PDA

View Full Version : Türkiye Kupası Finalisti Avrupa Ligi'ne Gitmedi

hasanonder
07.Ağustos.2009, 01:45
İlk sezonumda Galatasaray şampiyon oldu şampiyonlar ligine gitti türkiye kupasınıda Gençlerbirliğini yendi finalde kupayı aldı.Galatasaray şampiyonlar ligine gittiği için finalist ve ligi 6.sırada bitiren Gençlerbirliği'nin Avrupa Ligi'ne gitmesi gerekirken lig 5. Trabzonspor Avrupa Ligi'ne gitti.Oyunda bir bug mudur yoksa ben mi kuralı yanlış biliyorum ama benim bildiğim ve şu anda geçerli olan kuralında işlediğini gördüm bu oyunda bi anlam veremedim açıkçası

joelrifkin
07.Ağustos.2009, 03:05
kupayı alan takım şamp. ligine gidiyorsa finalist olan takım, kupayı alan takım uefa kupasına gıdıosa 5. sıradakı takım kupalara katılır. yanı bu durumda genclerbırlıgının avrupa kupasına katılması gerekıodu

hasanonder
07.Ağustos.2009, 03:10
aynen öle benim bildiğimde kural bu şekilde ama böyle olmadı bu sefer önceki oyunlarımda bu kuralın işlediğini gördüm ama bu sefer işlemedi anlamadım.

Aşk-ı Şehir
07.Ağustos.2009, 19:13
Bug'dur büyük ihtimalle. Ben hiç karşılaşmadım böyle bir durumla. Karşılaşan var mı bilmiyorum.:)

hasanonder
08.Ağustos.2009, 06:08
bende karşılaşmamıştım kural nasılsa öyle işliyordu oyunda da ama şaşırdı bu sefer neyse alıştık bug lara

Zafonte
08.Ağustos.2009, 14:31
belki türkiye ülke katsayılarında yükselmiştir. yani 5. zaten katılacaktır. gençlerbirliğinin avrupa ligine katılmadığından emin misin?

hasanonder
09.Ağustos.2009, 15:48
eminim arkadaşım g.birliği gitmedi zaten ilk sezondu katasyının yükselme gibi bir şey olamaz.Bizim lige birazcık daha önem versinler artık ya mesela diğer ligler nasıl bilmiyorum ama bide oyuna ilk başladığın sezondaki fikstür lig erken açılıo geç kapanıo sonraki yıllarda hep aynı programdan devam ediyor saçma sapan tarihlerde maç oluyor dünya kupası var ondan 3-5 gün önce lig bitiyor:S:S

Aşk-ı Şehir
09.Ağustos.2009, 17:09
eminim arkadaşım g.birliği gitmedi zaten ilk sezondu katasyının yükselme gibi bir şey olamaz.Bizim lige birazcık daha önem versinler artık ya mesela diğer ligler nasıl bilmiyorum ama bide oyuna ilk başladığın sezondaki fikstür lig erken açılıo geç kapanıo sonraki yıllarda hep aynı programdan devam ediyor saçma sapan tarihlerde maç oluyor dünya kupası var ondan 3-5 gün önce lig bitiyor:S:S

Sizin oyununuzda vardır bir sorun belki? Dünya kupasından 3 gün önce Türkiye Ligi bitmez. Türkiye Ligi'nin başlayacağı ve biteceği tarihler oyuna doğru olarak girilmiştir. Bunu bizzat ben biliyorum. Bu konuda bir itirazı olanda yok sizden başka. Saçma sapan tarihden kastınız ne bilmiyorum ama Türkiye Ligi'nde hafta içi bile kolay kolay maç oynanmıyor...

hasanonder
10.Ağustos.2009, 22:16
öncellikle 3-5 gün demişim biraz abartmışım galiba:D ama doğru olarak girilmediğini de şu anda gördüm evet 2008-2009 sezonu doğru olarak girilmiş 30 mayıs bitiyor fakat benim anlatmak istediğim d.kupasının olacağı sezon yani 2009-2010'da da aynı tarihlerde bitmesi bu sene lig daha erken bitecek 16 mayıs fakat oyunda yne 30 mayıs çok önemli bir şey değil ama her sene bu kalıpta gittiğini söledim ben