PDA

View Full Version : Personel ve 7 yıldız olayı

NightShadow
01.Eylül.2009, 04:29
Merhaba
Aradım ama cevabını bulamadım. Forumda 7 yıldızlı personel bulma konuları var. Bir sürü matematiksel hesap yapmış arkadaşlar...

Personellerin gerçekten yararı var mı? Varsa ne gibi bir yararı var? Benim personellerimin özellikleri 7 yıldızlı olursa bana ne gibi bir katkısı olur?

Cevaplarsanız sevinirim.

Benimkiler böyle:
http://img440.imageshack.us/img440/5980/scoutz.jpg

İş görür mü?

Walter Sakana
01.Eylül.2009, 05:28
Yararı olmaz olur mu :)
Oyuncularının daha çabuk gelişmesine yardımcı olurlar. 4 yıldızlık koçun oyuncuna vereceği antrenman ile 7 yıldızlık koçun vereceği antrenman arasında büyük fark var. Yıldız sayısını antrenmanın kalitesi yada verimliliği olarakta düşünebilirsin. 7 en üst düzey.

Senin personelin genel olarak iyi ancak gereğinden fazla kaleci koçun var. 1 Atak ve 1 taktik koçu lazım sadece.

Ricardo Moniz duran toplarda 7 yıldız verebilen ender koçlardan biri, bence onu sadece duran top antrenmanına ver. Asistanın kötü, değiştirebiliyorsan değiştir.

Yeterli sayıda koçun var, dolayısıyla her birini tek bir antrenmana verirsen 7 yıldıza ulaşırsın ve verimlilik artar. Kondisyonerlerinden birini güç diğerini aerobik antrenmanına ver.

Manuel Delgado'yuda hiç düşünmeden şutla :)

Güç - Paolo Bertelli
Aerobik - Valter Di Salvo , Luca Franceschi, Andy Renshaw'dan biri
Kalecilik - Kevin Hitchcock yada Eric Steele
Taktik - taktik çalıştırması en az 18 olan yeni bir koç
Top kontrol - Eamon Mulvey
Defans - Inaki Bergara
Atak - atak çalıştırması 20+taktik 10 yada atak 19+taktik 14 yada atak 18+taktik 18 olan yeni bir koç
Şut - Aurelio Andreazzoli
Duran toplar - Ricardo Moniz

bu şekilde ayarlarsan maksimum verim alırsın. boşta kalanlarıda yüksek olan özelliklerine göre dağıt.

NightShadow
01.Eylül.2009, 07:10
Çok teşekkür ederim :) Ben boş yere bir sürü almışım, arttıracağını düşürerek... Her gün yeni bir şey öğreniyorum bu oyunda :) Söylediklerine göre personellerimi yerleştirdim, süper oldu :yildiz: :D