PDA

View Full Version : oyuncunun degerı

deli_kadir
10.Nisan.2006, 01:30
ya beyler ben bu fm yı oynadıgım(Galatasarayla) oyuncuların degerı bende cok fazla degısmıyo sızler anlatıyosunuz adamları felan bu kadara sattım bende adamın degerı cok az yukselıyo hatta bı kere hakan sukur bır sezon 60 gol attı adam degerı ıyıce dustu neden olmazkı acaba bı sey varda bızmı bılmıyoz acaba

aLka
10.Nisan.2006, 01:34
Hakan'ın degeri zaten artmaz anca düser o yaslarda...

deli_kadir
10.Nisan.2006, 01:47
ama dıger oyuncularda yaklasık 20 30 tane atıyo ama onlarda aynı

slayer34
10.Nisan.2006, 04:09
dostum soyle oyuncuların fıyatı artar mesela umıt karan ın formu cok ıyı 9 la 10 la oynuyo macın adamı oldu mactan sonra umıt ı oversen yavas yavas fıyatının arttıgını gorursun macın adamı olan oyuncularını ovmeyı unutma
ama her mac sonunda bu olayı da sakın yapma cunku menejerlık ozellıklerın duser...

kaptanonder
10.Nisan.2006, 04:20
dostum soyle oyuncuların fıyatı artar mesela umıt karan ın formu cok ıyı 9 la 10 la oynuyo macın adamı oldu mactan sonra umıt ı oversen yavas yavas fıyatının arttıgını gorursun macın adamı olan oyuncularını ovmeyı unutma
ama her mac sonunda bu olayı da sakın yapma cunku menejerlık ozellıklerın duser...
:D:D:D ilk günler bende cok övüyordum sonradan anladım :)fazla övmüyorum hem övünce iyi mac oynamıyorlar bunlar :D:D

BurakMania
10.Nisan.2006, 13:15
yaslı oyuncukarın ozellikleri ve fiyatları genelde duser genc oyuncuların performansları iyiyse onların fiyatlarında baya bir artıs oluyor

paco
10.Nisan.2006, 14:16
ben bi ara oyuncularımı hep övüyordum tabii iyi oyuncularımı sonra yönetimden yetkili bir kişi hocamız iyidir hoştur ama önüne gelen herkezi övüyor falan dedi ...
bu olayı yaparsana menajerlik özelliklerin düşmüyor sadece medaya özelliklerin düşüyor ....

LaKe
10.Nisan.2006, 14:31
medya yönetimi, profesyonellik, hırs düşüyor. her maçtan sonra översen. ben 2 maçta 1 övüyorum. HA ayrıca her maçın yıldızı övülmez. adam belki geçen maçların hepsinde 6 ile bu maçta 10 la oynadı. onada bakmak lazım. ama övmeyle gerçekten değer artar. ayrıca senin oyuncunun peşine 3-4 takım düştümmü 6-7 milyon pound kadar arttığını bile görüyorum.

paco
10.Nisan.2006, 14:34
haklısın ancak ben hırs ı anlamadım neye bağlı hırsın artması veya düşmesi ....
medya demeçlerinde maç öncesi biz bu takımı yeneriz veya buna benzer yorumlar mı yapmak ....

LaKe
10.Nisan.2006, 14:38
benim şu an tüm menajerlik özelliklerim 20, bir tek bu hırs 10. tüm özelliklerin nasıl artırıldığını, hepsini araştırıp öğrendim, uyguladım işe yaradı.ama bu hırs işini gerçekten çözebilmiş değilim... neye bağlı? medyadaki yorumlar sanırdım. ama bi değişme olmuyo. maç kazanma sanırdım. gene bi değişme olmuyo. ben takıma geldiğimden beri hırs hep 10 da kaldı. ne üstüne çıktım, ne düştüm.

paco
10.Nisan.2006, 14:40
walla ilginç benimde hepsi yükseliyor tek hırsada kalıyorum ...

Sekopej
10.Nisan.2006, 16:37
evet benim de aynı hırs 4 e düştü. oyuncularımı hiç övmem (sadece sezon sonu dereceye giren oyuncularımı överim) onu nasıl arttırabiliriz bilen bi arkadaş varsa yardımcı olursa sevinirim...

kral_67
10.Nisan.2006, 22:12
değeri artmasa bile istenilen fiyat seçeneğini artırırsan oyuncunun performansı yüksekse göre ilgilenen takımlar mutlaka çıkar...veya gelen transfer tekliflerine göre istenilen fiyatı ayarlayabilirsin...

SezaiAbi
10.Nisan.2006, 22:37
değeri arttırmak için :yeni sözleşme cidden işe yarıo ama transferden kazanacağını imza bedeli olarak oduyon
Hırs için:ezeli rakipler karşısında BJK GS FB TS arası maçlar gibi mesela rakip teknik adama mesaj gönderin ayvayı yedin sen hiç sahaya çıkma fln die hırs artar ama huy biraz azalabilir

enesao
11.Nisan.2006, 00:17
ayvayı yedin sen hiç sahaya çıkma fln die hırs artar ama huy biraz azalabilir
:D :D puahahahh.. :D
birkeresinde bende 3 oyuncumu birden övdüm başkan bana... SAyın Köklü oyuncularımızı övmeye devam edersen kulüte oyuncu kalmıcak dedi :D :D :D

Selman Ozturk
11.Nisan.2006, 00:37
birkeresinde bende 3 oyuncumu birden övdüm başkan bana... SAyın Köklü oyuncularımızı övmeye devam edersen kulüte oyuncu kalmıcak dedi :D :D :D

Enes sen yanlışlıkla oyuncuları eleştirmiş olmayasın :n::n::n:

paco
11.Nisan.2006, 01:03
ekoklu valla aynısı banada dediler resmen dalga geçiyorlar adamla hayır birde adamın moralini bozuyorlar resmen medya maymunnu oluyoruz bana dedilerki hocamız iyidir hoştur ama her önüne geleni övüyor böyle devam ederse övecek adam kalmayacak dedi ve bunuda söyleyen üst düzey yöneticimiz ... ben onları şampiyon yapıyım lig kupasını alayım şampiyonlar ligi kupası ve süper kupayı alayım onlar benle dalga geçsin ...

enesao
11.Nisan.2006, 01:14
Enes sen yanlışlıkla oyuncuları eleştirmiş olmayasın :n::n::n:
hayır övdüümm... çok iyi hatırlıyorum

enesao
11.Nisan.2006, 01:15
ekoklu valla aynısı banada dediler resmen dalga geçiyorlar adamla hayır birde adamın moralini bozuyorlar resmen medya maymunnu oluyoruz bana dedilerki hocamız iyidir hoştur ama her önüne geleni övüyor böyle devam ederse övecek adam kalmayacak dedi ve bunuda söyleyen üst düzey yöneticimiz ... ben onları şampiyon yapıyım lig kupasını alayım şampiyonlar ligi kupası ve süper kupayı alayım onlar benle dalga geçsin ...
ültimatom etseydin :D

paco
11.Nisan.2006, 02:33
yemedi valla hemen kovuyolar m.united takımında takımımda iyiydi :(

tylol_hot
11.Nisan.2006, 02:34
yaw oyuncuyla kontrat imzala kesinlikle fiyatı artar.Adamın fiyatı aldığı paraya da bağlı...

paco
11.Nisan.2006, 02:44
dikkat ediyorum bir oyuncu 2. oyunumda hem özellikleri hem fiyatı değişik oluyor 15 milyon€ sattığım oyuncuyu başka oyunumda 7 milyon € a satamadığım oluyor ...