PDA

View Full Version : R.J.L | Fenerbahçe - Man City | 4. Sezon

fortsecue
14.Eylül.2009, 22:42
Merhaba arkadaşlar. Öncelikle oyunda 4. sezondayım. Neden 4. sezondan başladım? Çünkü 3 sezon boyunca Fenerbahçe'deydim. 4. sezonda Man City'le anlaştım ve güzel bir grafik yakaladığımı düşündüm. Kariyerimi oyunda tanıdığım oyuncuların büyük bir bölümü emekli olana kadar ilerletmeyi düşünüyorum.

Öncelike geçen 3 sezon hakkında bilgilendirmem gerekir. Oyuna kendi yaptığım database ile başladım. Ronaldo ve Kaka'nın Madrid'te, Özer Hurmacı ve Mehmet Topuz'un Fenerbahçe'de, Kader Keita'nın Galatasaray'da ve Nihat Kahveci, Micheal Owen, Vassell'in yeni klüplerinde olduğu bir database. Fakat Robben ve Sneijder Madrid'te, Eto'o Barcelona'da, Ibrahimovic, Inter'de Dos Santos ve Cristian Baroni Corinthians'da, Elano'nun Man City'de oyuna başlıyor. Çünkü database oluştuğunda bu transferler gerçekleşmemişti. Fenerbahçe, Galatasaray ve Man City, Man Utd, Arsenal, R. Madrid gibi klüplerin transfer bütçeleri de ayarlandı.

Kariyerim onaylanırsa 3 mesajda 3 sezonu özet olarak önemli noktalarına değinerek geçmek ve 4. sezondan devam etmek istiyorum

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=69954 Okudum, kabul ediyorum :)

Bursaspor
15.Eylül.2009, 09:39
Başarılar dilerim.

MuraTBudaN
15.Eylül.2009, 09:57
basarılar dilerim hocam

KaRaBükLü KraL
15.Eylül.2009, 09:58
Başarılar dilerim

LifeYourself
15.Eylül.2009, 17:13
Başarılar...........