PDA

View Full Version : Forumlar Hakkında

tolginho
27.Nisan.2004, 15:46
Şu günlerde forumun başlıklarını genişletmeyi düşünüyorum, hiç bir konuyu yazmak isteyip te yazacak yer bulamadığınız oldu mu?

Yeni forumlar başlıkları için önerileriniz var mı?

Cfksanal
29.Nisan.2004, 11:29
Bana göre Atesş Hattı Bölümü olmalı... Tartışma platformu yani

FilippoInzaghi
29.Nisan.2004, 11:40
1.Turksportal Forumu Meydan Muhaberesi Ciksin Degilmi :mrgreen:

karınca
29.Nisan.2004, 13:54
Ateş Hattı belki isim olarak sert ama hep beraber güncel konuları kavga çıkartmadan tartışmak fena fikir değil aslında..Eğer kavga çıkaran olursada ya konu kitlenir ya da bölüm kaldırılır..

Demokraside çareler tükenmez :mrgreen:

tolginho
01.Mayıs.2004, 07:40
o zaman Gündem Adıyla bir forum açayım, yeni botumuz Kernel of Tolga, haber postalar, bizde üzerine tartışırız?

Cfksanal
01.Mayıs.2004, 14:23
o zaman Gündem Adıyla bir forum açayım, yeni botumuz Kernel of Tolga, haber postalar, bizde üzerine tartışırız?

Si Games'in haberleri Türkçe olsa hiç fena olmaz aslında...

tolginho
01.Mayıs.2004, 17:09

Si Games'in haberleri Türkçe olsa hiç fena olmaz aslında...

si games türkçe yayınlarsa olur tabii :mrgreen:

zaten önemli haberleri siteye giriyoruz haber olarak.

Horus
04.Mayıs.2004, 12:29
Soyle bir onerim olacak
Hemen hemen hepimiz interneti cok sik kullaniyoruz.Ozellikle su son donemde virusler tahmin ediyorum basimizin belasi olmustur.Bununla ilgili bir forum acilabilirmi.O konuyla ilgili bilgisi olan arkadaslarla da tartisma ve fikir alisverisi yapabiliriz.

Cfksanal
04.Mayıs.2004, 15:14
Soyle bir onerim olacak
Hemen hemen hepimiz interneti cok sik kullaniyoruz.Ozellikle su son donemde virusler tahmin ediyorum basimizin belasi olmustur.Bununla ilgili bir forum acilabilirmi.O konuyla ilgili bilgisi olan arkadaslarla da tartisma ve fikir alisverisi yapabiliriz.

Güvenlik Bölümü adında olabilir.

Nicholai_Hell
15.Nisan.2005, 17:17
Merhaba. Benim " CM 01-02 (sürüm 3.9.68) Oyuncu ve Taktikler " adında bir forumum var ve ben bu forumun başlığını değiştiremiyorum. Kalın harflerle yazmak istedim başında ve sonundaki karakterler geldi. Başlığı nasıl değiştirebilirim. Ayrıca sürüm adını da (3.9.68) çıkarmalıyım. Eğer düzeltmeyi siz yaparsanız diye belirttim. Eğer ilgilenirseniz sevinirim. Bu arada burada başlık kalın herflerle çıktı. Ama forumun başında öyle değil...

tolginho
15.Nisan.2005, 18:53
forumun bazı yerlerinde, html kod kullanma kapalıdır, ondan dolayı olmuş olabilir

HeLL
15.Nisan.2005, 19:00
evet güvenlik bölümü açılırsa güzel olur bence

capriceman
26.Aralık.2005, 01:20
Tolga herşeyden önce FM için 'dosya alanı' diye bir bölüm eklemeliyiz. Hem insanlar kendi ellerindeki dosyaları buradan yayınlarlar, hemde foruma olan talep artar.