PDA

View Full Version : kartlardaki saçmalıklar

jacke
12.Nisan.2006, 17:35
ya bu fm adamı çıldırtır.Lyonla şampionlar liginde çeyrek final oynuorum 2-0 öne geçtim cris sebepsiz yere atildi.ağır karardı falan yaziodu.sora2-2 oldu. sora 10 kişiyle arsenalin 3-2 önüne geçtim o aptal henry 4-2 yaptı.sora deplasmandada 1-1 kalınca elendim.ya bu ne biçim şey ya kart yüzünden elediler bu arsenal varya inşallah türkiyeye gelirde bi güzel taşlarımn cok sinirime dokundakuuuuuuuuu.

AngelOfCurse
12.Nisan.2006, 23:14
Böyle şeyler Fm de çok oluyor.Gerçekten çok sinir bozucu bir durum.Bende yaşadım biliyorum.Kart yüzünden CL inde chelsea ye elendim(9 Kişi Kaldım).O yüzden şaşılacak bir durum olduğunu düşünmüyorum.Ama sinirlenmemek elde değil gerçekten...

Zizou
12.Nisan.2006, 23:19
olabilir arkadaşım sinirlenme sen:) hem bir proffesional bir menajere sinirlenmek yakışıyor mu;;) futbol bu ne olcağı bellimi olur;)

ama genede insanın sinirini bozması elde değil:o

LaKe
12.Nisan.2006, 23:19
bu olaylar yaşanabiliyor vede sinir bozucu. ama bu seninde elinde. oyuncularına sıkı markaj vede sert girmelerini söylüyor olabilirsin. bi kontrol et istersen. ama hakem hataları gerçekten sinir bozucu

Sekopej
12.Nisan.2006, 23:28
benim takımlarımda genellikle sezon boyu en fazla 3 yada 4 oyuncum kırmızı kart görür ortalama ben bunları normal karşılıyorum ama son adam olup da rakibi indiren adama çok sinir oluyorum. maçın başında bırak gol atsın 1 kişi eksik olcama gol yiyim daha iyi ... taktik faullere karşıyım yani...

LaKe
12.Nisan.2006, 23:33
benim takımlarımda genellikle sezon boyu en fazla 3 yada 4 oyuncum kırmızı kart görür ortalama ben bunları normal karşılıyorum ama son adam olup da rakibi indiren adama çok sinir oluyorum. maçın başında bırak gol atsın 1 kişi eksik olcama gol yiyim daha iyi ... taktik faullere karşıyım yani...

ben ona karşı diilim şahsen. kullandığım taktikte 10 kişi kalınca takım dahada koşarak oynuyor. bu yüzden pek sorun yaşamıyorum. birde 1-0 öndesin sen diyelim. dakika 90+1 adam sana gelip gol atsa maç 1-1 bitcek. bence bi maç, bi kırmızı karta değer...

birde onlar öndeyken, senin oyuncularının morali bozuluyor. hele bide 2.devrede mağlup duruma düştüysen

Sekopej
12.Nisan.2006, 23:38
ben ona karşı diilim şahsen. kullandığım taktikte 10 kişi kalınca takım dahada koşarak oynuyor. bu yüzden pek sorun yaşamıyorum. birde 1-0 öndesin sen diyelim. dakika 90+1 adam sana gelip gol atsa maç 1-1 bitcek. bence bi maç, bi kırmızı karta değer...

birde onlar öndeyken, senin oyuncularının morali bozuluyor. hele bide 2.devrede mağlup duruma düştüysen

haklı olduğun noktalar var ama benim oyun karakterim 11 e 11 olarak kurulu bu nedenle eksik kaldığım zaman sistemim bozuluyo. ayrıca en sinir olduğum son adam hem düşürüyo hem penaltı yaptırıyo. böle bi oyuncuya da ben bir daha zor forma veriyorum. napalım yanlış gibi görünse de takıntı işte :D :D :D

jacke
13.Nisan.2006, 00:13
ya benm olay şöle 2-0 öne geçiyorum cris denen o kel kafalı denyoz sinirimi bozdu kırmızı kart gördü sora ikinci yari pat pat henry varya onada kılım 2-2 son dakkada 3-2 yaptm 10 kşyken sora sen gel henry 90+2 de gol atsn 3-3. deplasmandada son dakkayla golü 1-1 bitince şutlandm.bende sinirlenip lyonla oynadığım oyunu sildim.şimdi schalkeyle başlicam stadyumları büyük iyi para kazanırmı ?

kral_67
13.Nisan.2006, 00:29
lig a dan süper lige çıkmak için klit maçı oynuyodum bursa ile 2-0 öndeydim bi kırmızı kart hiç yokdan ve 3-2 bursa galip biz bi sene daha lig A....

zargı
13.Nisan.2006, 01:37
abi say agzına ne gelirse rahatla ben öle olunca aynen dediim gibi yapıyom biraz olsun rahatlıyo insan ehuehuheheh (aa)

kavara
13.Nisan.2006, 01:41
benim basıma buna benzer bi olay geldi sinirden fm yi sildim sonra 2 ay boyunca oynamadım. :D

paco
13.Nisan.2006, 02:36
ya FM de başımıza gelince oyunu siliyoruz veya oyunu kapatıp açıyoruz tekrar oynuyoruz ... bunlar tsl de çok oluyor ... o hocalar ne yapsın!!!

T_A_N_E_R
13.Nisan.2006, 04:08
walla kirmizi kart yerseniz defansif oynayin karsinizdki takim her ihtimalle atak oynucaktir sizde counter attaklarla gol bulursunuz merak etmeyin ;)

meddah
13.Nisan.2006, 06:07
sora 10 kişiyle arsenalin 3-2 önüne geçtim o aptal henry 4-2 yaptı.sora deplasmandada 1-1 kalınca elendim.

3-2 öne geçtin ve sonra Henry 4-2 yaptı..
Henry sende veya kendi kalesine attı diyeceğim ama deplasmanda 1-1 olunca elenmemen lazım bu durumda.

cok sinirime dokundakuuuuuuuuu.

Bi de bu "dokundakuuuuuuuu" ne demek?

jacke
13.Nisan.2006, 12:41
3-2 öne geçtin ve sonra Henry 4-2 yaptı..
Henry sende veya kendi kalesine attı diyeceğim ama deplasmanda 1-1 olunca elenmemen lazım bu durumda.

Bi de bu "dokundakuuuuuuuu" ne demek?

euhue yanlş yazmışım dokunduuuuu olacaktı :) yukaradada 3-2 oldu sora 3-3 oldu ehuehe sinirden ne yazdığımı bilmiom.Çünkü o an elendikten sora hemen foruma girip yazdğm yazi o.

can777
13.Nisan.2006, 19:11
oluo öle benide sinir edio ..

dnz498
14.Nisan.2006, 16:53
JACKE adamım sen yazı yazamıyorsun "yazdğm" demişsin :)
bi de konuyla ilgili olarak ben takımıma sıkı markaj uygulatıyorum ama normal bi savunma anlayışım var ilk sezonum boyunca sadece 1 kırmızı kart gördüm 8-10 tanede sarı kart
senin başına gelen vahim bi olay ama oyunun güzelliğide burada değilmi söylesenize? baksana nasıl hırs yapmışsın :) adamlar gelse tek tek dövücen yani

NiC 3 9
15.Nisan.2006, 01:04
sadece :)

reasonable
24.Nisan.2006, 16:57
evet olabiliyor futbol bu ne de olsa .