PDA

View Full Version : Sizce Kadrom ve Taktiğim Nasıl Olmalı

ShevAnil
10.Ağustos.2009, 09:17
Merhabalar

Bir ortak kariyerde Manchester United'ı aldım. Kadroyu ve transferleride tamamladım, artık lige hazır olduğumu düşünüyorum fakat taktiğimi ve kadroyu nasıl oluşturabiliceğime karar veremedim.

Kadrom ;

Reina
Van der Sar
Foster
Maicon
Neville
Brown
Vidic
Ferdinand
Sakho
Evans
Filipe
Evra
Carrick
Hargreaves
Xabi Alonso
Fletcher
Scholes
Ronaldo
Nani
Tosiç
Ji Sung
Giggs
Montolivo
Anderson
Saviola
Rooney
Berbatov

Tek forvet oynamayı istiyorum. Oyunda ilk sezon ve 9.3 Official Data. Düşüncelerinizi paylaşırmısınız?

vuque
10.Ağustos.2009, 09:38
ben senin yerinde olsam
2 dmc 1 mc yaparım aml-amr koyarım tek forvet oynarım
mc'de montolivo ve xabi'yi değişmeli oynatırım
bu sistemin avantajları neler mi?
2 dmc 1 mc oynarsan ve mc xabi olursa geriden manyak paslar atarsın ronaldo'ya nani'ye rooney'e...
ilerideki 3'lü hızlı ve koşan oyuncular(nani-ronaldo-rooney) xabi koşmayacak zaten orta sahada duracak
ronaldo-nani-rooney e arkadan uzun pas atacak,koşu yoluna defansın arkasına doğru,
bu oyuncular zaten hızlı oyuncular o arkaya atılan topları yakalarlar.
xabi'ninde pas 18 creativity 20 yani süper atar o pasları
defansın arkasına hızlı oyuncularınla sarkacaksın yani.
ingiltere premier ligi zaten defansı önde kuran bi lig bilgisayar defansı hep ileride kuruyor sende leblebi gibi gol atarsın defansın arkasına atılan toplarla...
dmc olarak'ta elindeki en iyi oyuncuları oynatırsın...
geri 4'lü zaten bildiğin gibi...
Oyun anlayışın özetle şu olacak.
rakibe geride(orta saha veya kendi sahanda) basacaksın.kendi sahanda kapanacaksın.topa orta sahada dmc'lerin ve mc ile basacaksın.kazandığın topları hızlı bir şekilde kanatlara dağıtacaksın.pas odağı 2 kanada birden olacak yani.(veya ronaldo'nun olduğu kanada yapabilirsin seçim senin).oyun kurucu olarak xabi alonso'yu seçeceksin.hedef adamlar ronaldo,rooney,nani olacak.pas şekli koşu yoluna şeklinde olacak.oyun temposu hızlı pas şekli uzun pas'lar olacak.
closing down ortalarda olacak.defansı arkada kuracaksın...
bu şekilde bence oyunda fırtına gibi esersin...
gerçekten elindeki oyunculara çok yatkın bir taktik...
az gol yiyip bol gol bulursun...
şimdiden başarılar diliyorum.
NOT:Bu Arada Ortak Kariyerdeki Rakibine Benim Gibi Böyle Taktik Yardımı Veren Başka Birisi Varmıdır Bilmiyorum.Az Saf Değilim Bende Hea :smismileyiw2: :0: :D
Ama Ne Yaparsanız Yapın Şampiyon Liverpool(Ben Oluyorum) ;) :D:D:D:D :0:

vuque
10.Ağustos.2009, 10:01
Bu Arada Diziliş Şu Şekilde Olacak Örnek Dizilişi Göstereyim'de Ön Tarafı Yerleştirdim Sadece.Pozisyon Olarak Bıraktığım Yerlere Oynayabilecek En İyi Oyuncuları Bulup Sen Yerleştirirsin....

Rooney

Nani
C.Ronaldo

Xabi Alonso

DMC DMC

ShevAnil
10.Ağustos.2009, 22:33
Hmm teşekkürler düşüncelerin için rakibim :D henüz karar veremedim düşüncelerini paylaşabilicek varmı ? Kanatlardaki hızlı oyuncularımı ve Xabi'nin yaratıcılığını kullanmak istiyorum

vuque
10.Ağustos.2009, 22:36
Yani Dediğim Gibi Oyunu Geride Kabul Edip Kontra İle Vur Rakiplerini :D:D:D
Oyunda 4 Tane Gerçek Rakibin Var...
Liverpool(Ben)
Chelsea(Kutlu)
Arsenal(Emrah)
Man.City(Turgut)
Yani Gerçek Rakipler Seni Normal Oyunda Bayaa Zorlar.Benim Dediğim Gibi Oynarsan Rakiplerini Büyük İhtimal Yenersin.(Ben Hariç :D:D:D Ben Önlemimi Alıcam :D:D:D)
2 Dmc Değil 3 Mc Olarakta Oynayabilirsin.Çok Geride Kalmayayım Atakta Yapayım Diyorsan :)
Şanıma Yakışmaz O Kadar Kapanmak Diyorsan 1 Dmc 2 Mc Veya 3 Mc Oynayıp Daha İleride Basabilirsin Rakibe :D:D:D

muzoadux
12.Ağustos.2009, 01:13
manchester da kontraya muhtaç kaldıysa vay halimize :D

El Barto
12.Ağustos.2009, 01:16
http://forum.turksportal.net/vb/forumdisplay.php?f=476

İlgili forumdaki sabit başlıklardan yardım alabilirsiniz.