PDA

View Full Version : Alman Sport Bild Dergisi: En İyi 50 Kaleci ve Volkan Demirel

Universal
15.Ağustos.2009, 01:22
Iker Casillas (Spanien / Real Madrid)
Gianluigi Buffon (Italien / Juventus Turin)
Petr Cech (Tschechien / FC Chelsea)
Edwin van der Sar (Holland / Manchester United)
Victor Valds (Spanien / FC Barcelona)
Ren Adler (Deutschland / Bayer Leverkusen)
Igor Akinfejew (Russland / ZSKA Moskau)
Sbastien Frey (Frankreich / AC Florenz)
Jlio Csar (Brasilien / Inter Mailand)
Robert Enke (Deutschland / Hannover 96)
Pepe Reina (Spanien / FC Liverpool)
Tim Wiese (Deutschland / Werder Bremen)
Manuel Neuer (Deutschland / Schalke 04)
Diego Lpez (Spanien / FC Villarreal)
Manuel Almunia (Spanien / FC Arsenal)
Frank Rost (Deutschland / Hamburger SV)
Diego Benaglio (Schweiz / VfL Wolfsburg)
Jens Lehmann (Deutschland / VfB Stuttgart)
Shay Given (Irland / Manchester City)
Hugo Lloris (Frankreich / Olympique Lyon)
Doni (Brasilien / AS Rom)
Artur Boruc (Polen / Celtic Glasgow)
Grgory Coupet (Frankreich / Paris St-Germain)
Logan Bailly (Belgien / Borussia M´gladbach)
Roman Weidenfeller (Deutschland / Borussia Dortmund)
Carlos Kameni (Kamerun / Espanyol Barcelona)
Andrej Pyatow (Ukraine / Schachtjor Donezk)
Jaroslav Drobny (Tschechien / Hertha BSC)
Allan McGregor (Schottland / Glasgow Rangers)
Stipe Pletikosa (Kroatien / Spartak Moskau)
Volkan Demirel (Türkei / Fenerbahçe Istanbul)
Maarten Stekelenburg (Holland / Ajax Amsterdam)
Timo Hildebrand (Deutschland / 1899 Hoffenheim)
Leo Franco (Argentinien / Galatasaray Istanbul)
Heurelho Gomes (Brasilien / Tottenham Hotspur)
Marco Amelia (Italien / FC Genua)
Joe Hart (England / Birmingham City)
Steve Mandana (Frankreich / Olympique Marseille)
Christian Abbiati (Italien / AC Mailand)
Craig Gordon (Schottland / FC Sunderland)
Samir Handanovic (Slowenien / Udinese Calcio)
Tim Howard (USA / FC Everton)
Mickal Landreau (Frankreich / OSC Lille)
Morgan De Sanctis (Italien / SSC Neapel)
Sergio Romero (Argentinien / AZ Alkmaar)
Robert Green (England / West Ham United)
Cdric Carrasso (Frankreich / Girondins Bordeaux)
Helton (Brasilien / FC Porto)
Rui Patricio (Portugal / Sporting Lissabon)
Wladimir Gabulow (Russland / Dynamo Moskau)
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
http://sportbild.de/sportbild/gewinnspiele/sprueche_wahl/index_torhueterdesjahres.html

Ankete katılarak Volkan Demirel'e oy verebilirsiniz. :) Tek Türk kaleci olarak. =)

NOT: Haber eksik kopyalamışım mesaj birleştirilirse sevinirim.

BeeTLeJuiCe
15.Ağustos.2009, 01:30
Volkan %55 :D
Antu iyi saldırmış galiba :D

El Barto
15.Ağustos.2009, 01:36
Başlık şey gibi olmuş Dünyanın 50 tane iyi kalecisi ve Volkan. :D Volkan'ı iyi kaleci sıfatı pekiştirmiyor pek. Ehh pekiştirmesi de abes kaçardı zaten. :D

Ankette hey maşallah... En yakın rakibi Casillas'a %45'lik bir fark atmış. :D

Universal
15.Ağustos.2009, 01:51
Antu sağ olsun iyi çalışıyor. :) Aslında bu anket ve Volkan Demirel farklı gözüküyor. Volkan herkesin toplamından daha fazla. :)

bySilver
15.Ağustos.2009, 01:52
Yuh bu ne böyle :) Anketi tekrar düzenlerler herhalde.

Maksic
15.Ağustos.2009, 01:54
Bu tür anketlerde hep Türkler önde zaten:) biri söylesin anketin adresini herkes yardım eder ne yardıseveriz yahu yabancılar hiç kasmıyor bile:)

Melekovic
15.Ağustos.2009, 01:54
Cech'e ayıp olmasın diye ona atayım , Şampiyonlar liginde sakat olduğu sezon dışında en iyi kaleci seçilmiş biri çok gariban kalmış oylamada, Etoofobia Casillas'a bile çok oy atmışlar :D :D :D

Universal
15.Ağustos.2009, 02:04
Cech'e ayıp olmasın diye ona atayım , Şampiyonlar liginde sakat olduğu sezon dışında en iyi kaleci seçilmiş biri çok gariban kalmış oylamada, Etoofobia Casillas'a bile çok oy atmışlar :D :D :D

Artık o fobiden kurtuldu. :) Kendileri artık Barcelona'dan Milano'ya gitti.

ForsakeN
15.Ağustos.2009, 02:12
54.8%
"Volkan Demirel" (Türkei / Fenerbahçe Istanbul)
10.6%
"Iker Casillas" (Spanien / Real Madrid)
6.5%
"Leo Franco" (Argentinien / Galatasaray Istanbul)

El insaf :D

Hugo
15.Ağustos.2009, 02:26
Buffon abmize attım. Ne Casillas ne Cech ne Volkan :D

anilton
15.Ağustos.2009, 02:26
Cordoba'yı Boca'nın gelmiş geçmiş en iyi oyuncusu anketinde Maradona'yı geçerek birinci yaptığımız anketi hatırlattı bana...:)

Melekovic
15.Ağustos.2009, 02:29
Artık o fobiden kurtuldu. :) Kendileri artık Barcelona'dan Milano'ya gitti.

Biliyorum abisi ama kendisinden kurtulması o fobiden kurtulması anlamına gelmiyor.İlk işi Etoo hakkında demeç vermek oldu çünkü. :D :D :D Satır araları da Etoo bir kaç sezon daha Barca'da kalsa futbolu bırakabilirim olarak algılanabilirdi, umarım Inter ile Real bir yerlerde karşılaşmazlar sakatım diye çıkmaz maça :D :D :D

TR.CaPTaiN
15.Ağustos.2009, 03:04
Antu'da bir yorum vardı çok güzeldi: '' Türk milletinin bu anketler karşısındaki hassasiyeti çok büyük saygıyı hakediyor '' gibisinden birşeydi. Hala aklıma geldiğinde gülerim. Volkan bu anketten haberdar edilse herhalde oyunu Cech, Casillas, Buffon üçlüsünden birine oy verir. :} Yine de reklam reklamdır. :x:

eXcitinG
15.Ağustos.2009, 03:08
VoLkan a verdim. Ne de oLsa Türk evLadı :)

brotha
15.Ağustos.2009, 03:18
Casillas tabiki

Oghuse
15.Ağustos.2009, 03:20
Dünyanın en iyisi olmasa da bu listede yer almayı sonuna kadar hakediyor Volkan..

E.Cartman
15.Ağustos.2009, 03:31
Bende Volkan'a attım... :zuhaha

SAİT71
15.Ağustos.2009, 04:19
Ulan her yerde Türklüğümüzü belli ediyoruz. Adam açar bakar Türkler iyi çalışmış uğraşmaya değmez der geri kapatır. Birde Alman sitesinde hangi stadın simulasyonu yapılsın anketi vardı Atatürk olimpiyat stadıda vardı. Bir sitede toplanmıştık bir konu açtık son sıralardaki olimpiyat stadı binlerce oy gerideyken Allianz Arena yı felan solladı binlerce oy fark attı. Tabi sonra geri yakaladılar ama bu işlerde hep bir numarayız. Oyumu kullanıyorum :D Temiz bir Volkan'a evet diyeyim :D
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
muhaha Volkan'A bak be :D

http://i29.tinypic.com/aay6a9.png

Oghuse
15.Ağustos.2009, 04:22
Leo Franco ve De Sanctis'te listede oyumu Volkan'a verdim..

E.Cartman
15.Ağustos.2009, 04:29
Ulan her yerde Türklüğümüzü belli ediyoruz. Adam açar bakar Türkler iyi çalışmış uğraşmaya değmez der geri kapatır. Birde Alman sitesinde hangi stadın simulasyonu yapılsın anketi vardı Atatürk olimpiyat stadıda vardı. Bir sitede toplanmıştık bir konu açtık son sıralardaki olimpiyat stadı binlerce oy gerideyken Allianz Arena yı felan solladı binlerce oy fark attı. Tabi sonra geri yakaladılar ama bu işlerde hep bir numarayız. Oyumu kullanıyorum :D Temiz bir Volkan'a evet diyeyim :D
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
muhaha Volkan'A bak be :D

http://i29.tinypic.com/aay6a9.png

ayrıca bu işlerde takımda fark etmiyor bir Fenerli Galatasaray'ya yada GS'li Beşiktaş'a oy veriyor :zuhaha

ozaniel
15.Ağustos.2009, 04:39
Yalnız Leo Franco da Buffon'u falan geçmiş, Galatasaraylı arkadaşlar da iyi çalışıyor. :n::n::n:

SAİT71
15.Ağustos.2009, 04:47
Helal olsun Gs Fb ne farkeder önemli olan bir Türk'ün kazanması. Arda'da olsa ardayada atarım :)

Universal
15.Ağustos.2009, 15:57
Biliyorum abisi ama kendisinden kurtulması o fobiden kurtulması anlamına gelmiyor.İlk işi Etoo hakkında demeç vermek oldu çünkü. :D :D :D Satır araları da Etoo bir kaç sezon daha Barca'da kalsa futbolu bırakabilirim olarak algılanabilirdi, umarım Inter ile Real bir yerlerde karşılaşmazlar sakatım diye çıkmaz maça :D :D :D

Şampiyonlar Ligi Çeyrek Finalden önce baya bir zor eşleşmeleri. O yüzden Nisan'a kadar rahat bir şekilde oynar. :)

Helal olsun Gs Fb ne farkeder önemli olan bir Türk'ün kazanması. Arda'da olsa ardayada atarım :)

tek türk o olsa bende atardım iyi oyuncu
oyum Volkan'a ama düşüş var

bugra 1905
15.Ağustos.2009, 21:18
Bende Volkana Attım:)
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Leo Franco Geçmiş Volkanı:D

Gangstaa
15.Ağustos.2009, 21:32
Böyle anketlerin bir amacı varsa halka açık olmamalı.Saçmalıktan başka birşey değil.

ForCimbom
15.Ağustos.2009, 21:54
leo öne geçmiş. farkı da açmış bayağı.(/8)(/6)

hakikaten garip bir anket olmuş:D

:)

Addolorato
15.Ağustos.2009, 22:02
Türkler kendini yine belli ediyo :D

Xipe Totec
15.Ağustos.2009, 22:33
http://img411.imageshack.us/img411/2883/biz.jpg (http://img411.imageshack.us/i/biz.jpg/)

Kaç gün sürcekmiş bu anket bilgisi olan var mı? Birde birden fazla oy veriliyor sanırsam, herhangi bir uyarı ile karşılaşmadım da :D

PesimiSTyLa
15.Ağustos.2009, 22:38
Geçen yine böyle bi konu vardı, EL nin en iyi taraftarı FB diye. Gercekte böyle olmadıgını, sacma bir oylama dedigimizde linç edilecektik neredeyse. Aynı olay işte. Anket bittiginde en iyi kaleci Leo diye konu mu acalım yani :) Baştan aşağı sacmalıklarla dolu olaylar.

nekop
15.Ağustos.2009, 22:52
Gerçekler ortadayken Volkan yada Franco bu anketi 50 defa kazansa ne olacak..

World Hollow o1
15.Ağustos.2009, 22:53
Ne mutlu Türküm diyene Türk Takımından birisi seçilsinde kim olursa olsun ha leo kardeş ha volkan abi :D

hepssi bizden :D

Gangstaa
16.Ağustos.2009, 00:04
Tek artısı reklam yapmamız başka bi numarası yok.

World Hollow o1
16.Ağustos.2009, 00:20
Olsun reklamın iyisi kötüsü olmazmış.. ;) :p

SAİT71
16.Ağustos.2009, 05:59
En azından milli takımımızı koruyor :D

GeNç KaRTaL
16.Ağustos.2009, 21:25
Anketin adı değiştirilsin bence.:icon_smile: "Kendi milli takımınızdan birisimi yoksa kendi takımınızdan birisi mi ...?" şeklinde veya "Hangi takımı tutuyorsunuz: Galatasaray & Fenerbahçe?" şeklinde olabilir.Oyların çoğu bu ikiliye gitmiş çünkü.Bari koymuşken Rüştü'yüde koysalarmışta bir yandanda Beşiktaşlılar asılsalarmış ülke tanıtımı adına..:icon_smile:

erdemzorer10
16.Ağustos.2009, 21:33
zaten saçma bir anket..daha önce de en iyi stad yada taraftar kartı gibi ilginç anketler yapıldı geçerliliği belli olmayan..bu da öyle ..

DenizlispoR
16.Ağustos.2009, 21:34
Anketin adı değiştirilsin bence.:icon_smile: "Kendi milli takımınızdan birisimi yoksa kendi takımınızdan birisi mi ...?" şeklinde veya "Hangi takımı tutuyorsunuz: Galatasaray & Fenerbahçe?" şeklinde olabilir.Oyların çoğu bu ikiliye gitmiş çünkü.Bari koymuşken Rüştü'yüde koysalarmışta bir yandanda Beşiktaşlılar asılsalarmış ülke tanıtımı adına..:icon_smile:
Katılıyorum :).

Universal
16.Ağustos.2009, 23:21
Volkan %55'den %4 düşmesi anormal bir durum, site yöneticileri durumu farketmişki oyları silmiş. Bu kadar o düşmesi yaşanması anormaldir bana göre. :) Ama zaten Volkan'ın birinci olamıyacağı ortadaydı. =)) Hak etmiyor çünkü. =))))

Knightmare
16.Ağustos.2009, 23:31
tüh beee Frey'e verdim oyumu adam %0 :D bi ben attım galiba onu da kabul etmediler :D:D:D

E.Cartman
17.Ağustos.2009, 03:50
İşler değişmiş Franco büyük bir atak yapmış :zuhaha Bizimkiler de iyi çalışmış :zuhaha
http://i31.tinypic.com/5m9w80.jpg

SAİT71
17.Ağustos.2009, 04:27
Volkan bugünkü kurtarışlarıyla baya düşüş yaşamış. :D Demekki iyi oynayınca oyla gidiyor. Bu almanlar zaten hep böyle. Birde Atatürk olimpiyat stadına oy atmıştıkki birden oylar gitmiş. Hileli bu tür şeyler. Ben hiç inanmam yok en iyi kim en fazla kiminki vs. vs. Saçma gelmiştir her zaman..

Universal
19.Ağustos.2009, 12:26
Herşeyi olduğu gibi bunuda abarttık ve site anketi kaldırdı. Türkiye'de oynayan iki kaleci Volkan ve Leo Franco'nun ilk iki sırada olması doğal olarak adamların bu anketin inandırıcılığını kaybetmesini gösterdi.

SAİT71
19.Ağustos.2009, 13:05
Bild ne zaman bizi ilgilendiren bir anket çıkartsa bir kaç güne kilitleniyor. Tr AB'ye girsin mi felan diye bir anket olmuştu %67 ye felan çıkarmıştık ne kara enteresan bir milletiz :D