PDA

View Full Version : Bafra Belediyespor - Yaşar Memişoğullarından

BaFraLı
17.Ekim.2009, 00:43
http://www.ressim.net/out.php/i203453_bafra-bld-yasar-memisogullarindan.jpg

Yaşar Memişoğullarından

Konsantrasyon 12 verilmiş bence aşağıya çekilebilir.Bu sezon ligte 3 maç oynadı.İzlediğim maçlarda konsantrasyon sorunu yaşadığını gördüm.Keza yediği hatalı gollerde cabası.Defans ile uyum sağlayamıyor.Konsantrasyonu aşağıda çekilebilir.10-11 iyi bir değer olur bence.
Jumping ise 1-2 artırılıp 14-15 gibi bir değer olursa bence daha iyi olur.İzlediğim maçlarda bu sezon az maçta oynadı ama ben genede gözlemimi yazayım, uzaktan atılan şutlarda iyi bir performans gösteriyor.Jumpingi gayet güzel yani 14 veya 15 bile olabilir.Dahaca çok genç bir kaleci Adanaspor'dan kiralık.Önü açık bir kaleci.

perpetua
17.Ekim.2009, 01:10
Yorumlariniz icin tesekkurler. Ancak gordugunuz gibi profil oldukca bos.

Daha detayli bir profil cizmek isterseniz bu bilgileri de aktarabiliriz (tabii diger Bafra Bld. oyunculari icin de gcerli bu).

BaFraLı
17.Ekim.2009, 01:59
Hava Yeteneği: 11
İletişim: 8 Defans ile uyumu çok iyi değil Yaşar'ın.11 gayet iyi.
Eksantriklik: 12(11 yerinde olmuş ama bir daha düşündüğümde izlediğim Maçlarda bazı hareketleri çok gereksiz 12 daha iyi olur gibi )
Refleks: 13 gayet iyi.
Yumruklamaya Eğilim : 12 gayet iyi,ideal.
Fırlatmak(throwing): 6 verilmiş ama biraz daha yüksek bir değer girilebilir.8-9 gibi.
Saldırganlık: 7 verilmiş.Gayet güzel.
Cesaret: 7 verilmiş buda çok iyi olmuş.Helede kaleden açılma konusunda biraz zayıf Yaşar.
Dinginlik: 3 gayet iyi.Bu konudada problemli biraz Yaşar.Çabuk paniklenebiliyor.
Konsantrasyon : 11
Yaratıcılık: 3
Karar verme: 8
Yetenek: 1 verilmiş.Ki bu tabiki çok az.Önü açık bir kaleci.Şuan ufak tefek hatalar yapabiliyor ama ilerde en fazla 1-2 sezon sonra çok iyi bir kaleci olabilir.Onun için 8 ideal olabilir.
Pozisyon Alma: 12 verilmiş.Bana göre biraz fazla gibi geldi.Zira kornerlerde zayıf kalıyor Yaşar.Yan toplardada biraz zayıf.Bu yüzden 10-11 gibi bir değer verilirse sanki daha iyi olur.
Çalışma oranı:4 ideal.
Atlama: 14 olabilir.
Hız: 6 biraz az olmuş gibi.Defans arkasına atılan toplarda ileriye iyi,hızlı çıkışlar yapabiliyor.8-9 gibi bir rakam verilebilir.
Dayanıklılık: 9 gayet iyi bir rakam.

Bazı özellikleri izlediğim maçlardan aklımda kalanlarla düzenlemeye çalıştım.Umarım iyi olmuştur.Ama bu yani izlediğim kadarıyla özellikleri bunlar.Yazabildiğim özellikleri yazmaya çalıştım.