PDA

View Full Version : Nerden Çıktı Bu Para?

dnz498
17.Nisan.2006, 11:32
Ya arkadaşlar Galatasarayı yönetiyorum ilk sezonun başında 7-8M dolar gibi bi transfer bütçesi verdiler tamam eyvallah dedik zaten takım zorda kasmadık :) Ama bunlar kalktı devre arasına doğru bana 10M dolarlık bi ek bütçe yarattı tabi ki bu bütçe benim işime yaramadı niye çünkü para yok diye transfer çalışması yapmadım :( ikinci sezonda aynı haltı yediler ama bu sefer sadece 3M dolar verdiler
Şimdi soru şu bu takım bana verdiği transfer bütçesinden daha fazla bi ek bütçe yaratıyosa niye bu parayı baştan vermiyo? Anlayan banada anlatsın!

ibo
17.Nisan.2006, 11:58
alla alla tuhaf bişey. Bende merak ettim şimdi...

HiDaLgO
17.Nisan.2006, 12:49
enteresan ama eger devre arasına dogru ligde iyi gidiyorsan olabilir.

zargı
17.Nisan.2006, 13:51
yönetim en besta yeni oldugun için sana güvenmiyo ve hiçbir istegini yerine getirmiyo ama sen kendini kanıtlayınca kendiliğinden veriyolar parayı

Zizou
17.Nisan.2006, 14:03
alla alla tuhaf bişey. Bende merak ettim şimdi...

tuhaflık yokki bunda:) ligde iyi gidiyosa neden vermesinlerki:)

dnz498
17.Nisan.2006, 14:14
bilmiyorum ama bana çok saçma geldi
saçma olan para vermeleri değil
ek olarak yaratılan bütçenin asıl bütçeden fazla olması

abraham03
17.Nisan.2006, 14:24
arkadasa katılıyorum.ilk basta sana güvenmedikleri icin fazla vermiyolar ama sonra kendini kanıtlayınca artırıyolar.transfer bütcesinin ana bütceden fazla olması ise sonra ki gelecek paralarla kapatılacagı icin sorun yaratmıcak olmasıdır.ben fm 2005 oynarken fenerdeydim.10m$ transfer bütcesini sezon ortasında 56m$ a cıkarttılar.yani mümkün dür. :D

dnz498
17.Nisan.2006, 14:59
Ya tamam da çok saçma ama yaaa
Bu başkanlar takım düşmanımı yapıcaksan bi güzellik en baştan yaparsın dünyanın neresinde görülmüş böyle bi olay

nopass
17.Nisan.2006, 15:08
niye ya... bence gayet mantıklı... şöyle düşün... geçen sene gs nin transfer bütçesi ne kadardı... şimdi adnan polat girdi yönetime, yeni bir yapılanma yeni bir bütçe planlaması... şimdi ki yönetim transfer bütçesinin arttırırsa kalkıp özhan başkana kızacakmı gs liler.. niye en baştan para vermedin diye... bence olay gayet makul ve diğer arkadaşların dediği gibi güven meselesi de var...

claw_tooth
17.Nisan.2006, 15:28
arasıra ek para verir bu senin iyi olmana birde takımın ekonomik durumuna bağlı

elensar77
17.Nisan.2006, 15:42
Adnan Polat geldiye o vermiştir :) :) h eheh

dnz498
17.Nisan.2006, 16:09
niye ya... bence gayet mantıklı... şöyle düşün... geçen sene gs nin transfer bütçesi ne kadardı... şimdi adnan polat girdi yönetime, yeni bir yapılanma yeni bir bütçe planlaması... şimdi ki yönetim transfer bütçesinin arttırırsa kalkıp özhan başkana kızacakmı gs liler.. niye en baştan para vermedin diye... bence olay gayet makul ve diğer arkadaşların dediği gibi güven meselesi de var...

iyide oyunda herhangi bi değişiklik yokki
bakın ikinci yıl sadece 3 M dolar verdiler bu gayet mantıklı çünkü bana ayrılan bütçeden az
Ama bana 8 M dolar bütçe verirken 10 M dolar EK! bütçe vermesi saçma
Diyorsunuzki "güven meselesi" tamam o zaman oyuna ilk başlarken neden bir güven mesajı yayınlanıyor?

nopass
17.Nisan.2006, 18:21
hiç bir klüp yeni getirdiği teknik adama güvenmiyorum demez ! Resmi ağızla bunu söylemek mantıksızdır.. ama klüp taraftalarları resmi davranmadıklarından düşüncelerini açıkca söyleyebilirler. zaten yeni başladığında klüp güvendiğini açıklamasına rağmen taraftalar açıkca sana güvenmediklerini söylemişlerdir. taraftarları da klübün gayri resmi açıklaması olarak kabul edebilirsin... ben hala bu sonucun gayet mantıklı ve gerçeğe uygun olduğunu düşünüyorum

TüMeR_yAğıZ
17.Nisan.2006, 19:20
bencede normal bir durum

FatalRhymeR_58
17.Nisan.2006, 21:01
bence de normal

gorkemyilmazkarasu
17.Nisan.2006, 22:09
ya banada olmuştu o tamamen ekonomik durumla ilgili sen maç kazandıkça parada kazanıyosun,para kazandıkça ve başarılı oldukça onlarda sana bütçe yaratıyolar mantıklı ve güzel bence :)

lazyboy7
18.Nisan.2006, 23:01
o olay her fm de olmuyor...tam olarakj hatırlamıorum ama data dosyyalarınınb bırınde klup baskanıyla ılgılı bır yer war note pad dosyası olucaktı orda sole bıseyler war 'sugar dady GALATASARAY'...her takımınkı ayrı tabıı.o takım yerıne zengın kluolerın adını yazarsanız örnegin 'chelse' baskanınız sıze transfer butcesı ayarlıo...bı yerde okumustum.baktım benımkıde oleydı :D:D

Buluts
19.Nisan.2006, 05:24
Bana herzamanki galatasaray 'ın transfer politikası gibi geLdi :)

dnz498
19.Nisan.2006, 11:37
o olay her fm de olmuyor...tam olarakj hatırlamıorum ama data dosyyalarınınb bırınde klup baskanıyla ılgılı bır yer war note pad dosyası olucaktı orda sole bıseyler war 'sugar dady GALATASARAY'...her takımınkı ayrı tabıı.o takım yerıne zengın kluolerın adını yazarsanız örnegin 'chelse' baskanınız sıze transfer butcesı ayarlıo...bı yerde okumustum.baktım benımkıde oleydı :D:D

Arkadaşım "sugar dady " olayı doğru ama oyunda sadece Chelse için geçerli diye biliyorum? Yanlış biliyor olabilirim ama

nart_susruko
19.Nisan.2006, 11:40
Arkadaşım "sugar dady " olayı doğru ama oyunda sadece Chelse için geçerli diye biliyorum? Yanlış biliyor olabilirim ama
yok sadece chealsea için geçerli değil...aynı şekilde sende istediğin takım için yaz...o takıma da olur...

dnz498
19.Nisan.2006, 11:51
oluyo biliyorum ama ben yapmadım
yani bizim olay bununla alakalı değil

RAMBO
19.Nisan.2006, 21:45
senin dediğin 10 m$ ın zaten yarısı ödüllerden geliyo lig maçını kazananınca para uefa da da geliyo daha ne birde sezon başında harcamadığından bu yine harcamaz diye veriyolar galiba:D

enesao
19.Nisan.2006, 22:03
Adnan Polat geldiye o vermiştir :) :) h eheh
evet olabilir... belki yardım kampanyası başlatmışlardırr... :D :D

jamboo77
20.Nisan.2006, 16:39
bendede herzaman oluyor normal bişe.