PDA

View Full Version : pilot takımaki oyuncular neden INE

shintox
30.Ağustos.2009, 05:28
pilot takımlara yolladığım oyuncular amatör liglerde takımlarında oynayabiliyorken, pilot takımım profesyonel lige çıktığında yolladığım oyuncular registering döneminin son gününe kadar oynayabiliyor,sonra oynayamıyor.

Anca kendim pilot takımımıda kontrol altına aldığım zaman oyuncuyu registering yapabiliyorum.Bunun bir çözümü yokmu?

Oghuse
30.Ağustos.2009, 05:33
Yok keyfi olarak kayıt ettiriyor çözülemeyen ve nedeni bilinmeyen bir oyun hatası..

SAİT71
30.Ağustos.2009, 06:05
O herkeste oluyor kardeş neye göre kaydediyorlar bilmiyorum. Bende Fenerbahçe felan bir oyuncu alıyor adamlar aldıkları transferi kaydetmiyorlar 1 sezon yatıyor adam. Sonrada mutsuz diye haber çıkıyor. Bug sanırsam.

El Barto
30.Ağustos.2009, 13:09
Yapay zeka register edecek oyuncuları kendi belirliyor.

Mesela sen diyorsun adam genç pilot takıma yollayım tecrübe kazansın. Adamlar reg etmiyorlar dolayısıyla oynayamıyor. Bu yüzden daha küçük bu oyuncuyu oynatmaya ihtiyaç duyabilecek bir pilot takımın varsa ona yollamayı deneyip yoksa öyle bir takım bulmayı deneyip yollamayı denersen belki faydası olacaktır.

MaliKaya
30.Ağustos.2009, 21:38
Teknik bir sorun degil. Ilgili konuya tasinmistir.

baristayfur
01.Eylül.2009, 04:03
Kiralık listesine koymak Feeder takıma yollamaktan daha avantajlı. Hem oynuyor hemde para kazandırabiliyor.

Feeder ların bu sorununa bi çözüm bulunması gerekli

shintox
01.Eylül.2009, 06:37
cok can sıkıcı bi durum.. o zaman bu feederlerin ne anlamı var. ben futbolcumun oynayabileceği ve performansını takip edebileceğim takım arıyorum..

zaten eintracht braunschweig le oynuyorum feederim üçüncü ligde oynaan ulm.. ama gel görki oyncularımı yolluyorum ama oynatamıyolar =))

GeorgeWeah
02.Eylül.2009, 06:38
Bence genc oyuncuları yollayacagına pafta tutup ya da takımda son 20 dakikalarda kullansan daha iyi. Bazı yetenekli oyuncuları bile kiralık yollasanız kadro numarası vermiyorlar. Cok sacma bir hata...