PDA

View Full Version : taktik ekranında oyuncu dizilimi

ozkanbicer78
31.Ağustos.2009, 15:33
yaw ben taktik ekranında oyuncuları kondisyona göre sıralamıştım tekrar düzeltemedim pozisyona göre sıralıyo ve adamı seçtiğin zaman pkd başa geliyo geri kalanlar yine pozisyona göre sıralı oluyor tekrar böyle yapamadım yardım edebilir misiniz?

MaliKaya
31.Ağustos.2009, 17:06
http://i28.tinypic.com/2dahvuq.png

ozkanbicer78
31.Ağustos.2009, 17:16
işte bende böyle sıraladım sonra tekrar eskisi gibi olmadı

MaliKaya
31.Ağustos.2009, 17:40
Sonra eskisi gibi tekrardan olmadi derken tam olarak ne demek istediginizi anlamadim.

Taktik ekraninda her zaman secili oyuncular bastan asagi siralanir, siz ozel birsey istiyorsaniz bu manuel yapmaniz gerekir.

ozkanbicer78
31.Ağustos.2009, 17:45
oyunun ilk başında seçilenleri başa sıralıyor ya usta onu nasıl yapıcam tekrar, bak kaleci seçmişsin defans seçmişsin seçilenleri yukarı atıyor otomatik olarak normalde onu geri getiremedim
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Sonra eskisi gibi tekrardan olmadi derken tam olarak ne demek istediginizi anlamadim.

Taktik ekraninda her zaman secili oyuncular bastan asagi siralanir, siz ozel birsey istiyorsaniz bu manuel yapmaniz gerekir.

bende onu diyorum baştan aşağı olmuyor senin fotoda da olmamış seçilenler baştan aşağı

MaliKaya
31.Ağustos.2009, 18:03
O zaman resimde belirmis oldugum KND yazan yere degil de bastaki SÇL'ye tiklayacaksin.

ozkanbicer78
31.Ağustos.2009, 18:10
o zmnda oyuncular seçili değilken oyuncuları sıraladığında pozisyonları karışık sıralıyor...

MaliKaya
31.Ağustos.2009, 18:20
Onceki mesajimda belirttigim gibi. Eski seriler boyle degildi ama bu seride malesef oyle.

ozkanbicer78
31.Ağustos.2009, 19:39
düzeltemiyorum yani :) neyse ilgine teşekkürler