anlıyacağınız hertürlü hilecilik var.Ligde namağlupum üst üste şampiyonlar ligi kupası alıyom falan derken.Kendi evimde samsunspor'a 3-0 yenildim.:D
FM'de imkansızın olmadığını da bu örnekten görebiliriz. Saygılar:D

serdarkmare
16.Haziran.2009, 03:45
FM'de devrilmiyecek takım yoktur.Fm 2006'da editörü kullnarak Galatasaray'ı CAsı +190 olan bir takıma çevirmiştim.Tabii PAlar 200 :D Herneyse hileli antrenmanda kullanıyorum anlıyacağınız hertürlü hilecilik var.Ligde namağlupum üst üste şampiyonlar ligi kupası alıyom falan derken.Kendi evimde samsunspor'a 3-0 yenildim.:D
FM'de imkansızın olmadığını da bu örnekten görebiliriz. Saygılar:D

:D imkansızlık değilde yenmek çok zor olur...
Bi düşünsenize ofans gücünün kalitesini :D

NirvanaFX
16.Haziran.2009, 03:49
O ayrı abi bence FM2010'da kimse La Liga'dan ortalama bir takım almıcak.Barça'dan 5 gol Madrid'den 5 gol takım moralman mars olur.Ben şayet alımıyom benim işim Premier Lig :D

serdarkmare
16.Haziran.2009, 04:00
O ayrı abi bence FM2010'da kimse La Liga'dan ortalama bir takım almıcak.Barça'dan 5 gol Madrid'den 5 gol takım moralman mars olur.Ben şayet alımıyom benim işim Premier Lig :D

:D ispanya ligi bitmiştir :D

canalkan34
16.Haziran.2009, 04:24
Bence Valencia ve Sevilla ile şampiyonluk zor olmaz ama daha düşük ekipler için İspanya bitmiştir :D