PDA

View Full Version : Taktiğimi ezberliyorlar

ultraslan17
07.Ekim.2009, 20:02
Rakipler çok sık taktiğimi ezberliyorlar sene başı o taktiğe göre transferler yapıyorum ama 7-8 maç sonra bir anda düşüş başlıyor deneyecek taktik kalmadı :mad:

The.Crow
07.Ekim.2009, 20:53
Taktik dizilişine göre oyuncu transfer ediyorsan ve düşüş başlamışsa dizilişi değiştirmeden oyuncu komutlarında ve oyun komutlarında değişiklikler yaparak bu sıkıntıdan kurtulabilirsin.

ThersoN
07.Ekim.2009, 23:41
ben bu duruma inanmiyorum ya, bir yılı geçkin süredir aynı taktiği kullanıyorum, hiç bir takımda bi süre sonra düşüş görmedim.. haa biraz duraklama oluyor ama, hiç bir zaman kötüye gitmiyorum, bence oyuncu seçimleri ve takım da önemli

Trabzonspor
07.Ekim.2009, 23:45
takımı sezon içinde birden fazla taktiğe alıştır arada bir oluyor mesela ben uzun sure aynı devam edıp bı anda degısınce haber bıle cıkıo.

LifeYourself
07.Ekim.2009, 23:48
Farkeden tek yanı bir sezon 30 kafa golü atıyorsan diğer sezon 20 atıyorsun:)

xuq
08.Ekim.2009, 00:04
Rakipler çok sık taktiğimi ezberliyorlar sene başı o taktiğe göre transferler yapıyorum ama 7-8 maç sonra bir anda düşüş başlıyor deneyecek taktik kalmadı :mad:

kardeş squad harmony ne alemde oda etkili oluyor düşüşte
ben 3 senedir aynı taktiği uygulatıyorum hala ezberleyen olmadı squad harmonyde 90larda kimi oynatırsam oynatıyım diğerini aratmıyor oynuyor:D
arada sadece çok ufak değişiklik yapıyorum

nannar
08.Ekim.2009, 00:12
eğer taktiğinin ezberlendiğini düşünüyorsan kadroda revizyona git ve bazı oyuncu komutlarıyla oyna :) O kadar basit değil bu olay...Yani hemen rakip taktiğini ezberlemez merak etme..oyuncu seçimlerin ya da komutların yanlış olabilir...

Nedvedmania
08.Ekim.2009, 01:09

Oyunun gerçekçiliği orda zaten :) Günümüz futbolunca bir TD rakip takımın 10 tane maç kasetini izliyor. Taktiğini 1 günde ezberliyor bırakında oyunda 7-8 hafta sonra anlasın :)

Universal
09.Ekim.2009, 02:04
Taktiğini ezberledikleri doğaldır. Buda zaten olması gereken bir olay. Taktiğinin ana yapısını değiştirme. Aynı diziliş ile çık ama; oyuncularına verdiğin komutları değiştir, kadroda ufak rotasyonlar yap. Eğer rakibinin oyuncuları senin oyuncularından kat kat düşük ise oyuncu markajı ile çık.