PDA

View Full Version : Oyun Çıktıktan Sonra Patch Çıkması Planlanıyor mu?

Lulinha
16.Ekim.2009, 03:17
Ben şahsen planlanıyor diye duydum, geçen seneki gibi olacak büyük ihtimalle. :)

Universal
16.Ekim.2009, 03:40
Güncellemeler, oyundaki hataları düzeltmek için çıkarılır. Bu oyunun ilk sürümü olacak ve bir çok hata mevcut olacak. Oyuncu özelliklerinde. Bununla birlikte oyunun oynanmasında hatalar göreceğiz. Bunu düzeltmek için mutlaka bir ay gibi bir sürede çıkar.

FieSTaA
16.Ekim.2009, 23:44
belli bir süre geçecek diye düşünüyorum.Ama korsanla mücadele için bir güncelleme yapabilirler.

sowkay
17.Ekim.2009, 14:17
patch çıkmayan oyun yoktur heralde =) bundan sonrada böyle gidecektir..Çünkü insan yapımı mutlaka eksik,hata çıkıyor ve bunları güncelleştirmek gerekiyor (:

BeeTLeJuiCe
17.Ekim.2009, 14:29
http://community.sigames.com/showthread.php?t=154312

Miles Jacobson'un yukarıdaki konuda da belirttiği gibi bu sene yine 3 patch stratejisi belirlediler. Bunun nedenide Demoda karşılaşılan ciddi hatalar.

Kısacası oyunun çıktığı gün 30 Ekim'de ilk patch yayınlanacak.

Melekovic
17.Ekim.2009, 15:41
Çok yaşa Stephen Carr gibi bir durum olmuş :D :D :D O da olmasa geçen seneki gibi bir futbolcuyu daha bahane edip ufak tefek hatalarda var işte arada ama o futbolcu sebebiyle direkt çıkarmayı düşünüyoruz uynıklığını yapmak zorlaşacaktı :D :D :D

Aslında süper çok beğendim harika hiç değiştirmesinler , taş devrinden kalma ofsaytlar zevkli oluyor :D :D :D Bir de malzemeden çalmışlar galiba ,yardımcı hakemlere fazla bayrak verince oyunun fiyatı artıyo galiba :D :D :D

Knightmare
17.Ekim.2009, 18:54
abi ne bu şiddet bu celal :D çok fena sinir olmuşsun sen gel boşver FM2009'a 2.lig takımalrımıza dönelim biz :p

BuRiBuRi
17.Ekim.2009, 19:17
Çok yaşa Stephen Carr gibi bir durum olmuş :D :D :D O da olmasa geçen seneki gibi bir futbolcuyu daha bahane edip ufak tefek hatalarda var işte arada ama o futbolcu sebebiyle direkt çıkarmayı düşünüyoruz uynıklığını yapmak zorlaşacaktı :D :D :D

Aslında süper çok beğendim harika hiç değiştirmesinler , taş devrinden kalma ofsaytlar zevkli oluyor :D :D :D Bir de malzemeden çalmışlar galiba ,yardımcı hakemlere fazla bayrak verince oyunun fiyatı artıyo galiba :D :D :D

Kamer Genç gibi maşallah:D