PDA

View Full Version : Trabzonspor

perpetua
15.Eylül.2009, 14:11
Trabzonspor için düzeltilmesini istediğiniz hataları, gerekli kanıtları da ekleyerek, burada belirtiniz.

Lütfen bu konu altında oyuncu profilleri hakkında kişisel görüşlerinizi yazmayınız. Bu tip bilgi alış verişi için forumun bu bölümünü (http://forum.turksportal.net/vb/forumdisplay.php?f=553) kullanınız.

Trabzonspor
04.Kasım.2009, 13:34
Şimdi baktımda ediyörden tajkım reputationu 6500 yani neden düşürüldü bu bunu anlayamadım.Hem Avrupa ligüne kaldık ligde 3. olduk.Neden düştü yani onu anlayamadım bu takım 2007-2008 sezonunda çokdaıyı değildi bir başarıda yoktu ortada ama 6700 mü 660 mü neydi bu değer bu yıl neden düştü merak ettim?

Yanlış oldu değişin demicem doru verilmiştirde neden düştü merak ettim sadece ben.

perpetua
04.Kasım.2009, 15:40
Daha once Trabzonspor'un ve bir cok Anadolu takiminin reputation degerleri yuksek kalmisti.

Trabzonspor
06.Kasım.2009, 13:12
O bile çok diyorsunuz yani.

nekop
09.Aralık.2009, 21:22
Resmi sitede HES Projesi ile ilgili açıklama yapıldı.

Açıklamada söz konusu projelerin mevcut durumları hakkında bilgi sunulurken şu görüşlere yer verildi: “Uzungöl Regülatörü ve HES Projesi’nin DSİ Genel Müdürlüğü’nde devam eden işlemi tamamlanmış ve söz konusu yazı EPDK’ya iletilmiştir. Bu duruma göre DSİ Genel Müdürlüğü başvurumuz doğrultusunda talebimizi kabul ederek projede belirtilen gücün 28.21 MW’a çıkartılmasını olumlu karşılamıştır. Böylelikle projeden yıllık 80.679 GWH (80.679.000 kv/saat) enerji elde edilmesi imkanı sağlanmıştır. Yapılan yeni düzenlemeyle projenin yıllık getirisi 8 milyon 679 bin dolar seviyelerine yükseltilmiştir. EPDK lisans işlemlerine ise bu ay içerisinde başlanacaktır. ÇED Raporunun ocak ayında karara bağlanması durumunda Uzungöl HES Projesinin lisans işlemlerinin 2010 yılının nisan ayında tamamlanması beklenmektedir. İkinci projemiz olan Ballıca HES projesinin fizibilitesinin ise DSİ Genel Müdürlüğü’nce incelenmesi tamamlanmak üzeredir. Bu projemiz 10 MW gücünde olmakla birlikte, 40 milyon KW/saat enerjisi bulunmaktadır. İki projenin lisan işlemlerinin eş zamanlı olarak yürütüleceği bilgisini kamuoyuna sunarız”

COLMAN20
16.Temmuz.2010, 11:56
Yardımcı olunacak mı hala ?