PDA

View Full Version : Beşiktaş

perpetua
15.Eylül.2009, 14:15
Beşiktaş için düzeltilmesini istediğiniz hataları, gerekli kanıtları da ekleyerek, burada belirtiniz.

Lütfen bu konu altında oyuncu profilleri hakkında kişisel görüşlerinizi yazmayınız. Bu tip bilgi alış verişi için forumun bu bölümünü (http://forum.turksportal.net/vb/forumdisplay.php?f=553) kullanınız.

Lulinha
16.Ekim.2009, 03:14
Beşiktaş'ın evsahibi forması pençeli forma olarak gözükmüş. Beşiktaş'ın evsahibi forması çubuklu forma olmalıdır.

Teşekkürler. :)

perpetua
16.Ekim.2009, 03:22
Beşiktaş'ın evsahibi forması pençeli forma olarak gözükmüş. Beşiktaş'ın evsahibi forması çubuklu forma olmalıdır.

Teşekkürler. :)

http://www.tff.org/Resources/TFF/Documents/2009DK/LIGLER/2009-2010/hepsi.pdf

Besiktas'in TFF'ye verdigi bilgilere gore penceli forma ilk forma.

kiwi21
30.Ekim.2009, 15:18
her sene Beşiktaş'ın saçtığı paralar göz önüne alındırıldığında 2 milyon euro'luk transfer bütçesi çok çok az değil mi?

Hadi kabul ettim diyelim, en azından başkandan istedğimizde çıkarıp vermeli.

Bence ya transfer bütçesi arttırılmalı ya da Demirören'le oynanmalı...

Ahmet Göktaş
30.Ekim.2009, 15:40
Fakat şuan çıkarıp o kadar parayı saçamaz. Mantık bu.

KaPaLı
30.Ekim.2009, 17:28
Transfer bütçeleri bildiğim kadarıyla transfer döneminde kulup harcamasını yaptıktan sonra geriye kalan bütçe eklenerek giriliyo dataya. Öyle bakacak olsanız Real Madrid 300 milyon € gibi bir rakamla başlarki saçmalığın en alası.

kiwi21
30.Ekim.2009, 20:52
o zaman bu mantıkla Beşiktaş'ın 2 milyon eurosu mu var?

yetkili bi arkadaş cevap verirse sevinirim...

koray_capello
30.Ekim.2009, 21:54
Evet, Beşiktaş lig öncesi yüksek meblağlar ödeyerek bir çok transfer yaptığı için oyunda yüksek bir bütçeyle başlamaması normal.

kiwi21
30.Ekim.2009, 21:59
Ben Beşiktaş'ın hiç bir FM'de 9-10 milyon eurolarla başladığını hatırlamıyorum. En az transfer yaptığımız dönemlerde bile... Bu arada Fenerbahçe bu sene transfere bizden daha fazla harcadı ama 6 milyon euro ile başlıyorlar.

barahir
30.Ekim.2009, 22:23
Olaya şöyle bakın.. Siz takımı devralırken tüm transferleri bitirmiş olarak devralıyosunuz..

Yani Beşiktaşta bu sezon transfer edilen tüm oyuncular mevcut yani bütçeden belirli harcamalar yapılarak oyuncular alınmış.. İlk sezonda düşük vermesi kadar doğal bişi olamaz..

indie
18.Kasım.2009, 22:01
Takımla ilgili bir hata mıdır yoksa oyuncularla mı bilmiyorum ama Beşiktaşta kiminle sözleşme uzatmak istesem (sivok, ernst, necip, delgado vs.) kapıyı 4,5 milyon eurodan açıyor. Bu yüzden kimseyi takımda tutamıyorum. takımda ortalama maaş öyle yüksek değil, o parayı alan oyuncu yok, neden birkaç yüzbin euroya oynayan oyuncu yeni kontrat isteyip 4-5 milyon eurodan aşağı imza atmaz, anlayamadım. Acaba genel bir durum mu?

tearkan
18.Kasım.2009, 22:18
Takımla ilgili bir hata mıdır yoksa oyuncularla mı bilmiyorum ama Beşiktaşta kiminle sözleşme uzatmak istesem (sivok, ernst, necip, delgado vs.) kapıyı 4,5 milyon eurodan açıyor. Bu yüzden kimseyi takımda tutamıyorum. takımda ortalama maaş öyle yüksek değil, o parayı alan oyuncu yok, neden birkaç yüzbin euroya oynayan oyuncu yeni kontrat isteyip 4-5 milyon eurodan aşağı imza atmaz, anlayamadım. Acaba genel bir durum mu?

aynı durum bende de oldu.. istedikleri paraları verebilmek adına hepsini key player olarak ayarlamak gerekiyor..

perpetua
22.Kasım.2009, 00:03

Bir sonraki yamada duzelecek. Her takim icin olan bir sorun.