PDA

View Full Version : Korner Bug'u

Ahmet Göktaş
28.Ağustos.2009, 22:02
Arkadşlar birçok konuda özellikle cm10 konusu tartışamlarında bu konudan bahsedildiğini gördüm. Gerçekten önemli bri hata imiş ve birçok maç kazandırıyormuş. Ve birçoğu bu hatadan nefrt ediyor ancak ben bu Bug'u nasıl kullancağımı öğrenmek isitoyurm :D

Yani arkadşlar nasıl faydalanabilir bu hatadan bir arkadşımız açıklaayabilir mi ? :icon_neutral:

KaPaLı
28.Ağustos.2009, 22:24
Strength - Heading - Jumping özellikleri en iyi adamını kornerlerde Kaleciyi sıkıştır seçeneğini işaretle. En iyi Atıcınada 6 pas içine yollamasını söyle. Senede en az 15-20 gol atarsın.

Knightmare
28.Ağustos.2009, 22:32
cm10 diyor yalnız :) bu fm'nin korner sorunu :D

Oghuse
28.Ağustos.2009, 22:37
cm10 diyor yalnız :) bu fm'nin korner sorunu :D

dikkatli oku.. :D

ForeverFener
29.Ağustos.2009, 00:24
Arkadşlar birçok konuda özellikle cm10 konusu tartışamlarında bu konudan bahsedildiğini gördüm. Gerçekten önemli bri hata imiş ve birçok maç kazandırıyormuş. Ve birçoğu bu hatadan nefrt ediyor ancak ben bu Bug'u nasıl kullancağımı öğrenmek isitoyurm :D

Yani arkadşlar nasıl faydalanabilir bu hatadan bir arkadşımız açıklaayabilir mi ? :icon_neutral:

Stoper bölgesindeki 2 adamına kaleciyi sıkıştırmasını söyle.Ön direkte adam bekletme.Korner atıcına da crespo nun dedigi gibi 6 pasa salla topu de :D

LifeYourself
01.Eylül.2009, 05:28
özellikle korneri riquelmeye kullandırırsan milimetrik hesapla en az 30 korner golü atıyorsun:D

ozaniel
02.Eylül.2009, 00:03
Yalnız hata tamamen kalecilerin ileri çıkmamasından kaynaklanıyor, onu düzeltseler korner bugı falan kalmaz.

Knightmare
02.Eylül.2009, 00:44
cm10 konusunda fm korner bug'ı niye konuşulmuş yahu :D şimdi anladım :D

GeorgeWeah
02.Eylül.2009, 06:34
Demekki CMde de korner bugu var. Biz nasıl kurtulacagız bu kornerden :D

ForeverFener
02.Eylül.2009, 08:26
Yalnız hata tamamen kalecilerin ileri çıkmamasından kaynaklanıyor, onu düzeltseler korner bugı falan kalmaz.

evet kaleci yerinde kalıyor bekliyor normalde öyle mi yahu.en kötü ihtimalle çıkar elinden kaçırır öyle gol olur.