PDA

View Full Version : Yine 5 Aktivasyon Hakkı Olacak mı?

yigitbjk
28.Eylül.2008, 11:55
bende ortak almak istiyorum var mıdır ortak arayan

ua_anil
29.Eylül.2008, 10:15
@feanor2732 Kutulu da alsan yine 5 aktivasyon hakkını kullanabiliyorsun. @yigitbjk Birkaç gün önce oyunu Steamden aldım, istersen PM at, anlaşırsak 1 lisansı sana vereyim oyun çıktığında.

feanor2732
29.Eylül.2008, 10:16
teşekkürler bilgilendirme için..

uaemrah
29.Eylül.2008, 15:36
Sizde karalayin bişeyler...

http://community.sigames.com/showthread.php?t=151008

ua_anil
24.Ağustos.2009, 23:49
Selam arkadaşlar, FM 2010'u bugün Steam'de satışa çıkmış olduğunu gördüm. Geçen senki gibi yine oradan almayı düşünüyorum ama ufak bir nokta aklıma takıldı. Yine geçen seneki gibi 5 farklı bilgisayarda aktivasyon yapıp orjinal olarak oynayabilecek miyiz? Bu konu hakkında bilgisi olan yazarsa çok sevinirim.

Universal
25.Ağustos.2009, 14:50
Bu aktivasyon hakkı çok kötü oldu, benim oyunumum üç hakkı doldu. Ama; bazı sebeplerden bu hakkımı temizleyemedim. Bu hakkı doldurmamak çok önemli, bu aktivasyon hakkını kaldırmaları gerekiyor.

ua_anil
25.Ağustos.2009, 16:29
Bu aktivasyon hakkı çok kötü oldu, benim oyunumum üç hakkı doldu. Ama; bazı sebeplerden bu hakkımı temizleyemedim. Bu hakkı doldurmamak çok önemli, bu aktivasyon hakkını kaldırmaları gerekiyor.

Bence kalmalı bu hak, çünkü hiç orjinal almayacak olanlar bile arkadaşlarıyla birlikte gidip orjinal oyun alıyor 5 hak olduğundan. Bende hiçbir sorun olmadı ayrıca, istediğim zaman deaktivasyon sitesine girip kontrol ediyorum ve kaldırabiliyorum aktivasyonları. Format atarken veya başka bilgisayara kuracağım zaman çok rahat oluyor.

yunuscimbom_2005
07.Eylül.2009, 01:46
Bilgi yok mu bu konu hakkında?

cimbomlueyup
19.Eylül.2009, 22:43
ya tam olarak nedir bu stream sorun olabiyomu ona göre alıcam da hakları senin istdn olmdan başaksı kullanblymu ki bide formttn snra yenden yüklerken yeni aktive kodumu istyo yoksa formttn önce kullandğnı kabul ediyomu

Rais
20.Eylül.2009, 02:47
Kredi kartı olan arkadaş varsa ortaklaşa bir oyun alalım steamden.Ortak arıyorum arkadaşlar bu konu için yeni bir başlık açmak istemiyorum.Antalyadayım ben varsa antalyada olan yüz yüze görüşebiliriz.

ilgilenen varsa pm atabilir.

Vieri
20.Eylül.2009, 03:57
deaktivasyon formattan sonrada yapılabiliyor

ua_anil
20.Eylül.2009, 14:57
Kredi kartı olan arkadaş varsa ortaklaşa bir oyun alalım steamden.Ortak arıyorum arkadaşlar bu konu için yeni bir başlık açmak istemiyorum.Antalyadayım ben varsa antalyada olan yüz yüze görüşebiliriz.

ilgilenen varsa pm atabilir.

Ben bir arkadaşımla alıyorum, istiyorsan PM at 3 kişi almış olalım ortak.

Ama kesin bilgi var değil mi 5 aktivasyon olacak yani?

feanor2732
29.Eylül.2009, 04:09
herkese merhabalar. Foruma yeni üye oldum. Ve merak ettiğim bir soru var umarım yardımcı olabilirsiniz...

Oyun STEAM üzerinden alındığında 5 kullanım hakkı oluyor bunu biliyoruz. Fakat ben oyunu kutulu alırsam, kutunun içinden çıkacak license key i de 5 defa kullanabilecek miyim? Neye göre anlaşılıcak 5 yada daha az kullandığım? 5 kullanım hakkı olabilmesi için illa ki STEAM den mi almam gerekiyor??

Şimdiden teşekkürler