PDA

View Full Version : Ankaragücü

perpetua
15.Eylül.2009, 14:16
Ankaragücü için düzeltilmesini istediğiniz hataları, gerekli kanıtları da ekleyerek, burada belirtiniz.

Lütfen bu konu altında oyuncu profilleri hakkında kişisel görüşlerinizi yazmayınız. Bu tip bilgi alış verişi için forumun bu bölümünü (http://forum.turksportal.net/vb/forumdisplay.php?f=553) kullanınız.

KaPaLı
21.Aralık.2009, 10:25
Cemal Azmi AYDIN Legend olarak girilmişte bu adamı seven ankaragücü taraftarı yokki : )

El Yasa Süme favorilere eklenmeli.

Vassell azda olsa favori listesinde olmalı.

KaPaLı
10.Mart.2010, 09:23
Bu alan niye var ? Takımların yanlışlarını veya eksik olan şeylerini söylememiz için. Dün akşam baktım çok ufakta olsa söylediklerim girilmemiş bile dataya. Ceyhun dislikes olarak eklenmiş. Gerçekten hayal kırıklığı oldu benim açımdan. Madem söylediklerimizin bir değeri yok bu alanın olmasınında mantığı yok.

perpetua
10.Mart.2010, 12:23
Bu alan niye var ? Takımların yanlışlarını veya eksik olan şeylerini söylememiz için. Dün akşam baktım çok ufakta olsa söylediklerim girilmemiş bile dataya. Ceyhun dislikes olarak eklenmiş. Gerçekten hayal kırıklığı oldu benim açımdan. Madem söylediklerimizin bir değeri yok bu alanın olmasınında mantığı yok.

Bu alanin varligi ve yorum yapilabilmesi, sizin her yazdiginizin harfiyen yerine getirilecegi anlamina gelmiyor.

Eksik varsa bir sonaki veritabani surumunde duzeltilir.

KaPaLı
10.Mart.2010, 12:29
Tabikide gerekmiyo ama ben ne zaman yazmışım 21.12.2009 o tarihten beri 1 tane olumlu yada olumsuz cevap bile verilmedi. Sonuçta bizim görevimiz bunları düzeltmek değil size yardımcı olmak. En azından böyle birşey gerçekleşebilir veya gerçekleşemez çünkü bu yüzden denebilirdi.

Hep yeni yama diyosunuz 10.4 çıkacak o zaman ?

sentugo
10.Mart.2010, 21:59
bir sonaki veritabani surumu, kardeşim, 2011 de olabilir :D Çok iyi bir kelime öbeği kullanmış perpetua orda :D

KanaKe
10.Mart.2010, 22:29
Tabikide gerekmiyo ama ben ne zaman yazmışım 21.12.2009 o tarihten beri 1 tane olumlu yada olumsuz cevap bile verilmedi. Sonuçta bizim görevimiz bunları düzeltmek değil size yardımcı olmak. En azından böyle birşey gerçekleşebilir veya gerçekleşemez çünkü bu yüzden denebilirdi.

cok bug var, sadece 10.4 degil 10.5 bile cikabilir :D sigames bu sene tamamen cuvalladi

pegahmet10
15.Mart.2010, 17:56
bütün söyledikleriniz dikkate alınacaktır teşekkürler...

perpetua
15.Mart.2010, 23:21

Hata olarak gorduklerinizi, yeterli aciklamalarla desteklemesi gereken sizsiniz.

10.4 cikmayacak. Bir sonraki veritabani surumu FM 2011.