PDA

View Full Version : editor hatası

Diablo_666
24.Temmuz.2009, 05:57
arkadaslar 2008 aralıkta askere gıdıp 2009 mayısta dondugum ıcın fm 2009 ile tanısmam bayaga bı gec oldu. Sımdı yenı yenı cozmeye basladım ama buyuk bı sıkıntı ıcındeyım! Fenerbahceyle bır karıyere baslamak ıstıyorum ve her fenerlı gıbı takımda gormek ıstemedıgım gereksız yabancıları kulupten gondermek son transferlerı takıma katmak ıstıyorum. Maldonado josıco gıbı bosbeles adamları ne satabılıyorum ne de yonetım yuzunden serbest bırakabılıyorum. En son care olarak edıtor yardımıyla bu basbelalarını takımdan gondermeyı dusundum ve baska takımlara transferlerını edıtorden ayarladım, fakat oyunu yenı databasele actıgımda transferlerın hıcbırı gozukmuyor!!! Bana yardımcı olursan cok sevınırım, sımdıden tesekkurler.....

erking
27.Temmuz.2009, 23:35
bnada aynısı oluyor malesej biri biliosa lütfen yrdım etsin:::icon_frown::s7:

MaliKaya
27.Temmuz.2009, 23:46
Degisiklik yaptiginiz zaman ne sekilde kaydediyorsunuz,

Normalde boyle bir hata olmamasi gerekir. Tam detayli aciklarsaniz SS ler ile desteklerseniz yardimci olabilriiz.

erking
28.Temmuz.2009, 00:00
ilk başta adam arıyorum adamıma tıklayıp peaple ye tıklıorum sonra serarch bölümüne sonra adamım yazıorum adam çıkıyor adamın üzerine iki kere tıklıorum sonra contracta tıklıorum ve sonra gelecekteki transfere tıklıorum beşiktaşı seçiyorum ve transfer tarihini seçiorum sonra farklı kaydediorum ve oyunu açıorum sonra databeseyi seçiom ve oyun açılınca olmuo

Diablo_666
31.Temmuz.2009, 04:18
arkadaslar kımse bu konuda yardım edemıyor mu? Inanın cok zor durumdayım! Bu josıco ve maldonado trıplerı yuzunden oyunu acmıyorum. Surada bı yardım gorsem uygulayıp hemen dalacam! Edıtorden ayarlanan transferler oyuna gırıldıgınde gozukmuyor! Tabıkı yenı oyun actıgımda edıtoru kaydettıgım database i secıyorum! Yanı neden boyle oluyor aklım almıyor! Hıcbır mantıklı acıklaması yok!... :confused::confused::confused::confused::confused: :confused::confused::confused::confused::confused: :confused: