PDA

View Full Version : Kocaelispor

perpetua
15.Eylül.2009, 14:03
Kocaelispor için düzeltilmesini istediğiniz hataları, gerekli kanıtları da ekleyerek, burada belirtiniz.

Lütfen bu konu altında oyuncu profilleri hakkında kişisel görüşlerinizi yazmayınız. Bu tip bilgi alış verişi için forumun bu bölümünü (http://forum.turksportal.net/vb/forumdisplay.php?f=553) kullanınız.

degirmendereli
16.Ekim.2009, 18:56
Stat kapasitesi resmi siteye göre 15.376.

2006'da İsmetpaşa Stadı zemine doğru genişletilmişti. Federasyon sitesindeki İsmetpaşa Stadı bilgileri yıllardır güncellenmemiş. Hatta bir çok 3. Lig kulübü stadının resimleri Tff.org'a eklenmesine rağmen Kocaelispor unutulmuş.

Resmi sitenin Stat ile ilgili sayfası: http://www.kocaelispor.org.tr/KS/izmit-ismetpasa-stadi.php

perpetua
17.Ekim.2009, 00:46
Stat kapasitesi resmi siteye göre 15.376.

2006'da İsmetpaşa Stadı zemine doğru genişletilmişti. Federasyon sitesindeki İsmetpaşa Stadı bilgileri yıllardır güncellenmemiş. Hatta bir çok 3. Lig kulübü stadının resimleri Tff.org'a eklenmesine rağmen Kocaelispor unutulmuş.

Resmi sitenin Stat ile ilgili sayfası: http://www.kocaelispor.org.tr/KS/izmit-ismetpasa-stadi.php (http://forum.turksportal.net/vb//redirector.php?url=http%3A%2F%2Fwww.kocaelispor.or g.tr%2FKS%2Fizmit-ismetpasa-stadi.php)

Tesekkurler, duzenlendi.

degirmendereli
20.Ekim.2009, 03:09
Favori personel:

Serdar Topraktepe: 75
Taner Gülleri: 75
Osman Çakır: 50 Non-Player
Kayhan Çubuklu: 50 Non-Player
Misko Mirkovic: 50 Non-Player
Kaan Dobra: 50 Non-Player
Shoes Mosheu: 50 Non-Player
Stingaciu: 50 Non-Player
Ramiz Soydaş: 25 Non-Player
Yalçın Kıldıran: 25 Non-Player
Mahir Danabay: 25 Non-Player
Bülent Baturman: 25 Non-Player
Senad İbric: 25 Non-Player
Kılıçarslan Kopuz: 25
Muhammet Özdin: 25
Ufuk Çam: 25
Zdravko Lazarov: 25
Alex Yordanov: 25

Sevilmeyen Personel:

Yılmaz Vural: 100 Non-Player
Serdar Kulbilge: 100
Kemal Arslan: 100
Bülent Bölükbaşı: 75
Musa Büyük: 75
Özgür Karakaya: 50
Aydın Çetin: 50
Ersin Güreler: 50
Emrehan Ceylan: 50
Mehmet Önür: 50
Nenad Jestrovic: 50
Dusan Andjelkovic: 50
Serhan Gürkan: 50 Non-Player
İsmail Yılmaz: 50 Non-Player
İsmail Konuk: 50

Şimdilik hatırladıklarım bunlar.

EL-Hadji
20.Ekim.2009, 17:50
Bu personelleri neye göre eklediniz acaba. Ben de Kocaelispor' u çok yakından takip eden biriyim. Geçen seneki futbolcuların neredeyse hepsini sevilmeyen personellere eklemişsiniz. Teknik kadroyu da favori personellere.

Katılmıyorum bir çoğuna ama katkınız için teşekkürler.

degirmendereli
20.Ekim.2009, 23:38
17 senedir maçlara giden bir Kocaelispor taraftarı olarak yazdım. Fikirler farklı olabilir tabi ki. Çalışmalarınızda başarılar.

midfielder1912
31.Ekim.2009, 08:54
sanırım geçen sene takımı yarı yolda bıraktıkları için geçen seneki oyunculara karşı var olan antipati nedeniyle böyle bir liste oluşmuş... ancak aşağıdaki oyuncular mutlaka listede yer almalı bence de...

Sevilmeyen Personel:

Yılmaz Vural: 100 Non-Player

Özgür Karakaya: 60

Serhan Gürkan: 70 Non-Player

degirmendereli
01.Kasım.2009, 20:00
Yılmaz Vural Engin İpekoğlu gibi isimlere gelmeden önce de pek iyi gözle bakılmıyordu. Engin İpekoğlu son üç maç için geldi 2007-2008 sezonunda. Şansını değerlendirdi tamam. Fakat sezon öncesi kampta (Kartepe'de) oturduğu sandalyesinden bir an olsun kalkmadı. Hazır oyuncuları koymadı, isim yapmış hazır olmayan oyuncularla başladı 2008-2009 sezonuna. İşler kötü gitti.

Ardından Yılmaz Vural geldi 800 milyara anlaştı antrenörleri de 400 milyara. Aldığı saçma sapan cezalardan ötürü kulübede olacağına bir çok maçı tribünden izledi. Devre arası hemen gönderildi. Engin İpekoğlu ve Yılmaz Vural sayesinde geçen sezonun ilk yarısı bu kadar kötüydük. Bunlara yapılan borçlar yüzünden ve tabi ki o zamanın başkanı Serhan Gürkan yüzünden bu sene transfer bile yapamadık. Bunları taraftar forumlarından da kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Şunların adını andıkça zıvanadan çıkıyorum. Bir kusurum varsa affola.

Paolo Di Canio
01.Kasım.2009, 23:28
serhan gürkan 100 Non-Player olmalı kesinlikle

EL-Hadji
02.Kasım.2009, 12:02
Şimdi geçen seneki oyunculara kızmamak gerekiyor. Adamlara iyi paralar teklif edildi ama verilmedi. Onlar da profesyonelce lisanslarını alıp gittiler. Bu yüzden eğer sevilmeyen personel yapacaksak baya bir kişiyi yapmamız gerekiyor.

Serhan Gürkan' ın ne suçu var ki borçların çoğu maziden kalma.

degirmendereli
02.Kasım.2009, 13:36
Bu sevilmeyen personel konusu bence uzun yıllar daha tartışılır. En iyisi zamana bırakmak. Bunun yanında Serhan Gürkan, verdiği sözlerin hemen hemen hiç birini yerine getirmedi. İnsanları aldattı.

Farklı bir konuya değineceğim. Editör'den Gölcükspor kadrosunda düzenleme yapıyordum. Takımdan ayrılan fakat sözleşmesi sona erdirilmemiş oyuncuları inceledim. Futbolcuların bir çoğunun pozisyon, fiziksel ve teknik özellikleri gerçekçi biçimde işlenmiş. Sanırım EL-Hadji bu düzenlemeleri sen yaptın. İstanbul'da mı ikamet ediyordun, yoksa İzmit'te mi? Bu kadar ayrıntılı bir inceleme karşısında şaşırdım. Kim yaptıysa helal olsun.

EL-Hadji
04.Kasım.2009, 10:11
Bu sevilmeyen personel konusu bence uzun yıllar daha tartışılır. En iyisi zamana bırakmak. Bunun yanında Serhan Gürkan, verdiği sözlerin hemen hemen hiç birini yerine getirmedi. İnsanları aldattı.

Farklı bir konuya değineceğim. Editör'den Gölcükspor kadrosunda düzenleme yapıyordum. Takımdan ayrılan fakat sözleşmesi sona erdirilmemiş oyuncuları inceledim. Futbolcuların bir çoğunun pozisyon, fiziksel ve teknik özellikleri gerçekçi biçimde işlenmiş. Sanırım EL-Hadji bu düzenlemeleri sen yaptın. İstanbul'da mı ikamet ediyordun, yoksa İzmit'te mi? Bu kadar ayrıntılı bir inceleme karşısında şaşırdım. Kim yaptıysa helal olsun.

Aslında Kocaelispor' un sevilmeyen personellerine 100 düzeyinde B.şehir belediye başkanı eklenmeli :):):)

Evet Gölcükspor' u ben yaptım. Üniversiteyi Kocaeli' de okudum. İkinci memleketimdir. Sık sık giderim Kocaeli'ye ama İstanbul' da yaşıyorum. Geçen sezon Gölcükspor' da oynayan sevgili arkadaşım Cabir' in büyük yardımları oldu. Ayrıca kendimde izledim Gölcükspor' u. Cabir' in yardımları sayesinde gerçekci bir Gölcük hazırladıysak ne mutlu bize. :)

Paolo Di Canio
07.Kasım.2009, 18:47
Şimdi geçen seneki oyunculara kızmamak gerekiyor. Adamlara iyi paralar teklif edildi ama verilmedi. Onlar da profesyonelce lisanslarını alıp gittiler. Bu yüzden eğer sevilmeyen personel yapacaksak baya bir kişiyi yapmamız gerekiyor.

Serhan Gürkan' ın ne suçu var ki borçların çoğu maziden kalma.

sg döneminde yapılan borç 20 trilyon civarı 2 senede
zaten forumlarımızı takip eden herkes bilir sg nin ne kadar sevildiğini bizce :smismileyiw2:

degirmendereli
08.Kasım.2009, 02:41
Aslında Kocaelispor' un sevilmeyen personellerine 100 düzeyinde B.şehir belediye başkanı eklenmeli :):):)

Evet Gölcükspor' u ben yaptım. Üniversiteyi Kocaeli' de okudum. İkinci memleketimdir. Sık sık giderim Kocaeli'ye ama İstanbul' da yaşıyorum. Geçen sezon Gölcükspor' da oynayan sevgili arkadaşım Cabir' in büyük yardımları oldu. Ayrıca kendimde izledim Gölcükspor' u. Cabir' in yardımları sayesinde gerçekci bir Gölcük hazırladıysak ne mutlu bize. :)

Aynen belediye başkanı olsa ilk onu eklerim :)

Cabir iyidir, çok düzgün bir insan. Geçen sezon başında hazırlık maçında Kocaelispor'a gol atmıştı. Keşke yeteri kadar şans verilseydi. Şu an boşta. Gerçekten de başarılı bir araştırma olmuş.

Uzun yıllar sonra 3. Lig'e bu kadar çok oyuncu eklenmesi ve kadroların güncellenmesi önemli bir olay.

Paolo Di Canio
27.Aralık.2009, 14:48
Devre arasında lisansı çıkarılan oyuncular
-Aydın Yıldırım
-Mohamed Ali Kurtuluş
-Tevfik Altındağ
-Ali Çamdalı
-Ali Bayraktar
-Ahmet Dursun
-Ercan Agaçe
-Uğur Yasan
-Bülent Uzun
-Emrah Kol

Giresunspor'dan Gökhan Bozkaya transfer edildi.
Emirhan Önder'le yollar ayrıldı.
İlk yarıdan Serdar Topraktepe,Metin Erol,Bilal Turgut,Hamza Mutlu,Mehmet Öztonga,Uğur Daşdamir,Burak Halil,Yunus İlgen,Serkan Demirol,Samet Katanalp,Gökhan Meral kampa götürülmüş gençler genelde a2 den devam edicek sanırım,ilk yarıdan diğer gençlerde paf takıma döndü.2 yerli 2 de yabancı transfer yapılıcak.

Ricardinho
03.Şubat.2010, 15:11
Yeni hocamız bülent baturman diğer futbolcularda lisans cıkartılanlarda eklenecektir 10.3 e Bülent Baturman yardımcıları Kaan dobra, kaleci antrenörü Rüstem İsmailoğlu, Kondisyoner Ertay Seyrek ve Maç Analizjci Fikret Özcan sabah
Kongolu David Louhoungou, Sierra Leone Cumhuriyetinden Sheriff Suma, gurbetçi Erkan Sağlık ile Ali Cansunun lisansları çıkartıldı. Yeni transferlerin forma numaraları da belli oldu. David 28, Sheriff 90, Erkan Sağlık 85, Ali Cansun ise 17 numaralı formayı giyecek.

EL-Hadji
03.Şubat.2010, 16:00
Yeni hocamız bülent baturman diğer futbolcularda lisans cıkartılanlarda eklenecektir 10.3 e Bülent Baturman yardımcıları Kaan dobra, kaleci antrenörü Rüstem İsmailoğlu, Kondisyoner Ertay Seyrek ve Maç Analizjci Fikret Özcan sabah
Kongolu David Louhoungou, Sierra Leone Cumhuriyetinden Sheriff Suma, gurbetçi Erkan Sağlık ile Ali Cansunun lisansları çıkartıldı. Yeni transferlerin forma numaraları da belli oldu. David 28, Sheriff 90, Erkan Sağlık 85, Ali Cansun ise 17 numaralı formayı giyecek.

Bilgiler için teşekkürler