PDA

View Full Version : TFF 2.Lig Yükselme Liginde Oyuncu Kaydetme Problemi[Vs:8.0.2]

Xlazi
03.Eylül.2009, 23:12
arkadailar başlıktada belirttiğim gibi afyonspor ile oynamayı planlıyordum hatta bir kariyer kurdum oyuncularıda kaydettim fakat maçlarda oyuncuları oynatamıyorum ve bu yüzden maç yapamıyorum.
Bununla ilgili bir çözüm yolu bilen arkadaşlara burada bildiklerini paylaşmalarını istiyorum.

MaliKaya
04.Eylül.2009, 06:15
Oyuncularin hicbirini mi oynatamiyorsunuz?

Cok ilginc daha onceden hic karsilasmamistim boyle bir durum ile

Xlazi
04.Eylül.2009, 07:56
evet oyuncuları kaydetmeme ramen(kadro numarası vermeme)rağmen oyuncuları maçta oynatamıyorum.
Fakat bir çözüm buldum data editör ile oyuna başlamadan takımdaki oyuncuların hepsine kadro numarası verince iş çözülüyor ama dediğim gibi transfer dönemlerinde alınan oyuncuları yine kaydetmeme rağmen oynatamıyorum.

manevra
07.Eylül.2009, 16:57
Aynı sorunu bende yaşıyorum. Önce dardanel'i aldım bu şekilde 2 sezon oynadım sadece genç takımdan gelenlerle oynadım herhalde dedim finansla ilgilidir federasyon transfere izin vermiyordur eksi bakiye oldugu için, bakiyeyi artı yaptım kasada para var ama yine izin vermedi bıraktım. Takımla ilgili oldugunu düşünüp istanbulspor'u aldım bu kez aynı şeyleri yaşadım ve oynamayı bıraktım komple :) Acaba güncelleme paketiyle mi ilgilidir ben 2008-2009 sezon güncellemsiyle oynuyorum buradan indirmiştim. Sen hangi veritabanıyla oynuyosun?

The.Crow
07.Eylül.2009, 17:01
Evet FM2008 de böyle bir sorun var. Şöyle dene ve sonucu söyle.. Kadro numaraları istenmeden 1 gün önce 2-3 günlüğüne tatile çık . Yanlış hatırlamıyorsam böyle yapılınca düzeliyor muydu neydi.

manevra
07.Eylül.2009, 17:29
İngiltere alt liglerinde oynadığımda olmadı böyle bir problem ilk kez TFF 2.lig de yaşadım. Süper ligde takım yönetmedim hiç acaba bu sorun TR de ki tüm liglerde mi var? Aksi takdirde her sezon kayıt tarihini takip edip o tarihi tatilde geçirmek ve bunu unutmamak çok saçma bi çözüm :)

Xlazi
09.Eylül.2009, 23:44
arkadaşlar bu sorunun data editörden düzenleme hariç bir çözümü yok acaba düzetme yaması çıkarmı?