PDA

View Full Version : TSI Gelenekselleşemeyen Ankara Buluşmaları

BeeTLeJuiCe
12.Ekim.2009, 22:57
Bir çok defa gündeme gelmesine rağmen şimdiye kadar 1-2 defa düzenlenebilen Ankara buluşmasını düzenlemek için elimi taşın altına sokmuş bulunmaktayım.

Eğer yeterli katılım sağlanır ise bir halı saha maçı, yeterli katılım olmaz ise PES, Batak, Okey, Kafede oturma gibi aktivitelerde bulunabileceğimiz bir buluşma planlıyorum.

Tarih, aktivite gibi şeyler, katılımcı sayısına ve katılımcıların isteğine göre değişkenlik gösterebilir.

Gelebileceğini düşünen arkadaşlar, kendisi için uygun tarihleri söylerler ise, ona göre bir tarih belirleyebiliriz.

Bildiğim Ankaradaki üyelerimiz; Satışfekşın TR.Captain, Teknosacı Sheriff, Kaçak Green Beret, Beşiktaşlı Osman, Organizatör bendeniz Mıstaa, Cesc Fabregas Yılmaz. E-mali ve Zaradene'ye önceki buluşmalar için ulaşmaya çalışmıştık ama başaramamıştık belki bu buluşmada onlarada ulaşabiliriz.

Ayrıca Hızlı Tren gibi bir nimetimiz olduğu için 4 saatlik bir Bursa-Ankara mesafesi, 1Buçuk saatlik Eskişehir mesafesi ve 5Buçuk saatlik bir İstanbul Mesafesi vardır. Buradaki üylerimizide organizasyonda görmekten mutlu oluruz. Ayrıca sık sık Ankaraya gelen Oghuse ve İsmailide bu buluşmaya bekliyoruz.

Şimdi gelebleceğini düşünenler buraya yazarsa sevinirim. Daha sonra tarih belirleyip kesin gelecekleri sıralar organizasyonu belirleriz, tabi gerçekleştirebilirsek...

nekop
12.Ekim.2009, 23:13
31 Ekim ve 1 Kasım tarihlerinde Ankara'da olabilirim.O tarihlerde olursa bende uğrarım.Mamak tarafında yapın ama :D

BeeTLeJuiCe
12.Ekim.2009, 23:14
Olabilirim değil burdayım de 31 yada 1'inde yaparız :D
Mamak falan farketmez ayarlarız onu bi şekilde ankara küçük :)

Nekop varsa Green Beret'de varım diyor ayrıca.
Gerçi o her nekadar yokum desede var ya neyse.

KaPaLı
12.Ekim.2009, 23:20
Katılmayı isterdim ama 24-25 Ekim'de İstanbul'da olcam.

O yüzden katılmam zor.

Zaten Ankara'yada gelmeyi düşünmüyorum uzunca bir süre. Biletim var Ankara'ya ama yok gelmek istemiyo canım hiç :/

BeeTLeJuiCe
12.Ekim.2009, 23:23
Fenerbahçe maçımı yoksa:)
Belki gelirsin İsmail, hem tarih henüz belli değil.

KaPaLı
12.Ekim.2009, 23:24
Maça gitme olasılığımda var Mustafa ayrıca kızla buluşcam :/

Yaa tabi kesin birşey söylemeyeyim biletim var Kamil Koç'tan Ankaraya :D onu kullanmak için bile gelebilirim :)

nekop
12.Ekim.2009, 23:25
28 Ekim akşamı İstanbul'dan Samsun'a gideceğim.30 Ekimde üniversitede işlerim var onları halledip aynı akşam Ankara'ya geçmeyi planlıyorum.1 Ekim geceside İstanbul'a döneceğim.Kağıt üzerinde planım bu ama işte olurda 1 günde işlerimi halledemezsem o zaman bu plan tamamen yatıyor ve 2 Ekim gecesi Samsun'dan İstanbul'a dönüyorum. :D

Universal
12.Ekim.2009, 23:28
Mustafa'dan sitem dolu sözler. :D Kanka sen gel İstanbul'a yerleş. :D

KaPaLı
12.Ekim.2009, 23:30
Ayrıca buluşma için açılan konu çok eksik :p

TSI izmir buluşması konusundan örnek alınız biraz efendm :n:

BeeTLeJuiCe
12.Ekim.2009, 23:31
Hızlı Tren ile bende gelirim diyodun Batuhan, seni Ankarada da görmeyi isteriz :D

I3esiktas
12.Ekim.2009, 23:32
Bu zor görevde sana Başarılar Mustafa Abi:D

Hafta içi Buluşma zor gibi görünüyo İş,Okul Yüzünden. Bu Hafta Sonu gelemiyecegimi Belirttim Zaten Diger Haftalar için Şuan bir Programım yok Tarihde Önceden Belirlenirse Buluşmayı Kaçırmam.

I3esiktas
12.Ekim.2009, 23:48
İzmir,Bursa,İstanbul Buluşmaları için Şehir Dışından Gelen arkadaşlara Sesleniyoruz:p

RaSenGan
12.Ekim.2009, 23:58
Son buluşmanızda 3-4 kişiydiniz bunda 5 kişiyi geçerseniz iyidir :D En iyisi bir okey çevirin siz :p

Universal
13.Ekim.2009, 00:00
Mustafa, Ankara'dan bulamadı, geldi bizlere sesleniyor gelin diye. Koskoca TSİ'den yok mu Ankara'da... =)))

MeMo
13.Ekim.2009, 21:10
Duruma göre ben de katılabilirim :D

BaGa TaRKaN
15.Ekim.2009, 23:05
Konuyu Yeni Gördüm Seve Seve Bende Katılırım Ankarada Kırıkkalede Benim Sonuçta:) Her Zaman Müsaitim Ama İşler Dolayısıyla Haftasonu Olursa Çok Daha Rahat Olur. Kesinlikle Tarih Belirlendiğinde Beni Es Geçmeyin Sakın Yoksa Darılırım:D

BeeTLeJuiCe
15.Ekim.2009, 23:30
Arkadaşlar tarih için ya 31 Ekim Cumartesi, ya 1 Kasım Pazar yada Kurban Bayramını(29 Kasım Pazar) düşünüyorum. Yada hem 31 yada 1'inde hemde Kurbanda buluşma yapabiliriz. Şimdi Kurban çok abzurt, çok ileri olur diyenleriniz olacaktır bnuda şöyle açıklayım Kasımın ikinci haftasından itibaren üniversitelerin vize haftaları var bu yüzden böyle düşündüm.

Şu ana kadar katılabilirim diyenler
nekop
Memo
mehmetocal

Katılacağım diyenler
Kaptan
green beret
Beşiktaş
Beetlejuice

Şerifte bu konuyu görüp müsait zamanı ne vakit söylerse iyi olcak.

BaGa TaRKaN
15.Ekim.2009, 23:44
Uygundur Haftasonu Süper Şeyler Yapılabilir. Kızılayda Yada Çankayada Yada Akköprüde Toplanabiliriz Aktivitelerin En Bol Olduğu Yerler Şöyle Bilgisayarda Yada PS de Turnuvada Yapabiliriz:) Halı Sahaya Gelince Pek Oynamayı Sevmem Ama Bakalım:)

Sheriff
15.Ekim.2009, 23:56
Her cuma müsaitim.. Diğer günler iptalim. Bu arada başlığa bittim :zuhaha

BeeTLeJuiCe
16.Ekim.2009, 00:04
Şerif, Şimdi sanada haftasonu tövbe izin vermezler Teknosada. :D
Cuma çalış satş rekorları kır, cumartesi yada pazarda işi kır. :D

Başlıkta yanlış olmayan birşey yok. :D Koskoca başkentin organize ettiği buluşma sayısı 2. Birini Emre, diğerinide zamanında Musti Abi yapmış :D

Sheriff
16.Ekim.2009, 00:22
Valla adamlar iş bu işine geliyosa dedi çekildi. Ama her cuma uygundur bana sabah akşam farketmez. Cuma ayarlarsanız gelebilirim sadece..

EL-Hadji
16.Ekim.2009, 02:01
La ben askerdeyken yapsaydınız. Bir çarşım var onu da sizle geçirirdim :):):)

EreN
16.Ekim.2009, 02:43
kolay gelsin:D

Alicanfmfan
16.Ekim.2009, 02:45
Scaface gelirse , gelebilirim :D

Nedvedmania
16.Ekim.2009, 02:53
Başlık süper olmuş :n:

scar face
16.Ekim.2009, 06:05
scar face zor görünüyor.Ayrıca bensiz git olum nolacak yemezler seni

Alicanfmfan
16.Ekim.2009, 06:08
Hayır gezdiririm seni şehirleri birşey ler ögrenirsin diye şey ettim.:D

Sheriff
23.Ekim.2009, 05:46
Kaçıncı kez yattı bu Ankara buluşması sayamadım parmaklarım yetmedi :n:

CeSC FaBReGaS
24.Ekim.2009, 21:58
Yeni gördüm kesin yattı mı, şimdi?

I3esiktas
24.Ekim.2009, 22:17
Belli degil Çok kişi olursak Toplanma ihtimalimiz var. Organizasyonu Mustafa abi ( BeetleJuice ) Düzenliyodu Burayı görürse Yazar

HooijDonk07
24.Ekim.2009, 23:11
Aralığa doğru olsa gelebilirdim ama simdi olmaz Aralığa doğru turnuva var

nekop
25.Ekim.2009, 02:53
Buluşma kesinleşirse banada söyleyin.Haftaya büyük ihtimalle Ankara'da olacağım.

Universal
25.Ekim.2009, 03:02
Buluşma kesinleşirse banada söyleyin.Haftaya büyük ihtimalle Ankara'da olacağım.

Desene bulunduğun yere 06'da ekleyeceksin.

nekop
25.Ekim.2009, 04:38
Desene bulunduğun yere 06'da ekleyeceksin.

Sadece onu degil, biraz daha Halkalı'da kalırsam Edirne,Tekirdağ,Selanik gibi yerleride eklemeyi düşünüyorum.

BeeTLeJuiCe
25.Ekim.2009, 12:23
Şerif'e inat yatmıyo buluşma. :D

1 Kasım düşünüyorum ben o tarihte kesin gelebilecekler teker teker yazsın adını...

Not: En az 5 kişide buluşma gerçekşecektir. Geçen sefer 4'tü biraz geliştirelim bu sayıyı :D

CeSC FaBReGaS
25.Ekim.2009, 12:50
Ben gelirim.Tarih önemli değil benim için.

RaSenGan
25.Ekim.2009, 16:12
Sadece onu degil, biraz daha Halkalı'da kalırsam Edirne,Tekirdağ,Selanik gibi yerleride eklemeyi düşünüyorum.

Ne alaka :D

RaSenGan
25.Ekim.2009, 22:49
Emre katılamayacakmış arkadaşı gelecekmiş şehir dışından..Sattı sizi :D

BeeTLeJuiCe
26.Ekim.2009, 00:43
Emre'nin evini öğrendim, kapısına dayanırım. Gerekirse arkadaşıyla gelir. :D

BaGa TaRKaN
26.Ekim.2009, 01:53
İster 31 Ekim İster 1 Kasım Hiç Farketmez:) Yalnız Bayrama Kalmayalım Çok Geç Olmasın 1 Kasımda Toplanalım Kesin Tarih Olsun Bence:) Allahtan Zarar Ziyan Olmazsa Ben Geleceğim Her İhtimalde:) Ama Dediğim Gibi Fazla Geciktirmeyelim Malum Bizim Buranın Kış Şartları Ağır Hazır Havalarda Süper Gidiyoken Bozulmadan Değerlendirelim.

I3esiktas
26.Ekim.2009, 02:04
1 Kasım benim içimde iyi benide yaz mustafa abi

Sheriff
26.Ekim.2009, 02:25
1 kasımda sabahçıyım 8'e kadar kalırsanız aranıza katılırım ama akşam şöyle güzel bir halı saha maçı yaparsak süper olur 1 kasım veya 31 ekim ikiside olur tabi saat 8'den sonra..

I3esiktas
26.Ekim.2009, 02:53
Abi 5 kişi zor çıkarıyoruz sen halı saha diyosun :D

Sheriff
26.Ekim.2009, 02:57
Siz 5-6 kişi çıkarın kalan tayfayı ben toplarım. Volkan abi, Mali abi, parma maniac Emre, Zaradene Murat vs. vs. adam var relax olun :)

nekop
26.Ekim.2009, 23:09
Yanlız ben gelirsem maç falan oynayamam. :D Gerek yanımda spor malzemesi taşıyamayacağımdan gerek maçtan sonra duş alabilme ihtimalimin düşüklüğünden böyle bir söz vermeyeyim. :D Ama iyi taraftar olur benden kenara oturur çekirdeğimi çitlerim. :D

BeeTLeJuiCe
27.Ekim.2009, 19:16
Şu anda geliyorum diyenler

BeeTLeJuice
Cesc Fabregas
mehmetocal
Beşiktaş
Kaptan
Green Beret
Belki Nekop
8'den sonra Şerif

Şerif maçı yapabilecek sayıya ulaşacağımıza garanti ver, 8'e kadar bişiler yaparız sonra maç yaparız.

Sheriff
27.Ekim.2009, 23:36
Garanti veriyorum..

BeeTLeJuiCe
28.Ekim.2009, 00:01
Oooooo Şerife bak hele sen.

Hadi hayırlı olsun diyorum o halde. Ayrıca halı saha olayını tamamen üstüne yıkıyorum Burak :D
Kaç kişi daha toplayacaksın? Bide maçı nerede oynayacağız :)

I3esiktas
28.Ekim.2009, 00:13
Bizim her hafta yaptıgımız yer var Konak halı saha ama sizlere uzak olabilir zemin saha felan çok güzel

Crazycat
28.Ekim.2009, 00:24
Bursa'da halısaha maçı yaptınız mı hiç?Maç yapacak kadar kişi var mı acaba burada üniversite dolayısıyla Bursa'dayım ama kimseyi tanımıyorum.Forumda Bursalı olan arkadaşlar varsa böyle bir şey organize etsek iyi olur aslında.

RaSenGan
28.Ekim.2009, 00:28
Bursa'da halısaha yaptınız mı hiç?Maç yapacak kadar kişi var mı acaba burada üniversite dolayısıyla Bursa'dayım ama kimseyi tanımıyorum.Forumda Bursalı olan arkadaşlar varsa böyle bir şey organize etsek iyi olur aslında.

Bursa'da düzenlendi geçende bir halı saha turnuvası.Yakında tekrar düzenlenebilir.Bursalı arkadaşlar daha iyi bir yanıt verebilirler sana.Bursa'dan çok kişi var (:

Sheriff
28.Ekim.2009, 00:44
Oooooo Şerife bak hele sen.

Hadi hayırlı olsun diyorum o halde. Ayrıca halı saha olayını tamamen üstüne yıkıyorum Burak :D
Kaç kişi daha toplayacaksın? Bide maçı nerede oynayacağız :)

Bizim burda küçük ev var bura olabilir sahada güzel :D ayarlarız biyer o kolay önce bi sen bi kesin kadronu koy sonra ben kadromu koyayım bakalım çıkacakmı okadar kişi. 12 kişi filan çıkarsa oynarız. Zaradane, Volkan Baros, Parma Maniac, emali, seçkinn ve ben. 6 kişi çıkar sanıyorum. Tabi önce hepsiyle iletişime geçmem lazım. Müsaitlermi değillermi bilmiyorum:) Senbi kaç kişi olcak toplam kesin olarak yaz, sonra ben irtibata geçeyim bakalım ne olcak :)

Crazycat
28.Ekim.2009, 00:51
Bursa'da düzenlendi geçende bir halı saha turnuvası.Yakında tekrar düzenlenebilir.Bursalı arkadaşlar daha iyi bir yanıt verebilirler sana.Bursa'dan çok kişi var (:

İnşallah yapılır en kısa sürede bu pazar oraya gidiyorum.Ne arkadaş var orada ne bilgisayar.Yapayalnızım.:icon_biggrin:

BaGa TaRKaN
28.Ekim.2009, 01:42
1 Kasımda Toplanıyormuyuz Arkadaşlar Şimdi Haydi Hayırlı Olsun:) Maça Gelince Bende İyi Bir Taraftar Olurum Serhat Kardeşimle Beraber Bende İyi Çekirdek Çitlerim:p

Bu Arada Buluşma Yeri Neresi Olacak Arkadaşlar?

CeSC FaBReGaS
28.Ekim.2009, 19:40
Ben oynarım maçta her türlü ama bir Messi olamam,haberinizde olsun:D

nekop
30.Ekim.2009, 19:48
Bu organizasyon ne durumda :D Ben bu gece Samsun'dan Ankara'ya geliyorum. :)

I3esiktas
30.Ekim.2009, 19:54
Organisazyonu msutafa abi düzenliyo istiyosan ona özelden cep numaranı at 1 kasımda olma ihtimali var ama pek sanmıyorum:h:

BeeTLeJuiCe
30.Ekim.2009, 20:07
Arkadaşlar 2 gündür geç geldiğim için hep unuttum yazmayı. Pazar günü öğle saatlerinde bir işim çıktığı için buluşma olur ise katılamayacağım ama halı saha maçını Burak ayarlar ise akşam ona 7'den sonra falan yetişebileceğimi düşünüyorum.

Organizasör fiyaskoya neden oldu katılamıyor ama katılmak isteyen arkadaşlar belirtir ise sizlerde buluşmayı gerçekleştirebilirsiniz. Cidden çok üzgünüm kusura bakmayın. Burak olumlu cevap verirde maçı yaparsak güzel olur ama.

GReeN BeReT
30.Ekim.2009, 23:42
Duruma el koyuyorum =)))
Bu Pazar geniş kapsamlı bir buluşma ve halısaha olması zor gibi ancak haftaya Pazar olursa halısaha ayarlanabilir sanırım..
Bu haftasonu ben, Serhat abi ve İlhan abi yüksek ihtimalle buluşacağız... Katılmak isteyen varsa özel mesaj atsın msn , telefon vereyim...
Gelecek hafta halısaha vs. olursa gelebilecekler olanlar da burdan belirtsin saat, yer ayarlayalım ona göre şef gidip sahayı ayarlayacak...
Organizatörlüğü beceremeyen Bıdılcuys abimizi de kınıyorum.. :D

BaGa TaRKaN
01.Kasım.2009, 19:52
Artık Olsun Şu Buluşma Yav Başlıktan Gerçekleşemeyen İfadesini Silelim Yazık Oluyor Şehrimize:D
Ne Zaman ve Nerede Olacağını Net Bişey Söyleyin Ben Her Haftasonu Müsaitim Bende Gelirim.

CeSC FaBReGaS
01.Kasım.2009, 21:52
Bende gelirim her türlü haftasonu.

Sheriff
06.Aralık.2009, 04:05
Şerif'e inat yatmıyo buluşma. :D

1 Kasım düşünüyorum ben o tarihte kesin gelebilecekler teker teker yazsın adını...

Not: En az 5 kişide buluşma gerçekşecektir. Geçen sefer 4'tü biraz geliştirelim bu sayıyı :D

Sanırsam yine yattı :zuhaha

BeeTLeJuiCe
19.Nisan.2010, 20:30
http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?p=1701513#post1701513

GReeN BeReT
14.Mayıs.2010, 21:05
Bir kez daha kolları sıvadık :D
3-4 kişi de olsa buluşuruz Pes atarız en azından diyenler ? :)

RaSenGan
14.Mayıs.2010, 21:07

Sen-Tr.Captain-Beetlejuice-Sheriff gelirim der.Sen gelirsin.Kaptan bir gün önce eker.Sheriff'e saati uymaz.Beetlejuice bilet bulamaz :n: Tek başına oynarsın Emre :D

GReeN BeReT
14.Mayıs.2010, 21:08
Sen-Tr.Captain-Beetlejuice-Sheriff gelirim der.Sen gelirsin.Kaptan bir gün önce eker.Sheriff'e saati uymaz.Beetlejuice bilet bulamaz :n: Tek başına oynarsın Emre :D
Bu sefer olacak :D
Gerekirse ben okulu ekerim :D

BaGa TaRKaN
14.Mayıs.2010, 21:08

Olsun Artık Yav 3 Kişide Olsa Olsun. Yeri ve Zamanı Söyleyin Beni İlk Sıraya Yazın Her Buluşmanın Çuvallamasına Artık Gönlüm Razı Olmuyor:icon_evil:

I3esiktas
14.Mayıs.2010, 21:09
Hafta içi 3den sonra hafta sonu zaman veremiyorum ama uyarım gibi :). Bu sefer yapalım artık şu buluşmayı :D

RaSenGan
14.Mayıs.2010, 21:13
Bu sefer olacak :D
Gerekirse ben okulu ekerim :D

Hadi bakalım görücez hep beraber :D Sizde o ışık var ama 3'ü 5'i geçemezsiniz :p

BaGa TaRKaN
14.Mayıs.2010, 21:17
Olsun 3e 5e Bakmak Yok Olursa Diğerlerinin Önü Açılır:D Güzel Bir PS3 Turnuvası Yapalım:D

GReeN BeReT
14.Mayıs.2010, 21:18
Hadi bakalım görücez hep beraber :D Sizde o ışık var ama 3'ü 5'i geçemezsiniz :p
Pa'nın sonuna ulaşırız ;;)

CeSC FaBReGaS
15.Mayıs.2010, 20:20
Bende varım.Valla bu buluşma senelerdir olcak ama olmuyor işte.Bu sefer 2 kişi olsa bile yapalım.Tarih olarak bana her türlü uyar.

I3esiktas
24.Mayıs.2010, 17:37
Yine yatar buluşma :D

RaSenGan
24.Mayıs.2010, 17:39
Ne zaman yatmadı ki :D Bazıları bu sefer kesin olacak falan diyordu çok büyük konuşuyordu :D

GReeN BeReT
24.Mayıs.2010, 20:28
Kaptan lig bittiğinden beri msnde yok engelledi mi ne yaptı anlamadım :D
Bir görebilsem kendisini ayarlayacağız bir şeyler :)

GReeN BeReT
14.Ağustos.2010, 02:03
Hafta içi iftarda bir ara gelelim diyoruz..
Var mıdır katılabilecek birileri ?

RaSenGan
14.Ağustos.2010, 02:04
2-3 kişilik bir buluşma daha geliyor :p :D

GReeN BeReT
14.Ağustos.2010, 02:06
3 kişi olabilirsek büyük başarı..
Beni mi bekliyordun bu arada Aygün :D

Sheriff
14.Ağustos.2010, 02:13
1 hafta önceden söylendiği takdirde ve hafta içi olduğu takdirde gelebilirim..

GReeN BeReT
14.Ağustos.2010, 02:21
Bu arada ilk satış kaptandan geldi her zamanki gibi :D
20 sn önce msnde konuşuyorduk aniden şefi alınca konuşmaya sesi soluğu kesildi 10 dk sonra çevrimdışı oldu :D

RaSenGan
14.Ağustos.2010, 02:22
Satış ve Kaptan eş anlamlı kelimeler zaten hala öğrenemedin mi Emre :D Ne zaman gördün satmadığını :D

Nedvedmania
14.Ağustos.2010, 02:22
Şu başlığı her gördüğümde gülüyorum :D

GReeN BeReT
14.Ağustos.2010, 02:24
2 sene önce bir arkadaşını ekmeye çalışıyordu benden tavsiye alıyordu ne uydursam diye en son kardeşime bakmam lazım demişti galiba :D:D
Bizi ekerken kimden tavsiye alıyor merak ediyorum :))

BaGa TaRKaN
14.Ağustos.2010, 02:28
2 sene önce bir arkadaşını ekmeye çalışıyordu benden tavsiye alıyordu ne uydursam diye en son kardeşime bakmam lazım demişti galiba :D:D

Yarın 12 Gibi Ankarada Olacağım Dikimevinden İstediğiniz Yere Gelirim. 1 Kişide Olsa Görüşsek İyidir Gezelim Tozalım Kaynaşalım:)

GReeN BeReT
14.Ağustos.2010, 02:30
Yarın 12 Gibi Ankarada Olacağım Dikimevinden İstediğiniz Yere Gelirim. 1 Kişide Olsa Görüşsek İyidir Gezelim Tozalım Kaynaşalım:)
Abi Ramazan'da gezme tozma işi zor olur biraz :D
İftara gelebileceğin bir tarih belirtir misin :D

I3esiktas
14.Ağustos.2010, 02:45
Banada 3-4 Gün önceden belirtilirse gelebilirim

BaGa TaRKaN
14.Ağustos.2010, 03:48
Abi Ramazan'da gezme tozma işi zor olur biraz :D
İftara gelebileceğin bir tarih belirtir misin :D

Yarın İftara Kadar Bir Yerlerde Oturur Daha Doğrusu Ps3 World Cup Oynarız Olan Bir Yerde. Sonra Bir İftar Çadırına Sığınırız:D

RaSenGan
14.Ağustos.2010, 06:15

Şimdi kardeşi de büyüdü bakalım ne bahane bulacak :D

TR.CaPTaiN
14.Ağustos.2010, 15:14
Bu konuyu görmedim diye neler neler sallanmış. :}

Emre:

-Kaptan bugün Ankaragücü-Galatasaray maçı var gitmiyor muyuz ?

Ben:

-Gidiyoruz Emre hatta Mehmet de (Memedov) burda, birazdan yola çıkıyoruz; Ulus metro çıkışında buluşalım.

Emre:

-Hmm, ııı, ben gelemiyorum herhalde.

(88)

DenizlispoR
14.Ağustos.2010, 15:20
Ben foruma üye oldum olalı bu konu var galiba :p :D.

GReeN BeReT
14.Ağustos.2010, 18:49
Bu konuyu görmedim diye neler neler sallanmış. :}

Emre:

-Kaptan bugün Ankaragücü-Galatasaray maçı var gitmiyor muyuz ?

Ben:

-Gidiyoruz Emre hatta Mehmet de (Memedov) burda, birazdan yola çıkıyoruz; Ulus metro çıkışında buluşalım.

Emre:

-Hmm, ııı, ben gelemiyorum herhalde.

(88)
Sıkıldık abi aynı bahanelerden. Kimin buluşmaya gelip gelmediğini herkes biliyor.. .Güzel senaryo yazmışsın bu arada :D
Ayrıca Mustafa abi Amerika'ya göçmüş galiba kendisinden haberi olan var mı ?

RaSenGan
14.Ağustos.2010, 18:54
San Marino'ya gitti o :)

GReeN BeReT
14.Ağustos.2010, 18:55
San Marino'ya gitti o :)
San Fransisco olmasın o :D

RaSenGan
14.Ağustos.2010, 19:15
Yeni uyandım oğlum yanlış yazmışım uykulu uykulu :D Sonuçta gitti :D

Memedov
15.Ağustos.2010, 01:21
Kaptan Emre'ye bu kadar yüklenme. Adam benim Ankara'da olduğumu duyunca hayata küstü maça bile gelmedi. Suç senin ne diye söylersin Mehmet'te yanımda onunla gideceğiz maça diye. :D

Addolorato
15.Ağustos.2010, 01:24
San Fransisco olmasın o :D

Sen yaşıyomusun ya ?

BeeTLeJuiCe
16.Ağustos.2010, 09:44
Ben yokum ya kesin gerceklesir bulusma. Benim sanssizligimdan olmuyordu bi turlu. Bu baslikta benim ugursuzlugum var yeni bi tane acin bence =)

GeNç KaRTaL
29.Nisan.2011, 00:46
Beyler haftasonu çince yarışması için Ankara'ya geliyorum.Destek olmaya gelirsiniz artık.:icon_biggrin:

Sheriff
29.Nisan.2011, 00:48
Nereye geliyorsun Şemsi?

GeNç KaRTaL
29.Nisan.2011, 01:16
Nereye geliyorsun Şemsi?

Ankara Üniversitesi'ne geleceğiz sanırım abi.Cumartesi gecesi yola çıkacağız.Pazar günü yarışmadan sonra geri döneceğiz.

BaGa TaRKaN
29.Nisan.2011, 01:20
Ankara Üniversitesi'ne geleceğiz sanırım abi.Cumartesi gecesi yola çıkacağız.Pazar günü yarışmadan sonra geri döneceğiz.

Hangi Bölüme Geliyorsun Şemsi?

GeNç KaRTaL
29.Nisan.2011, 01:24
Hangi Bölüme Geliyorsun Şemsi?

Fen-Edebiyat olabilir sanırım.Valla Ankara Üniversitesine geleceğimizden bile emin değilim aslında.:icon_biggrin:

BaGa TaRKaN
29.Nisan.2011, 01:25
Valla Ankara Üniversitesinin Her Biri Ayrı Bir Yerde Canım Yeri Kesinleştiğinde Söyle Evelallah Destek Oluruz:)

Gönül İsterki Siyasal'a Gel Cebeciye:D Bana En Yakın Orası:n:

Sheriff
29.Nisan.2011, 02:06
Ankara Fen-Edebiyat Sıhhıye deydi sanırım, yoksa orası Dil-Tarih miydi. Tam yerini öğren Şemsi işim olmazsa ben gelebilirim.

GeNç KaRTaL
30.Nisan.2011, 15:32
Yarışma ODTÜ'de Konfüçyüs enstitüsünde öğleden sonra olacak.Pek bir şey anlayamayacağınız için sıkıcı bir organizasyon olabilir sizin için ama gelirseniz en azından görüşmüş oluruz.

GeNç KaRTaL
01.Mayıs.2011, 04:41
ODTU nun sehir disinda oldugunu bu gece ogrendim. O yuzden davetimin biraz sacma oldugunu fark ettim. :D

Sheriff
01.Mayıs.2011, 04:52
O yüzden cevap alamadığınıda farkettin sanırım :zuhaha

BaGa TaRKaN
01.Mayıs.2011, 10:27
İstanbul Odtü'den Yakın Yahu:n:

Ormanların İçinde Aman Kaybolma Şemsi Kılavuzun Sağlam Olsun:zuhaha

BeeTLeJuiCe
08.Mayıs.2011, 11:33
Odtu nun neresi şehir dışı yahu. gayet Ankara'nın içi Şemsi. Askerde değilde ankarada olsaydım gelirdim. Evim odtü nün orda.

GReeN BeReT
08.Mayıs.2011, 12:06
Birileri buluşmadan mı bahsediyor..?

Since-1907
10.Haziran.2011, 12:19
Bu yaz bende Ankara'ya gelecem.Bu sefer bir buluşma olsun yahu :)

KaPaLı
10.Haziran.2011, 12:53
Ahah kesin olur Mert kesinnn :n:

Since-1907
10.Haziran.2011, 12:56
Umudum yok İsmail abi ama şansımı deneyeyim dedim.Sen Ankara'da olurmusun Temmuz başlarında ?

RaSenGan
10.Haziran.2011, 17:57
Bu Angaralılardan bir hayır gelmez :D

El Barto
10.Haziran.2011, 18:11
La bebeler bi buluşma yapamadınız ya la. :D

BaGa TaRKaN
10.Haziran.2011, 23:07
La bebeler bi buluşma yapamadınız ya la. :D

Benim Olduğum Her Yerde Buluşma Olur Hişşttt Yavaş Gelin :icon_cool:

KaPaLı
10.Haziran.2011, 23:58
Haftaya Perşembe Ankara'da olucam eğer bir aksilik çıkmazsa. Buluşma dicem ama herkesin farklı işleri vardır şimdi :n:

BeeTLeJuiCe
11.Haziran.2011, 05:45
iş güç sahibi adamım artık. Zaten buluşmada olmuyodu. Gelemem ben herhangi bir gün =)

GReeN BeReT
26.Temmuz.2011, 20:40
Birileri buluşmuş mu nolmuş ya :D

RaSenGan
26.Temmuz.2011, 20:45
İki bebe yolda birbirine rastlamış buluştuk diye saymışlar.Ben öyle duydum :D

TR.CaPTaiN
26.Temmuz.2011, 21:23
Ankara organizatörünü arıyor. (Şef) :}

Nedvedmania
26.Temmuz.2011, 22:16
Lanetli konu :D

Sheriff
27.Temmuz.2011, 00:09
İki bebe yolda birbirine rastlamış buluştuk diye saymışlar.Ben öyle duydum :D
Bebe seni tehdit ederim.

Eren geliyo yarın buluşmak isteyenler varsa haberleşsin benimle. Kimsenin peşinde koşmam.

BaGa TaRKaN
03.Ocak.2012, 16:45
Bir Canlandıralım Konuyu İstekli Olan Varsa Bu Ay Görüşelim :)

kalemci
03.Ocak.2012, 16:49
15inden sonra bana uyar Abi :)

BaGa TaRKaN
03.Ocak.2012, 16:57
Biraz Reklam Yapalım Duyuralım Altta Kalmayalım Ahmed'im :)

Gelmek İsteyen Konuya Belirtsin

kalemci
03.Ocak.2012, 16:59
Olmadı bi maçta ayarlayabiliriz Abi, Gençler veya Ankaragücü.

BaGa TaRKaN
03.Ocak.2012, 17:15
Daha Olmadı İkimiz Görüşürüz, Maç Öncesi Bir PS Atar Maçı İzler Güzel Bir Gün Geçiririz :)

Fikstüre Baktımda Ayın 24'ü ve 29'undaki Maçlar Tam İdeal Gibi.

24'ünde Gençler-Bursa Maçı
29'unda Ankaragücü-Trabzon Maçı

Bu İki Günden Biri Çok İyi Olur Valla

SAİT71
03.Ocak.2012, 17:22
Baga abi ben askere gittiğim zamana denk getirmişsin tebrik ediyom valla :n:

BaGa TaRKaN
03.Ocak.2012, 17:30
Sanki Gelecektin :D İstanbul'un Aygün'ü Varsa Bizimde Sait'imiz Var :D

byariff
03.Ocak.2012, 17:33
Dogup buyudugum yer ankaraya 2 yil sonra gelcem ozman bulusabiliriz beyler :icon_biggrin:

kalemci
03.Ocak.2012, 17:37
Tamamdır Abi. Gençler - Bursa maçı daha iyi olur gibi gibi.

kalemci
03.Ocak.2012, 23:47
Baga ile 2miz buluşacağız gibi gibi :)

RaSenGan
04.Ocak.2012, 00:39
Sanki Gelecektin :D İstanbul'un Aygün'ü Varsa Bizimde Sait'imiz Var :D

Hehe :D Ben en azından 3 kez falan katıldım :D

di canio
23.Ekim.2013, 20:38
Ankara'dayım. Varsa uygun olan yarın görüşebiliriz.

Sheriff
23.Ekim.2013, 21:50
Hala umudu olan birini görmek güzel :p

Ralph
23.Ekim.2013, 21:59
Başlık on numara yahu daha önce görmemiştim hiç güleceğim yoktu

di canio
23.Ekim.2013, 22:13
Hala umudu olan birini görmek güzel :p

O da Ankara dışından :)

SAİT71
23.Ekim.2013, 22:37
Şu Ankara buluşmasını dışarıdan gelen üyeler toplanıp yaparsa valla yüz yılın rezilliği olur :n:

E.Cartman
23.Ekim.2013, 22:38
Biz İstanbul'da toplanıp Ankara'ya çıkartmamı yapsak napsak :n::n:

BaGa TaRKaN
23.Ekim.2013, 23:23
Valla Ben Her Zaman Hazıırım Gençler :D

Burak Ayarla İşte Başı Boş Adamsın İşte :n:

Sheriff
24.Ekim.2013, 00:26
Benmi, ben Ankara'da bile değilim malesef yaklaşık 2 buçuk senedir :(

BaGa TaRKaN
26.Aralık.2013, 00:25
31 Aralıkta Bir Organizasyon Düşünsek Kimler Gelebilir ?

Yılbaşı Gecesinden Önce Bir Buluşma İyi Gider Gelebilecek Olanlar Konuya Bildirirse Güzel Bir Organizasyon Yapabiliriz

BaGa TaRKaN
22.Ocak.2014, 12:11
Konuyu Güncelleyelim;

3 Gün İçinde Yani Bu Hafta Ankara'da Olacağım Akşam 7'ye Kadar Toplantı Öncesi Bir Buluşma Düzenlenebilir.

Hazır Öğlen Gençler-Rize Maçı da Varken Bir Etkinlik Düzenleyelim

Kimler Gelebilir ?

BaGa TaRKaN
23.Ocak.2014, 17:03
Ankaralılar Göçmüş Heralde Ses Soluk Yok :0: