PDA

View Full Version : FM 2010'dan 3 Video Daha (Maç Motoru Ve Taktik)

TeNaciOUS MidFieLdeR
29.Eylül.2008, 09:54
gercekci olmak lazim. disardan bakildiginda gercek olan, oyuncularin aynen degerlendirmedekiler gibi olmalari. eger ki gs uefada sonuna kadar giderse o zaman bahsettigin oyuncularin kalitesi tescillenir. turkiyede 20 gol atmak hic de zor deil cunku. bence baros, kewell ve arda oyundakinden fazla deil, emin ol. olasalardi gs de olmazlardi bi kere :D.

oyundaki grafikler cok etkili olmus bence, ozellikle side line kamerasi cok isabetli olmus. izlemesi daha rahat olacak ki en cok beni memnun edecek bu durum :D . ayni zamanda taktiksel yonden de bazi kolayliklar yapilmis. netten oynayanlar icin rekabet artacak gibi, cunku bazi sirlar gunisigina cikacak. taktik uzerine hersey hazir halde mevcut gibi gorunuor...

sabirsizlikla beklioruz, bu arada cm 10 fm den once piyasaya cikmis hem de yok pahasina :). oyunu yukleyip denedim, fm nin tadini hicbisey vermior. fm 2009 un tekrari bir oyun olmus, fm 2010 dan beklentim buyuk...

DeNiZ_1903
11.Eylül.2009, 16:15
jMtvzhkOw34

vq0A4kX897k

Nfva7vSN5sA

nikootinn
11.Eylül.2009, 20:41
Yağmur olayını hiç gerçekçi yapamamışlar,tam aksine komik durmuş

ozaniel
11.Eylül.2009, 20:57
Taktik yaratmak çok daha kolay ve eğlenceli olacak gibi.

KanaKe
11.Eylül.2009, 23:12
yagmur olayi okadarda kötü durmuyor güzel bir düsünce..

Krusty
11.Eylül.2009, 23:44
Yağmur olayını hiç gerçekçi yapamamışlar,tam aksine komik durmuşYağmur sanki sadece ortadan yağıyor. :mrgreen:

Hugo
16.Eylül.2009, 06:00
Güzel olacak gibi duruyor.

xxvolkan09xx
16.Eylül.2009, 06:35
güzel gözüküyorda insallah yine hatalarla dolu olmaz. ayrica 4-6-0 3-6-1 gibi taktikleride kullanmalari hos olmus

EL-Hadji
17.Eylül.2009, 18:17
4-6-0 Tahmininizden de zevkli olacak... Herkesin vazgeçilmesi ble olabilir. Hele Gs' yi alacaklar. 2 Dm topal ve mustafa aml kewell amc arda diğer amc elano ve amr keita hepsi doğal pzisyonunda öf öf :D

perpetua
17.Eylül.2009, 18:40
4-6-0 Tahmininizden de zevkli olacak... Herkesin vazgeçilmesi ble olabilir. Hele Gs' yi alacaklar. 2 Dm topal ve mustafa aml kewell amc arda diğer amc elano ve amr keita hepsi doğal pzisyonunda öf öf :D

Bu takim ucmaz..

Arda'nin profilini zayif yapmislardir.

Kewell 3. lig topcusu gibi gorunuyordur.

Zaten Baros'un dusuk bitiriciligi arastirmacilarin bu adamin gecen yil gol krali odugunun farkinda olmadigi icindir.

Say say bitmez..

Galatasaray'i yine en iyi 433 paklar.. :p

Elano/Arda/Kewell rotasyon yapar. Ayhan banko oynar.

EL-Hadji
08.Ekim.2009, 15:25
FM 2010' da maç motorunda müthiş bir gelişme olacağı müjdesini vereyim bir beta tester olarak... Tester olduğum için çok fazla bilgi veremiyorum ama şunu gönül rahatlığıyla söyleyebilirim: Benim gibi eleştiri potansiyeli çok yüksek olan bir insanı bile belli ölçülerde tatmin etmişse bir oyun; oynanasıdır.

Demoda herkes mutlu maksut olacak. Ben hiç 3d oynamazdım. Ama şu görüntülerle çok rahat 3d oynarım... Rahat derken, zevk alarak oynarım demek istedim.

Yeni taktik ekranındaki mevkilerdeki çeşitlemeler olayı özellikle oyuna yeni başlayanlar ya da çok usta olmayanlar için süper bir seçenek bence. Usta isimlerin bu seçeneği pek tercih edeceklerini düşünmüyorm. Hele benim gibi alışkanlıklarına sıkı sıkıya bağlı tipler düşünmez bile.

CreaterS
14.Ekim.2009, 01:23
mükemmel olmus