PDA

View Full Version : TFF 2. Lig - Grup 3

perpetua
15.Eylül.2009, 13:59
TFF 2. Lig 3. Grup takımları

A. Sebatspor
BUGSAS Spor
Çankiri Bld.
Çorumspor
Erzurumspor
Etimesgut Sekerspor
Karadenizspor
Karsspor
Kirsehirspor
Ofspor
Pursaklarspor
Tokatspor

için düzeltilmesini istediğiniz hataları, gerekli kanıtları da ekleyerek, burada belirtiniz.

Lütfen bu konu altında oyuncu profilleri hakkında kişisel görüşlerinizi yazmayınız. Bu tip bilgi alış verişi için forumun bu bölümünü (http://forum.turksportal.net/vb/forumdisplay.php?f=553) kullanınız.

oguzkahn
18.Ekim.2009, 17:01
Bugsasspor oyunda 4.grupta görünüyor

perpetua
18.Ekim.2009, 17:27
Bugsasspor oyunda 4.grupta görünüyor

Garipsedim bu durumu.

Veritabaninda dogru ancak 12 takimli grubu 3. grup yerine 4.grup yapmislar ve Bugsasspor oraya kaymis.

Belirttiginiz icin tesekkurler.

oguzkahn
02.Kasım.2009, 01:31
Bu grupta ilk 2 değil ilk 3 çıkıyor takım sayısı fazla olduğundan dolayı eğer kodlanabilirse düzeltilmesi gereken bir hata.

EL-Hadji
02.Kasım.2009, 11:56
Bu grupta ilk 2 değil ilk 3 çıkıyor takım sayısı fazla olduğundan dolayı eğer kodlanabilirse düzeltilmesi gereken bir hata.

Evet bu hata önemli sayılır.

oguzkahn
04.Kasım.2009, 14:04
Bu grupta bir hata daha buldum.
-20 maç yapıldıktan ilk 2 takım yükselme grubuna çıktıktan sonra gruptaki Kırşehirspor D Grubuna geçiyor ve orada devam ediyor :)

Ayrıca Turkish Second Division'da Holders olarak Adanaspor görünüyor 2009'dada aynıydı. Bucaspor olması gerekmiyor mu?

perpetua
04.Kasım.2009, 15:48
Adanaspor'u veritabaninda hallettim. 60'li yillara kadar gecmisi girip, 2009'u unutmak biraz ayip olmus. :smismileyiw2:

Yukselme grubuna cikan takim sayisi ve digerleri ilgili SI'a raporladim.

EL-Hadji
04.Kasım.2009, 18:32
Bu grupta bir hata daha buldum.
-20 maç yapıldıktan ilk 2 takım yükselme grubuna çıktıktan sonra gruptaki Kırşehirspor D Grubuna geçiyor ve orada devam ediyor :)

Ayrıca Turkish Second Division'da Holders olarak Adanaspor görünüyor 2009'dada aynıydı. Bucaspor olması gerekmiyor mu?

Afferin hemşo. :icon_lol: