PDA

View Full Version : İtalya Ligi İle İlgili Yabancı Sorunu

Suicider
03.Eylül.2009, 22:59
arkadaşlar ben roma yı yönetiyorum fakat 2 yabancıdan fazla alamıyorum tamam kaydettirmeyi anladım 2 yabancıdan fazla kaydettirilmiyor ama mesela alıp oyuncuyu bikaç sene farklı takımlara kiralayacağım olmuyor kadromda sadece 2 yabancı bulunabiliyor kaydettirmeden transfer yapamıyomuyum?

GeorgeWeah
04.Eylül.2009, 02:02
İtalya liginde AB statüsü var. AB statüsü olmayan oyuncular yabancı transfer olarak görünüyor. Bu yüzden kayıt edemiyor olabilirsin.

Suicider
04.Eylül.2009, 03:00
işte yabancı derken AB statüsü dışında olanları kastediyorum 2 yabancı kaydettirebiliyoruz maçlara ama mesela 3-5 genç brezilyalı alıcam ama kaydettirmicem kiraya yollıcam alamıyorum..

KaRaBükLü KraL
04.Eylül.2009, 03:15
işte yabancı derken AB statüsü dışında olanları kastediyorum 2 yabancı kaydettirebiliyoruz maçlara ama mesela 3-5 genç brezilyalı alıcam ama kaydettirmicem kiraya yollıcam alamıyorum..
Evet alamazsın oyun direk iptal ediyor transferi daha sözleşme imzalamadan

Suicider
04.Eylül.2009, 03:17
Evet alamazsın oyun direk iptal ediyor transferi daha sözleşme imzalamadan

hadi ya kötüymüş o zaman :uzgun: nese sağolun cvplar için ;;)

cess41
07.Eylül.2009, 16:17
Kadro numarası verebileceğin tarihlerde takımındaki AB dışı oyuncularına numaralarını iptal edersen transfer edebilirsin diye tahmin ediyorum.Transfer dönemi dışında alınamıyor onu biliyorum.

Sheriff
08.Eylül.2009, 04:58
Bu tür konuları sabit başlıklarda tartışalım. Kalabalık yapmaması adına kilitliyorum. Sıkıntınızı sabit başlıklara yazınız..