PDA

View Full Version : tecrubelı fmoyuncularına(seslenıyorum)

eren968
23.Ağustos.2009, 04:03
mrb fmseverler sızden bırakc bılgı edınmek ıstıyorum takımımın gıdısatı kotuye gıdıyor sakatlık yok takımımda morallerde yerınde ancak dogru durust guzel bır mac cıkaramıyorum konyaspora 4-0 yenıldım bjk ıle oynuyorum dusunun tecrubelı fmoyuncularından bana tavsıye vermelerını ıstıyorum bu konuda ne yapmam lazım takımı toparlamam ıcın nelere basvurmam lazım uefada grup maclarımda yalasıyor bıranco bana tavsıyelerde bulunursanız sevınırım.

SAİT71
23.Ağustos.2009, 04:28
En basit iş taktik değiştir. Bir sürü neden olabilir. Sana tavsiyem forumumuzdaki Total dominasyon taktiğini dene. sonuç alacaksın

ozaniel
23.Ağustos.2009, 06:25
Takım içindeki uyuma, takım konuşmalarına ve taktiğine dikkat et.

eren968
23.Ağustos.2009, 19:17
konusmalara dıkkat edıyorum zaten ancak takımı bırturlu toplayamadım taktık ısısnı deneyecegım

Addolorato
23.Ağustos.2009, 19:20
* Squad Harmony yani Takım Uyumunu kontrol et. Düşükse kadroya giremeyip mutsuz olan oyunculara yol ver.

Suicider
23.Ağustos.2009, 19:22
öncelikli merhaba.yapman gereken farklı taktiklere dönmektir.oyunda 6-7 maç aynı taktikle iyi işler çıkartmışsan üst üste rakip teknik direktörler senin taktiğini çözüyorlar ve işin zorlaşıyor bu yüzden taktik ve komutlarda değişiklik yapmanda yarar var.

The.Crow
23.Ağustos.2009, 19:22
4-4-2 oyna en azından kendinden kötü takımlara yenilmezsin.

eren968
24.Ağustos.2009, 01:37
ben zateb 4-4-2 klasık kullanırım her zaman ancak takımada oturtmustum taktgızaten her mactan gb ıle ayrılırdım sonradan takıma bırseyler oldu zor kazanmaya baslasım kolay maclarda bıle yenıldım taktık degıstırdım 4-3-3 yaptım 2tane ofansıf oratasaha aldım teknık ozellıklerı agır basan defansım zaten ıyı 2 mactır gb alıyorum taktık ısıme yarar ınslh

dentaconstantin
24.Ağustos.2009, 17:07
Arkadaşlar gereken şeyleri söylemiş.Muhtemelen problem squad harmony,maç kazanarak mutsuz oyuncuları göndererek artar o.Sana tavsiyem ne yap ne et Nelson Rivas'ı al.Defansı önde kuracaksan ona güvenebilirsin Toraman ya da Zan ile çok zor.

cris king
25.Ağustos.2009, 00:30
kardeş beşiktaşı 4-5-1 standart oynat özellikle büyük takımlara karşı harikalar deplasmanda özellikle 4-5-1 standart yap sonra ortasaha en ortasındakini 10 numara mevkine çek ama küçük takımlara karşı kendi sahanda 4-4-2 attacking önerrim ayrıca antrenman ağırlığınında önemi var diye düşünüyorum

yorumsuz1i
25.Ağustos.2009, 17:19
Arkadaşlar söylemiş zaten.Squad Harmony düşüktür büyük ihtimalle.Sakın tatile çıkma maçlarda takımının başında ol ve motive edici konuşmalar yap.Bir süre sonra düzeldiğini göreceksin.Kötü gidişin taktikle alakası yok.Bir dene bak en iyi taktikleri kullansan bile sonuç aynı olur.

eren968
26.Ağustos.2009, 16:30
zaten4 mactır kazanıyorum moralı kotu olan oyuncuları oynatmadım eskı taktıgıme ger dondum gokhan zanı zaten hıc oynatmadım cunku sattım
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
bırde arkadaslar avrupadsa nasıl bır taktıkle oynuyorsunuz mentalıtenız nedır derbılerde nasıl maca cıkıyorsunuz derbı macım var defansıf olarak cıkmayı dusunuyoırum

MaliKaya
26.Ağustos.2009, 16:55
Su konudan istediginiz yardimi alabilirsiniz.

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=70127