PDA

View Full Version : yıllık ücret

joelrifkin
02.Eylül.2009, 21:15
man. city ile kariyer yapıyorum. messiyi alabilmek için yıllık ücret olarak verebileceğim en yüksek ücret olan 10M euro ve yıllık % 25 zam verdim. Teklifimi kabul edip takıma katıldıgında yıllık zammı ortadan kaldırmak ıcın yenı sozlesme yaptım( sadece yıllık 10m). Birinci durum sözlesmede zam olmamasına ragmen 3 yıl ıcınde messinin aldıgı ucret 18.75m euro ya kadar cıktı. bir önceki sözleşmenin yıllık zammı nasıl devam edebilio İkinci durum ise messiye yenı kontrat önermek istedım fakat verebildigim maksımum para 11M euroydu. kendısı 18.75M aldıgı ıcın kabul etmedı. bedelsız elımden cıkacak derken yıne sozlesme oner kısmına geldıgımde sadece 3.3M euro ıstedıgı yazıodu. ben de acaba kabul eder mı dıyerek sozlesme onerdım ve kabul tti. 18.75 M alan bır oyuncu nasıl 3.3m euro kabul eder. Tabi daha sonra ayıp olmasın diye en cok ucret alan oyuncunun maasıyla (kaka:9.5m) aynı sevıyeye getırdım. bu iki durum hakkında bilgisi olan varsa ve eger acıklarsa sevınırım

cess41
03.Eylül.2009, 17:27
Bende Robinho ile aynı problemi yaşadım.Verdiğim yıllık ücret şu an aldığı yıllık ücretten aşağı olmadı ve serbest olarak gitti takımdan hemde benim verdiğim paranın yarısına :icon_evil: