PDA

View Full Version : Fm Hakkında önemlı 9 Soru

fenerli94
22.Temmuz.2009, 01:04
Merhaba,sizin fm bilgiinizi güvenerek bir kac soru soracagim.
1-)Mesela benim bir oyuncumun asil yeri dmc. mc'de koyu yesil.
oyuncumu orada oynattigimda kötü oynuyor.o pozisyonu calistirdim.1 sezon gecti.hala tam yesil degil.bir kere oldu sonra tekrar gitti.gercekte bdmc oynayan oyuncu mc de oynar.
2-)Fovori gösterilme.ben sampiyonlar ligi grubunda 4-0 ve 3-0 yendigim takima karsi tekrar eslesince iki macdada fovoriyi onlari gösterdiler.hemde fifa siralamasinda kat kat öndeyim.
3-)her sampiyon oluyorum.her sene sampiyonlar ligi gruplarindan cikiyorum.ilk dörde bile girdim.ama cogu oyunucu büyük takima gitmek istiyor.ama onu alcaklari takim arseanal degilki.benden kötü takima ama yinede gitmek istiyorlar.
4-)Sevilla düzeginden yüksek takimlardan oyuncukar gelmek istemiyor.ben onlardan katkat daha basarili oluyorum ama yinede.
5_)antreman programi ne oluiyor?kendimiz olusturabiliyormuyuz?
indirdigimiz zaman hile olmuyormu?antreman programi kullanip kullanmamak fark edermi?
6-)kira sorunu.ben iyi genc bir oyuncumu kira olarak öneriyorum.hatta bedava ama kimse talip cikmiyor.ama satsam dünyanin parasina alirlar.sadece buy to loadn diye teklif geliyor.o da riskli oyuncu sezon sonunda gidebiliyor.
7-)bir oyuncunun kirlandaigi takimdaki gelismesi ile takimdak gelismesi aynimi?(ben antreman programi kullanmiyorum)
8-)birde 19 yasindaki oyuncualr 20 yas altinda oynayamiiyor.
9-)son olarak gecen sezon bana cok sacma bir sey oldu.milli takimin turnuvasi oldugu icin son hafta takimin yarisini kullanamadim.son macim gs leydi.aramizda 3 puan var.gs önde.gri renkle yazilan oyuncular geldi.hepsi berbat.15-16 yasinda .maci kaybettim.gercekte böyle sey olmazdi.(gs nin milli takimda hic adimi yoktu)

cavap verirken
1_),,,
2-),,,
seklinde verirseniz iyi olur.

Sheriff
22.Temmuz.2009, 04:18
1. Antrenmanda oyuncunu o mevkiye adapte etmeye çalışıp maçlarda da o mevkide oynatırsan bir süre sonra açık yeşil olacaktır. Ama bu süre uzunda olabilir kısada.

2. Ülke sıralaması, takım sıralaması, ortalama oyuncu kalitesi ve kulüp tarihi buna etkilidir. Sen Babaeskispor'la Real Madrid'i 10 kez yen 11. kez yine onlar favori gösterilir.

3.Bağzı oyuncular kendilerini gösterdikten sonra potansiyellerine yavaş yavaş ulaşmaya başladıktan sonra büyük kulüplere gitmek isterler. Büyük kulüp derken kastım genel anlamda büyük. Yani yukarıda saydığım şeyler bunun içinde geçerli. Özellikle kulüp tarihi ve yakaladığı başarılar bunda oldukça etkilidir.

4. Yine aynı şeyler burda da geçerli. İyi bir takımda banko oynayan bir oyuncu takımdan kolay kolay ayrılmaz. Daha büyük bir kulüp ve lig olmadıktan sonra.

5. Antrenman programını kendinde oluşturabilirsin tabiki. İndirmek hile olmaz sadece başkalarının hazırladığı programı kullanmış olursun. Programı kullanıp kullanmamak tabiki fark eder. Oyuncu özelliklerinin gelişimine yön vermeni sağlar antrenman programı.

6. O teklifte oynama yapabilirsin. O seçeneği kaldırıp veya satış bedelini yükseltirsen büyük ihtimalle kabul ederler.

7. Sen oynatıyorsan aynı, oynatmıyorsan oynasın diye kiralık gönderiyorsan gittiği takımda oynuyorsa daha hızlı gelişir.

8. Oynatabilmen gerekiyor. Ben oynatabiliyorum.

9. Oyunun bir bugu olarak değerlendirebilirsin. Yapacak birşey yok :)